lachien Re: 60000 05.06.07, 18:40 Uprzejmie przepraszam:) Tak jak i walnąłem na bezczela 10 000 - tak i 60 000. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: se_nka Re: 60000 IP: *.adsl.inetia.pl 05.06.07, 19:42 NOO,ladna cyfra,teraz to juz z gorki... Odpowiedz Link Zgłoś
temp_nick Re: 60000 05.06.07, 18:44 Dziekuje, że też przy 60000 zacieła mi sie klawiatura Odpowiedz Link Zgłoś
lachien Re: 60000 05.06.07, 18:47 :) Oddj do reklamacji, niech dają gratyfikację. Odpowiedz Link Zgłoś
w.kielanowska Re: 60000 05.06.07, 19:09 Ja tu sobie spokojnie karczuję chaszcze na działce i 60000 poszło.... Odpowiedz Link Zgłoś
brazilion Bezczelnosc ! 05.06.07, 20:19 A 60006 to juz nie mial kto wylapac, co ? Odpowiedz Link Zgłoś
michal13w Re: Bezczelnosc ! 05.06.07, 23:36 Heh, w końcu po coś są tu na forum specjaliści od symetrii;) Odpowiedz Link Zgłoś