Dodaj do ulubionych

Co WAS denerwuje w serialach ?

20.06.07, 19:08
Bo mnie na przykład denerwują wątki, które ciągną się miesiącami i stają się
potwornie nudne. Np. wątek Marysi z "pierwszej miłości" :/
Obserwuj wątek
    • fatooom Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 19:10
      jejku, a widzialas co bedzie w nastepnym odcinku? marysia wpadnie na beate...
      ojaj... a nowe odcinki dopiero po wakacjach!!!! :P
    • m_agilla Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 19:13
      Dziś właśnie widziałam kawałek tego serialu ;) Oglądam go raz na miesiąc i wiem
      o co chodzi ;)

      M jak Miłość - straaasznie nawine miłości i takie jakieś hm... no dziwne :P (np.
      Kinga i Piotrek) - po prostu widać, że to tylko gra

      Generalnie nie cierpię takich a la miłosnych scen, bo w większości wypadków od
      razu widać, że się stresują na tych scenach ;)
      • ewelinkowska Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 19:17
        a ja nie lubie jak w serialach typu"swiat wedlug kiepskich" sa podkladane glosy
        i jak np Ferdek powie cos smiesznego, to owe osoby sie smieja! beznadzieja!
    • chommiczka Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 19:18
      Hehe. No z tymi scenami to macie rację. Takie trochę sztuczydło. Ale cóż ;) hehe
      A jeśli chodzi o tą Beatę w "Pierwszej miłości" to i tak nie wiem kto to jest :)
      hehe

      A mnie jeszcze denerwuje to, że w serialach wszystko jest takie wyidealizowane.
      Np. w Klanie. Mimo że każdy rano wstaje, śpieszy się do pracy, to jednak znajdą
      czas na to, żeby pokroić szyneczkę, pomidorka, serek, poukładać ładnie na
      talerzyku, potem kroić bułeczki, smarować masełkiem,kroić szynkę nożem i jeść
      widelcem. Heh. Może oni wstają tam o 4 rano, żeby ładnie poukładać ten serek ?:)
      hahaha
      • fatooom Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 19:20
        dobre ;) a może pani stenia pracuje na poranna zmianę :P
        • chommiczka Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 19:31
          No to musiałaby być to bardzo poranna zmiana :)
          A poza tym to u kązdej rodziny w Klanie bawią się w takie śniadanka i
          filiżankowanie. Na przykład u Surmaczowej i Koziełły też. Podziubią tego serka
          tym nożem a reszta zostaje. I co marnuje sie ?:) hehe
          Ale pewnie u Grażynki i Rysia nic sie nie marnuje :D
    • betti22 Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 19:44
      w klanie denerwuje mnie prawie wszystko..ta sztucznosc w tych wszystkich
      rodzinach..to ze sa zawsze wszyscy tacy sztywni..tacy "ą ę" ..

      i te (wyzej wspomniane) sniadania..obiadki takie wrecz uroczyste..przeciez tak
      normalnie to tak nie jest..przynajmniej ja nie znam rodziny gdzie wsyzscy wstaja
      zawsze o tej samej porze na wspolne sniadanie..juz ubrani w garniturki itp itd

      zlotopolscy sie poprostu zrobili nudni

      a M jak milosc zaczela sie ciagnac jak flaki z olejem..i w pewnym momencie
      (przynajmniej ja wtedy to jeszcze ogladalam) to dzialy sie tam same smutne
      rzeczy..az sie dolowalam ogladajac ten serial
    • wyssana.z.palca Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 19:45
      o rety! mnostwo tego!!
      1. laski rano wstaja (albo kalda sie sapc) w pelni makijazu, zero
      jakiegokolwiek zmeczenia, podrazonych oczy. nic. po prostu boginii o poranku
      2. ktos ma jakis problem to od razu chodzi struty, zmienia glos, unika ludzi, w
      ogole o 180 stopni sie zmienia a jak ktos go zapyta "co sie stalo?" tez zawsze
      odpowiada ze NIC. tregedia...
      3. ludzie gdzies sie zpsizea, a to do rpacy, a co na uczelnie, gdziekolwiek.
      ale jak juz nawaize sie dialog to w tym pospiechu zawsze maja czas obgadac
      najistotniejsze w tym momencie sprawy zyciowe swojego rozmowcy
      4. jak jada samochodami to nie jada wiecej niz 40 ;)
      5. no i oczywiscie jak ktos ma problem to od razu sapda mu 100tysiecy propzcyji
      pomocy, a to akurat ktos gdziestam ma znajomego, a to akurat ktos o czymstam
      slyszal co danej osobiw ejest w tym momencie potrzebne itp... zyc nie umierac ;)

      wiecej grzechow nie pamietam
    • figgin1 Absolutnie nic 20.06.07, 19:46
      bo nie oglądam :D
    • ashlady Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 19:53
      To, że kiedy wreszcie następuje najciekawszy moment, to odcinek się kończy;)
    • chommiczka Coś potrzebujesz -idź do .... 20.06.07, 20:02
      W Klanie jeszcze mnie nie denerwuje, a raczej śmieszy to, jak oni są tam wszyscy
      ładnie zgrani.
      Potrzebujesz pomocy medycznej - Paweł Lubicz
      Potrzebujesz firmy remontowej - surmaczowa poleci Ci Feliksa
      Potrzebujesz zdrowej żywności albo koparki - wal do Jerzego
      Potrzebujesz kardiologa - wal do kochanki Jerzego
      Potrzebujesz prawnika - idź do wuja Stefana
      Chcesz wyjechać na obóz - biegnij do wujka Michała
      Potrzebujesz lekarstw - Elżbietka chętnie Ci pomoże
      Potrzebujesz zaświadczenia z uczelni - idź do Pani Dziekan Krystyny Lubicz
      Potrzebujesz taxi - dzwoń po Rysia
      Chcesz coś zjeść na mieście - idź do Moniki do Restauracji

      hehe - wszystko pozostaje w rodzinie :)
    • chommiczka Kawiarnia u Teresy 20.06.07, 20:05
      A jeszcze w "Pierwszej miłości" denerwujące jest to, że jak jakaś scena dzieje
      się na mieście, to zawsze jest to restauracja Teresy. Hehe. Dzwinym trafem
      dosłownie wszyscy się tam umawiają ! Rozumiem, że jej mąż, czy bliscy znajomi,
      ale osoby całkiem obce - a też przychodzą tylko tam.
      A co najśmieszniejsze to, kto by to nie był, to zawsze siedzi przy tym samym
      stoliku.
      Co w tym Wrocławiu nie ma innych barów, pubów, restauracji i miejsc do spotkań
      ?:) hehe.
      A w samej restauracji to nie ma już innych stolików, tylko ten na przeciwko
      barku? :) hehe. Masakra
    • xtrin Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 20:14
      Zależy w jakich serialach :).

      Jeżeli chodzi o telenowele (bo wszyscy o nich piszą) to denerwuje mnie w nich
      prawie wszystko:
      1) gra aktorska - zwykle na bardzo marnym poziomie,
      2) nierealność życia bohaterów - wspomniane wyżej śniadanka i obiadki, brak
      prawdziwego pośpiechu, pełen makijaż w łóżku, wszystko czyściutkie i pachnące, etc
      3) mnogość problemów - ile tragedii może się zdarzyć w jednej rodzinie?!
      4) statyczność scenerii - wszystko dzieje się w tych samych mieszkaniach, na
      tych samych rogach ulic, w tych samych lokalach,
      5) rozciąganie wątków - czasami jedna rozmowa potrafi trwać kilka odcinków.
      Z tych i wielu innych powodów telenowel nie oglądam.
      • takapl Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 21:27
        w pierwszej milosci ta sztucznosc Marysi i Pawla bleh... sa, heh... a raczej
        byli tacy bez skazy zawsze kochjacy nawet sie klucic nie umieli, taka
        niewinnosc od nich bila ... teraz Marysia fajna laska sie robi :D:D:D
        Pieledniareczka :d

        wkurza mnie to ze jak jakas osoba wstanie rano na kacu pojeczy chwile a zaraz
        jest pelna zycia:/ pewnie znaja zloty srodek na kaca, tez bym tak chciala...

        a malutkie dzieci zawsze sa grzeczne i zawsze matki maja czas na kosmetyczke,
        fryzjera, po nieprzespanej nocy ida do pracy a ja wroca ugotuja obiad,
        posprzataja- dziecko oczywiscie cierpliwie czeka az matka wszystko zrobi- a
        wieczorem zrobi super kolacje dla znajomych i dalej wyglada pieknie i nie jest
        zmeczona :o to energizer...
    • qw994 Nic. 20.06.07, 21:08
      Bo nie oglądam.
    • eluch_a Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 21:35
      Takie radykalne zmiany osobowości. Np. straszny drań nagle wszystko zrozumiał
      itd.
      • the.better.man Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 22:05
        No fakt z tą Marysią z "Pierwszej Miłości" już przesadzają. A mnie troche
        irytuje zbyt duża ilość zagadek w serialu "The Lost" i troche naciągane
        niektóre wydarzenia, które w sumie są nierealne jak np. ten czarny dym no, ale
        następne odcinki dopiero w lutym, więc trzeba troszke poczekać. A tak nawiasem
        mówiąc pewnie niewielu z forumowiczów ogląda "The Lost"...
        • eluch_a Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 22:08
          Ja oglądam i się w Sawyerze kocham :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka