dziewczyna_z_sasiedztwa
18.08.05, 16:33
Mam straszny problem: grzybice pochwy. Byłam u lekarza dostałam globulki,
masc i tabletki do łykania. Mój mąż też, bo chociaż nie jest chory jego
kuracja też obowiązuje.....Czuję się fatalnie.Grzybica zawsze kojarzyła mi
się z brudem syfem itd a tu nagle ja mam coś takiego.....boże drogi skąd mi
sie to wzięło!!!! Miał ktos z Was podobny problem?