Dodaj do ulubionych

Francuska arogancja

IP: 212.33.66.* 05.10.03, 19:10
O słodka Francjo... - twojemu prezydentowi poprzestawiało się w
głowie. To nie średniowiecze czy czesy nowożytne. "Sen o
szpadzie" - to ci pozostało. Poprzrzcie na realia Francuzi
kochani...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka