18.12.20, 07:39
Morawiecki to mitoman, czy to kogoś jest w stanie zadziwić, to mu weszło w krew, dwa razy złapany na kłamstwach, ostatnio przypomniano mu jego tryumfalne obwieszczenia z lipca i z grudnia o wygranej z pandemią, i co, wprowadzają obostrzenia mimo pandemii w odwrocie, te zakazy dotyczące Sylwestra, jestem w stanie zrozumieć, Kaczyński boi się huku, w jego łżełbie roi się od lęków, huk jest jednym z nich, ale dlaczego wolno na pasterkę i wolno po pijaku drzeć mordę "Śruuuut mocnej siszy", stojąc obok siebie, tam pandemia nie łapie, prędzej cię proboszcz złapie i uściska, niźli pandemia. Co za pojebany rząd.

natemat.pl/331093,kierwinski-kwarantanna-narodowa-nie-potwierdza-ze-morawiecki-to-mitoman
Obserwuj wątek
    • yoma Re: Ale news! 18.12.20, 10:57
      Czandra! Chce lud na pasterkę, niech idzie, wymrze i będzie spokój.

Nb mój kretyn szwagier na pewno pogna na pasterkę, w związku z czym ja mam rodzinne święta z głowy, yeah, pasterki są potrzebne 😎
    • horpyna4 Re: Ale news! 18.12.20, 12:33
      Nic nie rozumiesz. Prezespan nie chce, żeby znów mówiono o nim tak, jak wtedy, kiedy wolno mu było wejść na cmentarz mimo zakazu i zamknięcia cmentarzy.

Teraz wybiera się na Pasterkę w celu udawania pobożności, więc tylko do tego jednego kościoła nie wpuści siem motłochu gorszego sortu, ale mogą sobie iść do innego. Suweren nie będzie pokrzywdzony, może zarażać się w innych kościołach. A prezes przecież musi lansować się kościółkowo, żeby podlizać się biskupom, przynajmniej tym najgłupszym.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka