Gość: daria IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 29.05.01, 18:10 Drogie panie, czy uzywalyscie kosmetykow tych firm i czy sa podobnej klasy? I czy sa one dobre? Ja uzywalam tylko Vichy i tylko dezodorant, i byl swietny. A inne produkty? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Heidi Sn Re: Vichy a ROC a Avene IP: *.pl 06.06.01, 10:46 Vichy jest super, szczególnie polecam kremay theral s, avene ma świetną wodę termalną, używam jej codziennie jako toniku po zmyciu twarzy, ROC jest nadal dla mnie tajemnicą, ale powiem Ci jeszcze, że nowy produkt vichy D * STOCK anty cellulit jest rewelacyjny- naprawdę zmniejsza się obwód uda!!! pozdrawiam- Heidi Sonnenbraun Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: Vichy a ROC a Avene IP: *.ostrowiec.dialup.inetia.pl 06.06.01, 19:09 Daria, zajrzyj na www.sekretykobiet.pl na forum: uroda i poprzeglądaj stare tematy- znajdziesz tam wiele informacji na temat tych kosmetyków tych firm - Avene są bardzo lubiane, to samo z Vichy - ale nie wszystkie produkty, o ROC słyszałam tylko o tym preparacie antycelulit. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: daria Re: Vichy a ROC a Avene IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 06.06.01, 21:47 Dzieki wam obu za odpowiedzi. Juz myslalam, ze nigdy nikt mi nie odpisze... Wszyscy tu o strasznie powaznych tematach rozmawiaja, a na takie "przyziemne" (ale za to przyjemne) nie chca. A na sekretykobiet zajrze. Odpowiedz Link Zgłoś