plomyczek_ Re: Dziś pachnę... 22.06.09, 15:39 Rano buła a teraz Botrytis Ginestet- natarlam sie miodem;) Odpowiedz Link
lucapuka EL Private Collection Amber Ylang-Ylang 23.06.09, 12:43 Bardzo piękne, przypominają Cinema. Odpowiedz Link
benita5 Re: Musc Ravageur z myslą o Heliamphorze:) 24.06.09, 19:58 mnie nachodza Heliamphorowe mysli przy Balmain Ivore:) a dzis Etro Musk uprzyjemnialo letni^^ dzien Odpowiedz Link