sadgirl25 18.02.11, 22:53 Jesteśmy różni,mamy różne charaktery ale jednocześnie jesteśmy do siebie podobni bo łączy nas samotność Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bukk Re: Bukk 18.02.11, 22:56 Dokładnie to miałem na myśli pisząc o użytkownikach tego forum. Odpowiedz Link
sadgirl25 Re: Bukk 18.02.11, 23:03 Też się czasem nad tym zastanawiam,zresztą jak nad wieloma innymi rzeczami. Skoro wróciłeś po długiej nieobecności to witam Może zostaniesz tu na dłużej Odpowiedz Link
bukk Re: Bukk 18.02.11, 23:07 Tak? A nad czym jeszcze się zastanawiasz? Bo czasem nad tym czy przypadkiem nie przespałem swej szansy na spotkanie kogoś ciekawego. Odpowiedz Link
bukk Re: Bukk 18.02.11, 22:59 Tylko czasem się zastanawiam czy uda się komuś wyjść z tego labiryntu. Odpowiedz Link
sadgirl25 Re: Bukk 18.02.11, 23:11 czasem zastanawiam się nad tym jaka będzie moja przyszłość,co mnie czeka,czy to coś dobrego czy złego.a Ty do jakiego doszedłeś wniosku po swoich przemyśleniach? Odpowiedz Link
bukk Re: Bukk 18.02.11, 23:13 Wniosek jest banalny i bardzo okrutny i może zbyt uogólniający - ale z wiekiem maleje ilość wolnych rozsądnych kobiet. Odpowiedz Link
sadgirl25 Re: Bukk 18.02.11, 23:18 Mógłbyś trochę rozwinąć ten wniosek?Zainteresował mnie. Chyba że nie masz czasu ani ochoty jeszcze chwilę porozmawiać Odpowiedz Link
bukk Re: Bukk 18.02.11, 23:23 Chodzi mi o to że odnoszę wrażenie że kobiety takie które wiedzą czego chcą od życia i od faceta są już od dawna zajęte - wbrew popularnym stereotypom normalni zwykli faceci wcale nie mają potrzeby posiadania setek partnerek i też dążą do stabilizacji życiowej. Odpowiedz Link
bukk Re: Bukk 18.02.11, 23:34 Olbrzymie moje wnioski biorą się z moich przeżyć i obserwacji. Odpowiedz Link
sadgirl25 Re: Bukk 18.02.11, 23:38 Czyli nieśmiało domyślam się że dążysz do stabilizacji życiowej ale spotykasz na swojej drodze niezdecydowane dziewczyny. Odpowiedz Link
bukk Re: Bukk 18.02.11, 23:42 Przez stabilizację rozumiem normalną miłą znajomość z kobietą gdzie wzajemnie się można uzupełniać a nie walczyć ze sobą. Lat mam 28. sadgirl25 napisała: > Czyli nieśmiało domyślam się że dążysz do stabilizacji życiowej ale spotykasz n > a swojej drodze niezdecydowane dziewczyny. Odpowiedz Link
sadgirl25 Re: Bukk 18.02.11, 23:46 I naprawdę tak ciężko o taką znajomość? Przepraszam za to głupie pytanie Odpowiedz Link
bukk Re: Bukk 18.02.11, 23:49 Nie mam szczęścia do ludzi dużo pracuję a w pracy sami faceci, znajomi sparowani a ze znajomościami internetowymi mam złe doświadczenia. Odpowiedz Link
sadgirl25 Re: Bukk 18.02.11, 23:52 Jeśli mam być szczera to u mnie wygląda to tak że również nie mam szczęścia do ludzi,co więcej nie mam szczęścia w miłości.Również pracuję bardzo dużo (nie raz całe dnie żeby zabić czas) w pracy same kobiety.a ze znajomości internetowymi mam zero doświadczenia. Odpowiedz Link
sadgirl25 Re: Bukk 18.02.11, 23:54 A co do moich znajomych,rodziny wszyscy mają kogoś albo rodziny.Czuję się wśród nich wszystkich jak dinozaur Odpowiedz Link
bukk Re: Bukk 18.02.11, 23:57 Ja mam bardzo przykre doświadczenia ale pewnie ilu ludzi tyle opinii, co do bycia samemu to coraz częściej pocieszam się myślą że jestem sam po to by wyrobić za innych statystyki Odpowiedz Link
sadgirl25 Re: Bukk 19.02.11, 00:03 Nie wiem co Ci powiedzieć.Ale uwierz też nie miałam i nie mam łatwego życia.Może po prostu ktoś musi być sam żeby inny mógł cieszyć się będąc z kimś szczęśliwy. Odpowiedz Link
bukk Re: Bukk 19.02.11, 00:07 Najgorsze jest chyba to że dane było mi zasmakować bycia z kimś razem ale nie wyszło i teraz samotność ma zupełnie inny bardziej gorzki smak. Odpowiedz Link
sadgirl25 Re: Bukk 19.02.11, 00:11 to też rozumiem przepraszam że tyle czasu Ci zabrałam Odpowiedz Link
bukk Re: Bukk 19.02.11, 00:15 Nie wiem dlaczego myślisz że mi zabrałaś czas - gdybym nie chciał rozmawiać to bym się nie odezwał więc nie uważam tylko kilku minut poświęconych na rozmowę z Tobą za stracone Odpowiedz Link
sadgirl25 Re: Bukk 19.02.11, 00:18 Chciałam tylko powiedzieć że rozumiem to co czujesz,znam ten ból,troszeczkę od innej strony ale znam.Wolałabym nigdy go nie poznać.Jeśli już idziesz to dobrej nocy. Pozdrowienia od smutnej dziewczyny Odpowiedz Link
bukk Re: Bukk 19.02.11, 00:21 Można być samemu ale nie być samotnym to jest chyba najważniejsza lekcja jaką odebrałem od życia. Odpowiedz Link
sadgirl25 Re: Bukk 19.02.11, 00:24 Masz na myśli przyjaciół których się ma wtedy kiedy jest się samemu? Odpowiedz Link
bukk Re: Bukk 19.02.11, 00:26 Tak, przyjaciół, bliskich, rodzinę dopiero niedawno uświadomiłem sobie że w nich moja siła drzemie Odpowiedz Link
sadgirl25 Re: Bukk 19.02.11, 00:30 Tak,masz rację.Oni będą przy Tobie zawsze,nieważne co się stanie. I to jest bardzo ważne,jeśli nie najważniejsze.Mieć na kogo liczyć obojętnie co się wydarzy w życiu. Tylko wtedy kiedy jest potrzebna ta druga bliska osoba to oni też czasami nie umieją pomóc,nie wiedzą jak,są bezradni. Odpowiedz Link
bukk Re: Bukk 19.02.11, 00:33 Ale to temat na zupełnie inną rozmowę Dziękuję za miły wieczór! Odpowiedz Link
sadgirl25 Re: Bukk 19.02.11, 00:35 Miły jesteś.ale jakoś ciężko w to uwierzyć,szczególnie mi. To tylko jedna taka rozmowa.Następnej nie będzie. Dobranoc Odpowiedz Link
bukk Re: Bukk 19.02.11, 00:37 Bo ja jestem by design miły i zawsze na tym tracę Dobranoc! Odpowiedz Link
sadgirl25 Re: Bukk 19.02.11, 00:39 zawsze tracisz na byciu miłym.a dziś też straciłeś? Odpowiedz Link
bukk Re: Bukk 19.02.11, 00:42 Bardziej piłem do tego że bycie miłym w kontekście stosunków damsko-męskich postrzegane jest jako frajerstwo a premiowane jest postrzeganie drugiej osoby jako narządu płciowego obudowanego stereotypami a nie postrzeganie jako zupełnie odrębnego człowieka. Odpowiedz Link
sadgirl25 Re: Bukk 19.02.11, 00:46 rozumiem.ja nigdy tak nie myślałam,nie myślę i nie pomyślę. czuję że nie pasuję tego świata.że jestem jakaś inna,dziwna,staroświecka,nie wiem dla kogo jest ten zwariowany,stojący na głowie,niesprawiedliwy świat. przepraszam,że znowu się rozpisałam,dzięki za rozmowę,z chęcią jeszcze kiedyś pogadam z Tobą Odpowiedz Link
bukk Re: Bukk 19.02.11, 00:51 A ja tam lubię ten świat - każdego dnia zaskakuje mnie czymś nowym Teraz definitywnie mówię dobranoc Odpowiedz Link
sadgirl25 Re: Bukk 20.02.11, 00:00 Jeśli nie chcesz już o niczym rozmawiać to dobrej nocy Odpowiedz Link
sadgirl25 Re: Bukk 20.02.11, 00:05 Dobrej...powiedziałeś że uciekasz z sieci to już chyba nie pogadasz z odpadem Odpowiedz Link
bukk Re: Bukk 20.02.11, 00:10 Raczej sugerowałem żeby rozmowę przenieść na trochę bardziej prywatny poziom maila Odpowiedz Link
sadgirl25 Re: Bukk 20.02.11, 00:13 to napisz na mojego gazetowego,If you want,of course Odpowiedz Link