chommiczka 20.06.07, 19:08 Bo mnie na przykład denerwują wątki, które ciągną się miesiącami i stają się potwornie nudne. Np. wątek Marysi z "pierwszej miłości" :/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fatooom Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 19:10 jejku, a widzialas co bedzie w nastepnym odcinku? marysia wpadnie na beate... ojaj... a nowe odcinki dopiero po wakacjach!!!! :P Odpowiedz Link Zgłoś
m_agilla Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 19:13 Dziś właśnie widziałam kawałek tego serialu ;) Oglądam go raz na miesiąc i wiem o co chodzi ;) M jak Miłość - straaasznie nawine miłości i takie jakieś hm... no dziwne :P (np. Kinga i Piotrek) - po prostu widać, że to tylko gra Generalnie nie cierpię takich a la miłosnych scen, bo w większości wypadków od razu widać, że się stresują na tych scenach ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ewelinkowska Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 19:17 a ja nie lubie jak w serialach typu"swiat wedlug kiepskich" sa podkladane glosy i jak np Ferdek powie cos smiesznego, to owe osoby sie smieja! beznadzieja! Odpowiedz Link Zgłoś
chommiczka Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 19:18 Hehe. No z tymi scenami to macie rację. Takie trochę sztuczydło. Ale cóż ;) hehe A jeśli chodzi o tą Beatę w "Pierwszej miłości" to i tak nie wiem kto to jest :) hehe A mnie jeszcze denerwuje to, że w serialach wszystko jest takie wyidealizowane. Np. w Klanie. Mimo że każdy rano wstaje, śpieszy się do pracy, to jednak znajdą czas na to, żeby pokroić szyneczkę, pomidorka, serek, poukładać ładnie na talerzyku, potem kroić bułeczki, smarować masełkiem,kroić szynkę nożem i jeść widelcem. Heh. Może oni wstają tam o 4 rano, żeby ładnie poukładać ten serek ?:) hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
fatooom Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 19:20 dobre ;) a może pani stenia pracuje na poranna zmianę :P Odpowiedz Link Zgłoś
chommiczka Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 19:31 No to musiałaby być to bardzo poranna zmiana :) A poza tym to u kązdej rodziny w Klanie bawią się w takie śniadanka i filiżankowanie. Na przykład u Surmaczowej i Koziełły też. Podziubią tego serka tym nożem a reszta zostaje. I co marnuje sie ?:) hehe Ale pewnie u Grażynki i Rysia nic sie nie marnuje :D Odpowiedz Link Zgłoś
betti22 Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 19:44 w klanie denerwuje mnie prawie wszystko..ta sztucznosc w tych wszystkich rodzinach..to ze sa zawsze wszyscy tacy sztywni..tacy "ą ę" .. i te (wyzej wspomniane) sniadania..obiadki takie wrecz uroczyste..przeciez tak normalnie to tak nie jest..przynajmniej ja nie znam rodziny gdzie wsyzscy wstaja zawsze o tej samej porze na wspolne sniadanie..juz ubrani w garniturki itp itd zlotopolscy sie poprostu zrobili nudni a M jak milosc zaczela sie ciagnac jak flaki z olejem..i w pewnym momencie (przynajmniej ja wtedy to jeszcze ogladalam) to dzialy sie tam same smutne rzeczy..az sie dolowalam ogladajac ten serial Odpowiedz Link Zgłoś
wyssana.z.palca Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 19:45 o rety! mnostwo tego!! 1. laski rano wstaja (albo kalda sie sapc) w pelni makijazu, zero jakiegokolwiek zmeczenia, podrazonych oczy. nic. po prostu boginii o poranku 2. ktos ma jakis problem to od razu chodzi struty, zmienia glos, unika ludzi, w ogole o 180 stopni sie zmienia a jak ktos go zapyta "co sie stalo?" tez zawsze odpowiada ze NIC. tregedia... 3. ludzie gdzies sie zpsizea, a to do rpacy, a co na uczelnie, gdziekolwiek. ale jak juz nawaize sie dialog to w tym pospiechu zawsze maja czas obgadac najistotniejsze w tym momencie sprawy zyciowe swojego rozmowcy 4. jak jada samochodami to nie jada wiecej niz 40 ;) 5. no i oczywiscie jak ktos ma problem to od razu sapda mu 100tysiecy propzcyji pomocy, a to akurat ktos gdziestam ma znajomego, a to akurat ktos o czymstam slyszal co danej osobiw ejest w tym momencie potrzebne itp... zyc nie umierac ;) wiecej grzechow nie pamietam Odpowiedz Link Zgłoś
