guzgu
25.12.07, 10:17
Kto był na Pasterce w kościele oo Bernadynów to potwierdzi,że wokół
kościoła przyjemnie nie było;pijane mordy darły gęby,że nieprzyjemnie się
robiło,tabuny wyrostków obojga płci wysłane przez leniwych rodziców używało
łaciny,świąteczne oświetlenie na Krzywdzie nie działało a przed kościołem
wielu wiernych gapy łapało niezbyt słuchając Ojca Kubicy
Co Państwo na to?