Dodaj do ulubionych

sroda 22.09

22.09.04, 11:18
Cztery tektury z wedlina i pomidorem, salatka jarzynowa, owsianka ze
smieciami i chudym mlekiem, kawa, zielona herbata. Mysle, ze mi sie uda
dotrzymac tego menu, bo dzis wlazlam na wage i bylo 0,3 mniej (znaczy, ze
jest juz 56 z kawalkiem, a nie 57), chociaz to zupelnie niezasluzony ubytek.
Ale mnie zmobilizowal :-)
Obserwuj wątek
    • anima Re: sroda 22.09 22.09.04, 12:18
      dwa razy maślanka z otrębami (I i II śniadanie, właśnie zjedzone), w lodówce na
      lunch serek bieluch, pomidor, może ze dwie deseczki do tego, i biały ser chudy
      w domu pewnie na kolację... po drodze jabłko i nektarynka, czerwona herbata,
      woda
      mnie mobilizuje rezultat Moniki, nie mogę przestać o tym myśleć, serio!!
        • anima Re: sroda 22.09 22.09.04, 21:35
          nie jestem z lubelskiego ;-)) w warszawskich sklepach bieluch jest popularny i
          bardzo mi smakuje, w dodatku ma mało kalorii ;))

a ja ostatnio prawie codziennie się olejkuję i mam zamiar dokupić olejek
          geraniowy - odstawiłam pigułki hormonalne (nie, nie planuję zachodzenia w
          ciążę ;-)))
            • anima Re: sroda 22.09 23.09.04, 09:37
              niebieskie małe pudełeczko, płaskie, z takim białym duszkiem (duchem w
              prześcieradle ;-))) na wieczku, produkuje go spółdzielnia Biomlek. w Warszawie
              widzialam go we wszystkich hipermarketach, w ktorych bywam (Tesco, Geant,
              Hipernova) i nawet w malych sklepach bazarkowych.
              sprawdzilam kalorycznosc: 130 kcal w 100 g, pudelko ma 150g,
      • pom Re: sroda 22.09 22.09.04, 13:09
        Trzy kromki chleba (duże) z samych trocin, w tym dwie z konfiturami bez cukru,
        brzoskwinia i jabłko. Teraz zielonka herbatka.
        Podjadłam, owszem lecz obiad mnie czeka o 17.00 dopiero i to tylko warzywny.
        Na kolację już pewnie nic.
        Też myślę o rezultacie Moniki - jak ona zgubiła tyle w biodrach?? Mnie to
        przede wszystkim intryguje.
        Mam już olejek jałowcowy - dziś zrobię akcję olejkową, a co!
        • petrea Re: sroda 22.09 22.09.04, 13:59
          Dwie kawy z mlekiem. Tylko tyle, ale zaraz bedzie razowy chleb z białym serem i
          pomidorem. Na obiad gotowana pierś kurczaka z cykorią. Na kolację, około 20 -
          kefir. O dwudzistej to może późno, ale spać na pewno nie pójdę przed 24-tą :)
          • ronka3 Re: sroda 22.09 22.09.04, 14:34
            U mnie poranek dopiero, wiec zaczelam go od kawy z mlekiem (mialo byc sojowe,
            ale nijak nie moge ta kawa sie cieszyc z tym wodziankowym sojowym) -na luncz
            mam zamiar zrobic sobie salate ze szpinaku z sosem z octu balsamicznego wg
            przepisu foodgeeks.com/recipes/recipe.phtml?recipe_id=18394

Jadlam cos takiego w restauracji i pycha. Tego sosu trzeba dac malo, bo jednak
            kaloryczny.

Mimo zem zasmarkana, to pojde z psem na dlugi spacer bo pogoda piekna u nas.
            • 53kilogramowa Re: sroda 22.09 22.09.04, 17:07
              Ja mam dzis zły dzien:/waga wcale nie spada:(moze to te cholerne tabletki anty,
              chociaz nie sądze:/
              sniadanie-3xwasa z malutka ilościa miodu prosto z pasieki,2sniadanie mleko
              acidofilne, obiad jogurt sliwkowy 165g i kilak winogron.
              na kolacje przewiduję jakiegoś mało kalorycznego drinka( ile kcl moze miec
              wodka z colą light?)bo dzis impreza i sobię nie odpuszczę skoro i tak nie
              chudnę!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka