Gość: Iva Re: Krakowska Opera do remontu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.09, 13:48 Dlaczego architekt nie może skonsultować się ze ,,strażakiem'' w fazie projektowania? Dlaczego dopiero po wykonaniu wychodzą braki? Przecież to idiotyzm! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zimny łokieć Re: Krakowska Opera do remontu IP: *.adsl.inetia.pl 11.06.09, 15:06 luuuuudzie... nie dość, że wygląda jak supermarket lub hurtownia spożywcza, ewentualnie jak dworzec PKP z lat 70. to jeszcze nie spełnia wymogów bezp. No takie rzeczy to tylko w Krakowie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chouette Re: Krakowska Opera do remontu IP: *.fbx.proxad.net 12.06.09, 15:22 Aż ciężko w to uwierzyć, ale ten projekt został wybrany w wyniku konkursu:]i pokonał jakimś cudem kilka innych, całkiem ciekawych - między innymi dlatego, że nie zakładał wyburzenia hali operetki i przewidywał spore zaplecze przy scenie. A że szpetota totalna - to chyba umknęło uwadze... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KRK Re: Krakowska Opera do remontu IP: *.zax.pl 16.06.09, 23:02 Polscy architekci znają się na projektowaniu biurowców, domów i bloków. A cokolwiek innego, jak opera, czy choćby głupi stadion sprawia nie lada trudności. Warto choćby wspomnieć rozbiórkę części trybun na stadionie w Poznaniu. Ale też nie ma się czemu dziwić, bo takie budowle rzadko w Polsce powstają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Luna Piena Re: Krakowska Opera do remontu IP: *.Red-88-17-243.dynamicIP.rima-tde.net 17.06.09, 18:51 Nie wiem, czy kiedykolwiek wpadlabym na zaprojektowanie czegos tak paskudnego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A Re: Krakowska Opera do remontu IP: *.euro-net.pl 20.06.09, 17:54 Ktoś jeden puścił hasło, że 'brzydko',a socjal-masa bez własnego zdania powtarza, to co usłyszało się za pierwszym razem... Niech no tylko ktoś jeden sławny i wielce mądry pochwali ten budynek, to nagle wszyscy zmienicie zdanie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfons Re: Krakowska Opera do remontu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.09, 19:41 "oczywiscie, ze brak kultury uzytkownikow. w operze zawsze pelno wsiurow sie krecilo, dlatego nie chodze" To dobrze że ie chodzisz wsiurze! To dla ciebie za wysokie progi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bywalec Krakowska Opera do remontu IP: 77.236.0.* 29.09.09, 11:52 bo amatorzy, ktorzy wierzą w swój profesjonalizm doprowadzili do powstania "tego czegoś" ,które będzie odbijać sie czkawką nastepnym pokoleniom..Gdzie są odpowiedzialni na przyjęcie, realizację oraz oddanie do użytku tego knota.Czy zabrakło pieniędzy, aby pojechać n.p do Wiednia i podpatrzyć jak to robili nasi pradziadkowie? Aroganci i dylatanci jeszcze mają odwagę mówić, że to nie tak drogo kosztowało. Odpowiedz Link Zgłoś