Gość: Tina
IP: *.4web.pl
21.03.04, 10:18
w szafce różne zdjęcia,były tam nasze,ostatnio robione,na tej samej
kupce,zdjęcia z jakiegoś innego wyjazdu i co najgorsze-2 zdjecia z jego
pierwszą dziewczyną,która go rozdziewiczyła.na jednym całują sie
namiętnie.zrobiło mi sie przykro.czy mialyscie taką sytuację?dlaczego trzyma
te zdjęcia razem z naszymi?chyba nie ma do mnie szacunku.co wy na to.co mam
myśleć?