Dodaj do ulubionych

Zaproponujcie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.09, 13:17
Chcę się wyprowadzić z Wałbrzycha. Mam już dość tego miasta. Syf, brud, brak
pracy itd... Jakie miasto proponujecie.
Dziękuje za informacje.
Obserwuj wątek
    • Gość: xXx Re: Zaproponujcie IP: *.walbrzych.vectranet.pl 12.08.09, 13:22
      wroclaw
      • Gość: www Re: Zaproponujcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.09, 13:29
        E tam wrocław - proponuję jakąś małą mieścinę w Stanach. Tam to dopiero jest życie...
        • Gość: az Re: Zaproponujcie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.09, 13:52
          Gmina Walim
    • pozor_vlak Re: Zaproponujcie 12.08.09, 13:54
      ale zagraniczne?
      • Gość: Adam Do pozor_vlak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.09, 13:56
        Nie, w Polsce.
        • pozor_vlak Re: Do pozor_vlak 12.08.09, 14:10
          to może Białystok?
          • Gość: ss Re: Do pozor_vlak IP: *.adsl.inetia.pl 12.08.09, 14:17
            Tylko Poznań.
            • Gość: xyz Re: Do pozor_vlak IP: *.19.204.lan.e-wab.pl 12.08.09, 15:49
              kraków - jeśli cię stać ;p

              jeśli wolisz coś mniejszego to świdnica
    • Gość: xxx Re: Zaproponujcie IP: *.chello.pl 12.08.09, 15:53
      Tylko i wyłącznie Wrocław. Tam jest wszystko, co potrzebne do normalnego życia...
      • Gość: xyz Re: Zaproponujcie IP: *.19.204.lan.e-wab.pl 12.08.09, 16:42
        pamiętaj, że dla każdego "normalne" życie wygląda inaczej.

        mi w ogóle wrocław się nie podoba i nigdy nie będę chciała tam
        mieszkać. zdecydowanie wolę wałbrzych od wrocławia
    • ewa10-0 do Adama 12.08.09, 16:54
      Ja Ci zaproponuję jeszcze jedno wyjście-rozłóż mapę Polski na stole,zamknij oczy
      i postaw palec na tej mapie.
      Tam,gdzie znajdziesz swój palec,jedź i mieszkaj.
      Do nikogo wtedy nie będziesz miał pretensji,że Ci źle doradzili.
      Każde miejsce jest dobre,gdy nas tam nie ma.
      Powodzenia!
      • Gość: barcelona Re: do Adama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.09, 22:07
        Wszystko zależy czego oczekujesz od życia .Ja np chciałąbym mieszkać
        na wsi z dala od dużych miast ,ale mój mąż to "mieszczuch " i on np w
        Krakowie czy Gdańsku czuje sie wspaniale.
        • Gość: Adam Re: do Adama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.09, 22:11
          U mnie jest dokładnie tak samo jak u Ciebie barcelona.
          Ja bym chciał spokój, ale moja żona niestety mieszczuch.
    • Gość: ... Re: Zaproponujcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.09, 22:09
      biała podlaska
    • Gość: ? Re: Zaproponujcie IP: 87.105.201.* 13.08.09, 07:43
      syf i brud nie bierze sie znikąd tylko obywatele Wałbrzycha go
      robią...............szkoda gadać.
    • Gość: Proponujący Re: Zaproponujcie IP: 87.105.201.* 13.08.09, 08:21
      Włoszczowa. Mają piękny peron kolejowy.... ;)
      • Gość: geocatcher Re: Zaproponujcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.09, 23:37
        Zdecydowanie Kiszyniow..Albo Alma Aty... No chyba ze Borowno.. Kurde, tak bym
        chcial Ci pomoc...I wszyscy bysmy chcieli...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka