21.09.04, 11:37
Jestem jakąś cholerną zazdrośnicą! Chcę władać niepodzielnie sercem i fiutem
swojego faceta.! Czy to normalne, czy mam się uspokoić i niech będzie co ma
być?
Zaufanie jest dobre, ale kontrola lepsza. Co wy na to?
Obserwuj wątek
    • losiu4 Re: fee... 21.09.04, 11:42
      poopa napisała:

      > Jestem jakąś cholerną zazdrośnicą! Chcę władać niepodzielnie sercem i fiutem
      > swojego faceta.! Czy to normalne, czy mam się uspokoić i niech będzie co ma
      > być?
      > Zaufanie jest dobre, ale kontrola lepsza. Co wy na to?

      my na to, że lepiej nie przesadzać :)

      Pozdrawiam

      Losiu
      • maretina Re: fee... 21.09.04, 11:44
        a mi sie strasnie podoba zwrot "wladac sercem i fiutem":)))))))))))
        • losiu4 Re: fee... 21.09.04, 11:46
          ale zauważ, że zostaje jeszcze pewne pole manewru ;)

          Pozdrawiam

          Losiu
          • charlie_x Re: fee... 21.09.04, 11:48
            losiu4 napisał:

            > ale zauważ, że zostaje jeszcze pewne pole manewru ;)
            >
            > Pozdrawiam
            >
            > Losiu
            ____________

            ...???
            • losiu4 Re: fee... 21.09.04, 11:58
              charlie_x napisał:

              > ...???

              chociażby to, że zostaje kilka innych częsci ciała całkiem wolnych :)

              Pozdrawiam

              Losiu
              • charlie_x Re: fee... 21.09.04, 12:25
                ..to w takim razie nie pozostaje nic innego jak tylko oddać się bez
                resz\ty we władanie słodkich dyktatorek..8)
        • charlie_x Re: fee... 21.09.04, 11:47
          maretina napisała:

          > a mi sie strasnie podoba zwrot "wladac sercem i fiutem":)))))))))))
          ______

          ..fajne i działa na wyobraźnię..niech nam żyją nasze
          władczynie!..8)
    • q02121974 Re: fee... 21.09.04, 11:46
      jasne przywiąż go do... sama wymyśl
    • beatach1 Re: fee... 21.09.04, 11:47
      Nic na sile.

      (A z tym fiutem, to mnie tez sie podobalo ;P )

      Beata
      ------------------------------------
      "Das Glück ist das Einzige, was sich verdoppelt wenn man es teilt".
      Albert Schweitzer
    • poopa Re: fee... 21.09.04, 12:12
      Ale czy Wy też tak macie? Czy tylko ze mną coś nie tak?
      Moja antenka natychmiast wychwytuje najmniejsze zakłócenia w eterze i
      sprawia,że zaczynam się baczniej rozglądać, czy oby coś nie wlazło na moje
      terytorium, wyprowadzam artylerię i idę na barykady. Jestem okropnie
      terytorialna i zaborcza, choć oczywiście sprytnie się kamufluję, ale czy to
      tylko ja tak mam? Dziewczyny, kobiety - jak wasze antenki?
      • hal9000 Re: fee... 21.09.04, 12:34
        poopa napisała:

        > Ale czy Wy też tak macie? Czy tylko ze mną coś nie tak?
        > Moja antenka natychmiast wychwytuje najmniejsze zakłócenia w eterze i
        > sprawia,że zaczynam się baczniej rozglądać, czy oby coś nie wlazło na moje
        > terytorium, wyprowadzam artylerię i idę na barykady. Jestem okropnie
        > terytorialna i zaborcza, choć oczywiście sprytnie się kamufluję, ale czy to
        > tylko ja tak mam? Dziewczyny, kobiety - jak wasze antenki?
        >

        Jesteś całkowicie normalną kobietą... :-)
      • blanchet Re: fee... 21.09.04, 12:41
        wogóle tak nie mam, wogóle o to nie dbam Dlaczego? zapewne zbyt wygórowane
        przekonanie o własnej wartosci
    • sweetytweety Re: fee... 21.09.04, 12:36
      Zawładnij mózgiem - mózg steruje i sercem i fiutem :) Jak zawładniesz mózgiem
      to nawet kontrola nie będzie potrzebna :)
      • poopa Re: fee... 21.09.04, 13:19
        sweety - dzięki.Że sama na to nie wpadłam, chyba nie będzie trudno, bo on
        twierdzi, że kocha mnie mózgiem, co doprowadza mnie do szału, bo ja znowu
        wolałabym,żeby kochał mnie sercem,co to ma być - kochanie mózgiem? Czemu nie
        sercem? Czy to znaczy ,że władam niepodzielnie jego sercem i fiutem i resztą
        członków? A ja głupia cały czas marnowałam amunicję i najcięższe działa na
        jakiś problem - widmo. Oh - dzięki. Ale antenka włączona na "stand by"...
        Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka