13.10.06, 15:39
czy ktos mi to moze przetlumaczyc? szukam stazu w Holandii....

SN biedt ook mogelijkheden voor stages. Van een korte werkstage tot een
langere afstudeerstage. De stages zijn veelal op HBO- en academisch niveau en
vooral in de economische en technische richtingen. Maar ook bij human resource
management en communicatie is ruimte voor stages. Mail dan een stageverzoek
naar Fieke van Dijk (recruiter). Vergeet niet aan te geven in welke periode je
stage wilt lopen, waaraan je stage moet voldoen en wat je hierin vraagt van SN.
Obserwuj wątek
    • dutchman Re: pomocy!!! 13.10.06, 16:16
      SN oferuje takze mozliwosci jesli chodzi o staze. Od krotkich stazy powiazanych
      z praca, do dluzszych stazy zwiazanych z konczeniem studiow ( nauki - dod.
      tlumacza ). Staze te sa czesto na poziomie wyzszej szkoly zawodowej oraz
      studiow wyzszych, przede wszystkim w kierunkach ekonomicznych i technicznych.
      Ale rowniez staze w kierownictwie sprawami personalnymi oraz komunikacji (
      rozumiana jako komunikowanie sie miedzy ludzmi zdaje mi sie - przyp.tlumacza )
      sa mozliwosci odbywania stazu. Wyslij wiec e-mail z prosba o dbycie stazu do
      Fieke van Dijk ( osoba ktora zajmuje sie rekrutacja ). Nie zapomnij tez podac w
      jakim terminie chcesz odbyc staz, jakim warunkom musi sprostac ten staz i czego
      oczekujesz w tym zakresie od SN.

pozdrawiam
      dutchman
      > langere afstudeerstage. De stages zijn veelal op HBO- en academisch niveau en
      > vooral in de economische en technische richtingen. Maar ook bij human resource
      > management en communicatie is ruimte voor stages. Mail dan een stageverzoek
      > naar Fieke van Dijk (recruiter). Vergeet niet aan te geven in welke periode je
      > stage wilt lopen, waaraan je stage moet voldoen en wat je hierin vraagt van
      SN.
      • ania2806 Re: pomocy!!! 13.10.06, 21:18
        > Ale rowniez staze w kierownictwie sprawami personalnymi oraz komunikacji (
        > rozumiana jako komunikowanie sie miedzy ludzmi zdaje mi sie - przyp.tlumacza )
        Komunikacja spoleczna - tak sie to po polsku nazywa:):):):)
        a Human Resources Management to Zarządzanie zasobami ludzkimi/kadrami (HRM)
        pozdrawiam, ANia

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka