Dodaj do ulubionych

SZUKAM PARCY

IP: *.walbrzych.vectranet.pl 21.06.12, 08:44
Szukam pracy jako pomoc apteczna , może są osoby które wiedzą cos na ten temat .Bardzo prosze o odpowiedz.
Obserwuj wątek
    • Gość: pArca Re: SZUKAM PARCY IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.06.12, 13:28
      do ogłoszeń... sioo
      • Gość: mala Re: SZUKAM PARCY IP: *.adsl.inetia.pl 21.06.12, 21:02
        pomoc apteczna???
        nowy zawód;)
        • Gość: wałbrzych Re: SZUKAM PARCY IP: *.dynamic.chello.pl 21.06.12, 21:24
          Magister po TEB ?
          Bardzo poszukiwany pracownik , z pewnością szybko znajdziesz pracodawę.
          • Gość: m.jodek Re: SZUKAM PARCY IP: *.dynamic.chello.pl 22.06.12, 00:06
            Szukaj, szukaj.
            Parcy pewnie nie znajdziesz.
            Chyba, że to jakiś farmaceutyczny slang.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka