Gość: Raspi
IP: *.texasnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl
24.07.06, 11:37
Witam.
Przez rok pracowałem w biurze. Pół roku temu poszedlem na przymusowy urlop, w
związku z przestojem w pracownii. Ponieważ nie zapowiada sie by biuro zaczeło
dalej preżnie działać, znalazłem nową pracę. I tu zaczyna sie problem, Były
szef nie chce podpisac mi praktyk, twierdząc,że bedzie jeszcze na to czas, bo
przecież praca u niego bedzie lada dzień. W podobnej sytuacji jest kolezanka,
która została w biurze i pracuje teraz za 800zł/m-cznie. Czy jest jakis
sposób wyegzekwowania tego wpisu? Z góry dziękuje za rady.
Radek