ashlady Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 19:53 To, że kiedy wreszcie następuje najciekawszy moment, to odcinek się kończy;) Odpowiedz Link Zgłoś
chommiczka Coś potrzebujesz -idź do .... 20.06.07, 20:02 W Klanie jeszcze mnie nie denerwuje, a raczej śmieszy to, jak oni są tam wszyscy ładnie zgrani. Potrzebujesz pomocy medycznej - Paweł Lubicz Potrzebujesz firmy remontowej - surmaczowa poleci Ci Feliksa Potrzebujesz zdrowej żywności albo koparki - wal do Jerzego Potrzebujesz kardiologa - wal do kochanki Jerzego Potrzebujesz prawnika - idź do wuja Stefana Chcesz wyjechać na obóz - biegnij do wujka Michała Potrzebujesz lekarstw - Elżbietka chętnie Ci pomoże Potrzebujesz zaświadczenia z uczelni - idź do Pani Dziekan Krystyny Lubicz Potrzebujesz taxi - dzwoń po Rysia Chcesz coś zjeść na mieście - idź do Moniki do Restauracji hehe - wszystko pozostaje w rodzinie :) Odpowiedz Link Zgłoś
chommiczka Kawiarnia u Teresy 20.06.07, 20:05 A jeszcze w "Pierwszej miłości" denerwujące jest to, że jak jakaś scena dzieje się na mieście, to zawsze jest to restauracja Teresy. Hehe. Dzwinym trafem dosłownie wszyscy się tam umawiają ! Rozumiem, że jej mąż, czy bliscy znajomi, ale osoby całkiem obce - a też przychodzą tylko tam. A co najśmieszniejsze to, kto by to nie był, to zawsze siedzi przy tym samym stoliku. Co w tym Wrocławiu nie ma innych barów, pubów, restauracji i miejsc do spotkań ?:) hehe. A w samej restauracji to nie ma już innych stolików, tylko ten na przeciwko barku? :) hehe. Masakra Odpowiedz Link Zgłoś
xtrin Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 20:14 Zależy w jakich serialach :). Jeżeli chodzi o telenowele (bo wszyscy o nich piszą) to denerwuje mnie w nich prawie wszystko: 1) gra aktorska - zwykle na bardzo marnym poziomie, 2) nierealność życia bohaterów - wspomniane wyżej śniadanka i obiadki, brak prawdziwego pośpiechu, pełen makijaż w łóżku, wszystko czyściutkie i pachnące, etc 3) mnogość problemów - ile tragedii może się zdarzyć w jednej rodzinie?! 4) statyczność scenerii - wszystko dzieje się w tych samych mieszkaniach, na tych samych rogach ulic, w tych samych lokalach, 5) rozciąganie wątków - czasami jedna rozmowa potrafi trwać kilka odcinków. Z tych i wielu innych powodów telenowel nie oglądam. Odpowiedz Link Zgłoś
takapl Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 21:27 w pierwszej milosci ta sztucznosc Marysi i Pawla bleh... sa, heh... a raczej byli tacy bez skazy zawsze kochjacy nawet sie klucic nie umieli, taka niewinnosc od nich bila ... teraz Marysia fajna laska sie robi :D:D:D Pieledniareczka :d wkurza mnie to ze jak jakas osoba wstanie rano na kacu pojeczy chwile a zaraz jest pelna zycia:/ pewnie znaja zloty srodek na kaca, tez bym tak chciala... a malutkie dzieci zawsze sa grzeczne i zawsze matki maja czas na kosmetyczke, fryzjera, po nieprzespanej nocy ida do pracy a ja wroca ugotuja obiad, posprzataja- dziecko oczywiscie cierpliwie czeka az matka wszystko zrobi- a wieczorem zrobi super kolacje dla znajomych i dalej wyglada pieknie i nie jest zmeczona :o to energizer... Odpowiedz Link Zgłoś
eluch_a Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 21:35 Takie radykalne zmiany osobowości. Np. straszny drań nagle wszystko zrozumiał itd. Odpowiedz Link Zgłoś
the.better.man Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 22:05 No fakt z tą Marysią z "Pierwszej Miłości" już przesadzają. A mnie troche irytuje zbyt duża ilość zagadek w serialu "The Lost" i troche naciągane niektóre wydarzenia, które w sumie są nierealne jak np. ten czarny dym no, ale następne odcinki dopiero w lutym, więc trzeba troszke poczekać. A tak nawiasem mówiąc pewnie niewielu z forumowiczów ogląda "The Lost"... Odpowiedz Link Zgłoś
eluch_a Re: Co WAS denerwuje w serialach ? 20.06.07, 22:08 Ja oglądam i się w Sawyerze kocham :) Odpowiedz Link Zgłoś