Gość: Teresa
IP: *.walbrzych.dialog.net.pl
30.08.02, 19:56
Moja 16-letnia corka sie zakochala.Spotyka sie z chlopakiem prawie
codziennie.Obawiam sie czy to nie za wczesnie.Do tej pory raczej przebywala w
domu,uczyla sie bardzo dobrze.Obecnie czesto nie ma jej w domu.Moze ktos ma
jakies doswiadczenia,bo nie wiem co powinnam robic,jak sie zachowac.Duzo z
nia rozmawiam,ale obawiam sie,ze taka zmiana w jej zyciu moze miec zly wplyw
na jej nauke a ja nie chcialabym zeby wszystko zaprzepascila.Ona jest
szcsesliwa a ja nie wiem czy powinnam jej zabraniac spotkan i w ogole czy
powinnam w to interweniowac.