irisbell
27.09.08, 20:02
czuje sie jak kretynka, wlasnie uswiadomilam sobie, ze juz nie pamietam jak to
jest na randkach (po dlugim zwiazku, od dluzszego czasu sama)i wlasciwie nie
wiem jak sie zachowac i jak do tego dochodzi, ze ludzie sa razem, albo po
prostu ida do lozka. Czy nie za czesto dzwonie, czy nie przestrasze go swoja
pewnoscia siebie i niezaleznoscia, maskujac swoje zagubienie, itd itp. Nie
wiem, po prostu nie wiem