Dodaj do ulubionych

Paskudna sprawa:(

18.08.05, 16:33
Mam straszny problem: grzybice pochwy. Byłam u lekarza dostałam globulki,
masc i tabletki do łykania. Mój mąż też, bo chociaż nie jest chory jego
kuracja też obowiązuje.....Czuję się fatalnie.Grzybica zawsze kojarzyła mi
się z brudem syfem itd a tu nagle ja mam coś takiego.....boże drogi skąd mi
sie to wzięło!!!! Miał ktos z Was podobny problem?
Obserwuj wątek
    • 156cm Re: Paskudna sprawa:( 18.08.05, 17:02
      Grzybice moga rowniez powodowac przyjmowane leki, srodki anty ktore zmieniaja
      srodowisko w pochwie, czesta kapiel w wannie. U mnie najczesciej powodem bylo
      przesiadywanie w wannie. Polecam rowniez stosowanie na co dzien plynu do
      higieny intymnej. Nie ma to nic wspolnego z brudem, po prostu zdarza sie i tyle.
    • chicarica Re: Paskudna sprawa:( 18.08.05, 17:18
      Paradoksalnie, grzybica jest chorobą ludzi czystych ;)
      Bierze się z wyjałowienia organizmu, np. z powodu brania antybiotyków, może
      pojawić się gdy podmywasz się mydłem. Tak naprawdę każdy z nas ma te grzybki na
      skórze, tylko że istnieje naturalna równowaga pomiędzy bakteriami a grzybami.
      Kiedy z jakiegoś powodu bakterie zostaną zabite, grzyby zaczynają się panoszyć.
      Tak mi to tłumaczyła moja p. ginekolog.
      • r.kruger Re: Paskudna sprawa:( 18.08.05, 18:10
        zawsze jak biore antybiotyk pojawia się.Nie jestem brudaskiem,ani przesadnym
        czyściochem takie moje brzemie po prostu
    • patssi Re: Paskudna sprawa:( 18.08.05, 19:52
      wyluzuj...przejdzie-mnie się trzyma srednio raz na jakieś pół roku przez
      kilkanaście dni :((nie mogę się kąpać w basenach,jeziorach...itp.muszę uważać na
      toalety-jestem czyściochem a lubi mnie "grzybica"jak cholera-poszukaj dobrego
      ginekologa i głowa do góry :))
    • trzydziecha1 Re: Paskudna sprawa:( 19.08.05, 09:00
      To sie zdarza częściej niz myślisz i nie ma nic współneggo z brakiem czystości.
      Częsciej u kobiet biorących tabl. antykoncepcyjne, często po antybiotykach. Ja
      zapobiegawczo (np. podczas kuracji antybiotykowej) stosuję globyki Lactovaginal
      (bez recepty), pomagaja one utrzymac prawidłowe Ph. POdobno dobry jest te z
      zwykły jogurt naturalny do "zakwaszenia".
      • trzydziecha1 Re: Paskudna sprawa:( 19.08.05, 09:00
        PS. Częściej wystepuje tez u osób lubiących słodycze.
      • duch.arafata Re: Paskudna sprawa:( 19.08.05, 09:31
        Przepraszam, ale ten jogurt to w jaki niby sposób powinno się stosować?...
        • trzydziecha1 Re: Paskudna sprawa:( 19.08.05, 09:47
          Dowcipnie ;PP
          • duch.arafata Re: Paskudna sprawa:( 19.08.05, 09:49
            O, w mordę!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka