Gość: Adam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.09, 13:17 Chcę się wyprowadzić z Wałbrzycha. Mam już dość tego miasta. Syf, brud, brak pracy itd... Jakie miasto proponujecie. Dziękuje za informacje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xXx Re: Zaproponujcie IP: *.walbrzych.vectranet.pl 12.08.09, 13:22 wroclaw Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Re: Zaproponujcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.09, 13:29 E tam wrocław - proponuję jakąś małą mieścinę w Stanach. Tam to dopiero jest życie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: az Re: Zaproponujcie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.09, 13:52 Gmina Walim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Do pozor_vlak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.09, 13:56 Nie, w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: Do pozor_vlak IP: *.19.204.lan.e-wab.pl 12.08.09, 15:49 kraków - jeśli cię stać ;p jeśli wolisz coś mniejszego to świdnica Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Zaproponujcie IP: *.chello.pl 12.08.09, 15:53 Tylko i wyłącznie Wrocław. Tam jest wszystko, co potrzebne do normalnego życia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: Zaproponujcie IP: *.19.204.lan.e-wab.pl 12.08.09, 16:42 pamiętaj, że dla każdego "normalne" życie wygląda inaczej. mi w ogóle wrocław się nie podoba i nigdy nie będę chciała tam mieszkać. zdecydowanie wolę wałbrzych od wrocławia Odpowiedz Link Zgłoś
ewa10-0 do Adama 12.08.09, 16:54 Ja Ci zaproponuję jeszcze jedno wyjście-rozłóż mapę Polski na stole,zamknij oczy i postaw palec na tej mapie. Tam,gdzie znajdziesz swój palec,jedź i mieszkaj. Do nikogo wtedy nie będziesz miał pretensji,że Ci źle doradzili. Każde miejsce jest dobre,gdy nas tam nie ma. Powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: barcelona Re: do Adama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.09, 22:07 Wszystko zależy czego oczekujesz od życia .Ja np chciałąbym mieszkać na wsi z dala od dużych miast ,ale mój mąż to "mieszczuch " i on np w Krakowie czy Gdańsku czuje sie wspaniale. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Re: do Adama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.09, 22:11 U mnie jest dokładnie tak samo jak u Ciebie barcelona. Ja bym chciał spokój, ale moja żona niestety mieszczuch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Zaproponujcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.09, 22:09 biała podlaska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Zaproponujcie IP: 87.105.201.* 13.08.09, 07:43 syf i brud nie bierze sie znikąd tylko obywatele Wałbrzycha go robią...............szkoda gadać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Proponujący Re: Zaproponujcie IP: 87.105.201.* 13.08.09, 08:21 Włoszczowa. Mają piękny peron kolejowy.... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: geocatcher Re: Zaproponujcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.09, 23:37 Zdecydowanie Kiszyniow..Albo Alma Aty... No chyba ze Borowno.. Kurde, tak bym chcial Ci pomoc...I wszyscy bysmy chcieli... Odpowiedz Link Zgłoś