poopa 21.09.04, 11:37 Jestem jakąś cholerną zazdrośnicą! Chcę władać niepodzielnie sercem i fiutem swojego faceta.! Czy to normalne, czy mam się uspokoić i niech będzie co ma być? Zaufanie jest dobre, ale kontrola lepsza. Co wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
losiu4 Re: fee... 21.09.04, 11:42 poopa napisała: > Jestem jakąś cholerną zazdrośnicą! Chcę władać niepodzielnie sercem i fiutem > swojego faceta.! Czy to normalne, czy mam się uspokoić i niech będzie co ma > być? > Zaufanie jest dobre, ale kontrola lepsza. Co wy na to? my na to, że lepiej nie przesadzać :) Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: fee... 21.09.04, 11:44 a mi sie strasnie podoba zwrot "wladac sercem i fiutem":))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: fee... 21.09.04, 11:46 ale zauważ, że zostaje jeszcze pewne pole manewru ;) Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
charlie_x Re: fee... 21.09.04, 11:48 losiu4 napisał: > ale zauważ, że zostaje jeszcze pewne pole manewru ;) > > Pozdrawiam > > Losiu ____________ ...??? Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: fee... 21.09.04, 11:58 charlie_x napisał: > ...??? chociażby to, że zostaje kilka innych częsci ciała całkiem wolnych :) Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
charlie_x Re: fee... 21.09.04, 12:25 ..to w takim razie nie pozostaje nic innego jak tylko oddać się bez resz\ty we władanie słodkich dyktatorek..8) Odpowiedz Link Zgłoś
charlie_x Re: fee... 21.09.04, 11:47 maretina napisała: > a mi sie strasnie podoba zwrot "wladac sercem i fiutem":))))))))))) ______ ..fajne i działa na wyobraźnię..niech nam żyją nasze władczynie!..8) Odpowiedz Link Zgłoś
beatach1 Re: fee... 21.09.04, 11:47 Nic na sile. (A z tym fiutem, to mnie tez sie podobalo ;P ) Beata ------------------------------------ "Das Glück ist das Einzige, was sich verdoppelt wenn man es teilt". Albert Schweitzer Odpowiedz Link Zgłoś
poopa Re: fee... 21.09.04, 12:12 Ale czy Wy też tak macie? Czy tylko ze mną coś nie tak? Moja antenka natychmiast wychwytuje najmniejsze zakłócenia w eterze i sprawia,że zaczynam się baczniej rozglądać, czy oby coś nie wlazło na moje terytorium, wyprowadzam artylerię i idę na barykady. Jestem okropnie terytorialna i zaborcza, choć oczywiście sprytnie się kamufluję, ale czy to tylko ja tak mam? Dziewczyny, kobiety - jak wasze antenki? Odpowiedz Link Zgłoś
hal9000 Re: fee... 21.09.04, 12:34 poopa napisała: > Ale czy Wy też tak macie? Czy tylko ze mną coś nie tak? > Moja antenka natychmiast wychwytuje najmniejsze zakłócenia w eterze i > sprawia,że zaczynam się baczniej rozglądać, czy oby coś nie wlazło na moje > terytorium, wyprowadzam artylerię i idę na barykady. Jestem okropnie > terytorialna i zaborcza, choć oczywiście sprytnie się kamufluję, ale czy to > tylko ja tak mam? Dziewczyny, kobiety - jak wasze antenki? > Jesteś całkowicie normalną kobietą... :-) Odpowiedz Link Zgłoś
blanchet Re: fee... 21.09.04, 12:41 wogóle tak nie mam, wogóle o to nie dbam Dlaczego? zapewne zbyt wygórowane przekonanie o własnej wartosci Odpowiedz Link Zgłoś
sweetytweety Re: fee... 21.09.04, 12:36 Zawładnij mózgiem - mózg steruje i sercem i fiutem :) Jak zawładniesz mózgiem to nawet kontrola nie będzie potrzebna :) Odpowiedz Link Zgłoś
poopa Re: fee... 21.09.04, 13:19 sweety - dzięki.Że sama na to nie wpadłam, chyba nie będzie trudno, bo on twierdzi, że kocha mnie mózgiem, co doprowadza mnie do szału, bo ja znowu wolałabym,żeby kochał mnie sercem,co to ma być - kochanie mózgiem? Czemu nie sercem? Czy to znaczy ,że władam niepodzielnie jego sercem i fiutem i resztą członków? A ja głupia cały czas marnowałam amunicję i najcięższe działa na jakiś problem - widmo. Oh - dzięki. Ale antenka włączona na "stand by"... Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś