Gość: janosik IP: 212.33.66.* 05.10.03, 19:10 O słodka Francjo... - twojemu prezydentowi poprzestawiało się w głowie. To nie średniowiecze czy czesy nowożytne. "Sen o szpadzie" - to ci pozostało. Poprzrzcie na realia Francuzi kochani... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj