Gość: banan9991 IP: 82.139.11.* 29.01.07, 19:35 www.wiadomosci.o-c.pl/ostatni.php?pokaz=wiecej&kategoria=3&news=5729 bedzie co z tego Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
brazylion3 Re: Delegacja 29.01.07, 20:18 no ładnie się chłopy prezentują:), oby im to jakoś wyszło... -------------- KSAP - rusza rekrutacja :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: banan9991 Re: Delegacja IP: 82.139.11.* 29.01.07, 20:25 mysle ze juz zalatwione Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: banan9991 Re: Delegacja IP: 82.139.11.* 29.01.07, 20:26 gdzie to zdjecie robione fakt ladnie wyszli Odpowiedz Link Zgłoś