kopov 08.11.04, 10:46 mogę sie zamienić na Mydełko FA:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
six_a Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 10:48 Jakiś nie na czasie jesteś ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 10:51 z mydełkiem czy młynkiem/:)))))? Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 10:54 z obyma :) włącz se muzenowejgeneracji :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 10:59 i qrD co? muze mam w zasadzie włączoną i dupa, alem mam mydełko które śpiewa kondrat:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 11:03 a u mnie nie śpiewa :))) to chyba dobrze, ale jeszcze się zastanowię ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 11:05 sixa masz czy nie?:)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 11:07 niiiiii :) mp3 to narzędzie szatana... Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 11:09 But... you're not the only one... :))) kiosk.onet.pl/1,2,8,8043033,24005702,1252863,0,forum.html Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 11:10 to takie określenie mocnej kawy nie?:) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: kopov 08.11.04, 11:32 na gazetę?? ha dziwne bo wysłałem póxo wczoraj, ale jak spojrzysz na kalendarz to sie pewnie domyslisz:)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: kopov 08.11.04, 11:36 domyslam sie po dacie.... ale serio nie mam tego na zadnej gazetowej skrzynce, chyba, ze wyslales na pimpek_sadelko, jezcze tylko tam nie bylam, ale juz lece;) na innych pocztach mam tylko nasza korespondencje.... wiesz te bardziej powazna:) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: kopov 08.11.04, 11:39 moze dojdzie jeszcze:) ? nie na pimpka na maretinę zara jeszcze raz puszczę Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: kopov 08.11.04, 11:43 kopov napisała: > moze dojdzie jeszcze:) ? > > nie na pimpka na maretinę zara jeszcze raz puszczę jeju, ja Ci nie puscilam w swieto zmarlych;) przepraszam, ale wiesz co sie wtedy u mnie dzialo, nie myslalam o niczym innym jak tylko o tym, zeby koszmar sie skonczyl. w kazdym razie wszystkiego naj naj naj... duuuuuuuzo milosci, zrowia i duuuuuuzo ciekawych pomyslow na smieszne watki:))) marta ok koniec powaznych rozmow na forumie. ja tu sie chce bawic i smiac;) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: kopov 08.11.04, 12:00 kopov napisała: > przecież wiem > dzieki:) buziaki w oba poliki!:) kartka nie dozla, reszta tak, bardzo dziekuje, to mile!:) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: kopov 08.11.04, 12:11 ale tak publicznie? mieczyk będzie zazdrosny juz pewnie cos wpycha w swoje żeby przyszpanować:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: a jaki to jest młynek? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 10:53 ????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 10:53 kopov napisała: > mogę sie zamienić na Mydełko FA:)))))) lepiej zamien sie na fa w kulce:D Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 10:59 kopov napisała: > fafkulce słabo idą:) one nie chodza tylko roluja:D Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 11:03 dobra dobra :) a dziekuje gdzie??????????? Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 11:07 kopov napisała: > dobra dobra :) > a dziekuje gdzie??????????? ale ja nie mam mlynka, kawe miele na miejscu w sklepie, maja tam swoje mlynki;D jesli sie nie zamieniam to za co "dziekuje"? co?:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 11:09 w sklepie to juz mozna naet kawę zmieloną wcześniej kupić:) poczta:) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 11:20 kopov napisała: > w sklepie to juz mozna naet kawę zmieloną wcześniej kupić:) > poczta:) nie sprawdzalama jeszcze cos w niej mam tak? juz lece. a co do kawy, to ja kupuje takie w "pozegnaniu z afryka", sa rozniste i przepyszne:) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 11:29 pożegnanie za friko?;)) ja kawy prawie nie piję :) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 11:34 kopov napisała: > pożegnanie za friko?;)) > ja kawy prawie nie piję :) ja dwie filizanki dziennie, ze spienionym mleczkiem, czasami posypuje cynamonem, czasami wiorkami kokosowymi;) wiesz co? wcoraj mietek uciekl nam z "domu":D szukalismy skubanca z godzine, sam wlazl w lozko, nie wiedzielismy jak go wyjac, zeby nie zgniesc:/ Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 11:38 jak w łózko? dziurę wygryzł?:) ale nie spaliście przez to?;)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 11:39 do srodka lozka. do kanapy, spal na dechach;D Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 11:44 moze ma problemy z kręgosłupem?;))))) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 11:47 kopov napisała: > moze ma problemy z kręgosłupem?;))))) e tam! turysta i tyle;) klaki mu sie wkrecily w drut od lozka i musielismy mu wloski przyciac, bo sie koltu zrobil;D Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 11:54 a niektóre panie to by sobie taki drut podgrzały i pokręciły te włosy:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 12:00 kopov napisała: > a niektóre panie to by sobie taki drut podgrzały i pokręciły te włosy:)))) takie cienkie loczki nie sa modne:D Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 12:08 zależy w jakich kręgach i gdzie?:))))) a mietek jest trendy? Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 12:17 kopov napisała: > zależy w jakich kręgach i gdzie?:))))) > a mietek jest trendy? pewnie: ma piekne dlugie wloski, czesc jest szara, czesc biala, czesc czarna, sliczne oczka, zdrowo sie odzywia, nie pije , nie pali...:) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 12:24 teraz juz nie są długie:))) wiesz a moze on sie chciał rzucic na te druty?:))) myslał że są pod napięciem? moze mu jednak xle bez picia i paierosków?:) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 12:26 chomiki nie pija, jedza tylko owoce i warzywa;) a co do palenia, to nawet jakby go skrecalo to nie!:) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 12:27 a owoce lekko sfermentowane?;) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 13:21 kopov napisała: > a owoce lekko sfermentowane?;) nie...swierzutkie. jabluszka, gruszki, marchewki itd;) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 13:28 ale mu w brzuchu na pewno fermentują i chodzi na bani ciagle:))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 13:53 kopov napisała: > ale mu w brzuchu na pewno fermentują i chodzi na bani ciagle:))))))) co prawda czasami fika koziolki, ale nie wiem czy to od jablek, az tyle ich nie zre:D marian miala biale zabki a mietka sa takie pomaranczowe jak nutri:) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 14:02 jemu nie trzeba za dużo:) zeby mu pomaluj lakierem do baznokci 0białym tyl chwile mu podmuchaj zeby wysechł albo za ogonek i dookoła głowy pokręć:) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 15:07 ja mojego iecia kocham i akceptuje takim jakim onjest. tylko czekam kiedy splyna mu jaderka wreszcie, bo nie wiem czy nie powinnam do niego mowic miecka:D Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 15:20 a na co CI te jaderka? do sosu?;))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 15:24 kopov napisała: > a na co CI te jaderka? do sosu?;))))))) nie, chce po prostu wiedziec jak mowic do tego skarba. czy mieciu czy miecko;) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 15:26 ale mieciu to jest zwrot pasujacy dla dwóch rodzajów i m. i ż.:) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 15:32 no ale musze wiedziec czy to on czy ona..... oza tym czasami mowie : mietek, a do chomiczki juz tak nie pasi:) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 15:37 nie musisz:))) i mów wyłacznie per mieciu:))))))tak będzie kulturalnie:) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 15:49 kopov napisała: > nie musisz:))) i mów wyłacznie per mieciu:))))))tak będzie kulturalnie:) no ale jak mozna nie wiedziec kogo sie ma? czy chlopaka czy laske?:) dostales krasnoludy na skrzynke?:D Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 15:58 a jak to różnica? siur odpisałem i tez cos posłałem:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 10:57 Nie zapomnę jak kiedyś koleżanka przyszła do pracy i mówi kupiłam sobie Fa w kulce a druga pyta co to są fafkulce,salwy śmiechu :-)))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 11:01 to już teraz wiem, skąd ten kawał :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 11:04 Ale to jest czysta prwda...do tej pory jak to wspominamy to ryczymy ze śmiechu...:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obierzyna Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 10:59 taki maly i juz pije kawe? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 11:05 a ja tyłkiem ;-)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 11:07 od takiego kręcenia to tyłek moze rzygnąć:)))))) uważaj;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 11:08 dzieki za ostrzeżenie :-p Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 11:14 :)) no ale to tylko przy bardzo mocnym kręceniu jest mozliwe:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 11:22 Aaaa to mi nie grozi, ja tak delikatnie krece ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 11:30 to moze tylko lekkie oszołomienie?:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 11:34 Po wypiciu za mocnej kawy całkiem mmożliwe :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 11:43 moze trzeba pić słabą?:) bo nieraz mozna sie zapomnieć np. w towarzystwie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 11:50 mam nadzieje ze jeszcze długo bede panowała nad róznymi odruchami;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 11:55 mocna kawa podobno wypłukuje magnez z organizmu a jego brak powoduje niekontrolowane tiki:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 11:57 łykam magnez..łykam :-))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 12:00 ale może prościej będzie nie pic kawy? i nie trzeba będzie łykać?;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 12:04 ja pije tylko 1 mała kawkę rozpuszczalna z mleczkiem rano na dobry poczatek pracy;-)),do tego małe co nie co ;-).A magnezik biere zeby mnie zbyt zycie nie wku..ało ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 12:10 Mg2CO3 to sie musi w nerkach odkładać:((((((( ile lat zycia Ci jeszcze zostało?;))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 12:12 duuuzo...mam żyć do 110 lat..to jeszcze huhuhu...magnez sie w nerach odkłada? nie wiedziałam?to bede namagnesowana;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 12:22 jak bys wyglądała z grabiami w okolicy nerek?:)))) tzn jakby sie przyczepiły? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 12:23 albo z żelazkiem...głupio ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 12:26 albo ze znakiem drogowym - zakaz wjazdu?:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 12:38 wszelkim pojazdom..:))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 12:54 a to to napewno;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 12:55 a uwaga na zwierzeta leśne?:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 13:05 nie nie bez obaw..to mi nie grozi;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 13:10 zwęznie jezdni?;) lewo lub prawo stronne?;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 13:15 Zwęzenie pewnie tak ale czy prawo czy lewo..kto to wie?Nigdy tam nioe byłam ;- )))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 13:18 moze jeszcze płatna autostrada?:))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 13:22 Płatna ..to mi sie podoba ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 13:29 albo taki ten przed szlabanem co jest uwaga na kolce:)))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 13:40 Nie no co ty nie przesadzaj za mocno;-))))a co ja sadomaso;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 13:51 to juz nie wiem sam jaki byłby odpowiedni:) zakaz wyprzedzania?;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 13:55 W zasadzie to nie wiem..czy ja musze nieć tam jakiś znak?OK,juz nie łykam magnezu...bo zostanę stara składnica złomu :( Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 14:05 to moze wiesz gdzie znajdę ten kawałek o który pytałem?:))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 14:09 Aaaa.. jaki kawałek....badz łaskaw mi przypomnieć?? Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 14:17 :) Młynek Kawowy:) chciałem byc poważny od poniedziałku i znowu nic z tego:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 14:29 Ależ dziecko jestes szalenie powazny..zobacz ile podałeś propozycji by mi z tyłka zrobić złomowisko...;-))))))))))))) a co do młynka to po co ci on? Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 14:34 :)))))) chce to bo mi sie spodobał:) tylko dla tego:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 14:46 aaaa chłpoczyk kolekcjoner staroci? a swoja droga ciekawam jak ten młynek wygląda?mam w domu takie starocie sprzed lat...mielę w nim kminek ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 14:51 to nie takie stare, pierwszy raz puszczali w tym roku w kazimierzu na festiwalu filmowym:) poważnie _ chodzi o utwór muzyczny (a moze raczej poezje spiewaną:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 14:54 a z inetrnetu nie da się ściągnąć..albo stadion ;-)) O jezdzisz na festiwal..ja też...kiedyś na cały a od 2 lat w ostatnim dniu tzn sobota ,lubie ten klimacik :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 14:59 to moze na przystanek woodstock?:)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 15:05 eee chyba bym nie chciała...namioty i takie tam mnie nie rajcują...i taka wrzaskliwa muzyka tez :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 15:11 ale budzisz się codziennie w innym namiocie:)))) pawdziwa przygoda:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 15:16 a z dupy jesień średniowiecza..;))) potrzeba byłaby maść ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 15:22 dlatego warto ja zawsze mieć:))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 15:24 przekonałeś mnie :-))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 15:27 yo moze 900 na maść a 100 na solarke?:))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 15:29 jestem za..to i na wooodstok sie nada :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 16:14 nie lubie namiotów..chyba mam klaustrofobie i te śmierdzące toj toje ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 16:17 no dobra daruje Ci:))) p.s w zyciu bym na cos takiego nie pojechał:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 16:24 ja tez....w Kazimierzu jest zupełnie inaczej :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 16:30 inaczej to by było jakby nie warszawka:)) byłem tam kiedyś po sezonie ( w okolicach dokładnie) to sa inni ludzie i inny swiat:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 16:37 a niby warszawka to co robi?Chuligani? ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 16:42 bagni:) wystarczy ze jest:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 16:45 ja tam nie bagnię...spaceruję..podziwiam piekne kamieniczki..jem lody,małe piwko na bulwarze...opalam sie na plazy ...ogladam rózności na straganikach :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 16:47 a Ty jesteś warszawka? to określenie ludzi z warszawy ale o specyficznych cechach przypisanych wyłącznie temu gatunkowi:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 16:48 aaa myslałam ze wszyscy w jednym worze ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 16:58 a tu prosze niespodzianka :) spadam cześć:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obierzyna Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 11:33 a mlynka umiesz krecic? to jest dopiero sztuka! Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 11:40 to niebezpieczne jest, bo zawsze o coś zaczepię:((((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obierzyna Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 12:00 zalezy czym kręcisz młynka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obierzyna Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 12:16 workiem na kapcie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obierzyna Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 12:42 oczywiscie, teraz musi pasc z mych dloni pytanie, co masz na mysli, piszac lofofor:) czyzby to samo co ja? Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 08.11.04, 12:55 fakt, mozesz nie znac tego okreslenia bo tak naprawdę to chyba nie wiadomo do czego to słuzyło, wykład co najmniej na godzinę, więc podsumujmy, ze myslimy o tym samym:)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: EDO Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 18:46 Młynek jest do wziecia na eMule, najlepiej wpisac kawowy. Ten link ma najwiecej uzytkownikow: <a href="ed2k://|file|Mlynek.Kawowy.mp3|3261670|8012FE537499235418821ED36BD9EAF7|/">Janusz Grzywacz - Młynek Kawowy.mp3</a> Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: Młynek Kawowy- ma ktoś MP3? 21.11.04, 20:18 dzięki, juz mi się udalo parę dni temu, pzdr:)) niezle co? Odpowiedz Link Zgłoś