Dodaj do ulubionych

Harry Collins, Harry Martines Z Anglii

28.06.16, 09:48
Zaczepia na FB ale szybko przechodzi na skype. Codziennie pisze z tłumaczem o miłości, zapewnia, że kocha po grób, że uczyni najszczęśliwsza kobietę na świecie, zalewa miłością. Oczywiście zapewnia , że przyjedzie do Polski się ożenić :) Nie pokazuje sie na skype, pokazał się dwa razy. Ale profile z tym samym zdjęciem ma na inne nazwiska także, na samym skype ma kilkanascie profili wszystkie aktywne w tym samym czasie. Więc ściemnia kilkanaście babek w jednym czasie. Potem ma kontrakt bardzo dobrze płatny i wyjeżdza do Afryki na dwa tygodnie. Potem zostaje porwany albo napadnięty ...... no i od swojej przyszłej żony oczekuje PIENIĘDZY :) Taka historia :)
Obserwuj wątek
    • agata123agata Re: Harry Collins, Harry Martines Z Anglii 04.07.16, 20:38
      Na fb Harry Anderson i ma na zdjęciu skrzypce z różą. U nas skończyło się tak, że Mama bardzo się zakochała, Harry pisał ogólnikami, nie odpowiadał na pytania tylko kocham Cię żono, kocham cię ..... w końcu zmieniliśmy taktykę i też mu wysyłaliśmy serduszek 100 więc poczuł się pewnie i NAPISAŁ ZE JEGO CÓRKA LISA JEST UMIERAJĄCA i jego kochanie musi mu pomóc przesłaniem 2000 euro. Western Union najlepiej. Kiedy nie wysłaliśmy pieniędzy na drugi dzień napisał , ZE ZALEŻY CI NA ŚMIERCI MOJEJ CÓRKI. Kiedy pytaliśmy w jakim szpitalu leży córka, znamy lekarzy w Anglii pomożemy jak grochem o ścianę. 2000 euro pilnie wysłać Lisa umiera :) Przykre to. Harry w tym czasie pojechał na kontrakt do Afryki. Poprosiłam o skan paszportu. Powiedziałam, że wyślę kase jak mi przyśle skan paszportu..... no niestety okazało się że nie ma tam gdzie zrobić skanu a z telefonu zdjęcia On tez nie umie przesłać...... Widziałam na fb że dwie Panie polubiły jego zdjęcie profilowe ( te skrzypce ) i jedna ma go w znajomych..... jak myślicie ostrzegać? czy pomyślą, że jestem zazdrosna.......

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka