Dodaj do ulubionych

Ruszyło RMF CLASSIC

IP: 213.17.237.* 01.12.03, 14:04
W poniedziałek 1 grudnia wystartowało RMF Classic - jedyne w Polsce
komercyjne radio o charakterze muzyczno-literackim.

Więcej:
www.opalnet.pl/~media-news/modules.php?name=News&file=article&sid=733
Obserwuj wątek
    • viking73 Re: Ruszyło RMF CLASSIC 01.12.03, 14:29
      Pasmo dla Krzysztofa Żurka to dla mnie sygnał ostrzegawczy - nie ma co sobie
      robić przesadnych nadziei, ale posłuchać i sprawdzić zawsze można:-)
    • Gość: jw Re: Ruszyło RMF CLASSIC IP: *.torun.mm.pl 01.12.03, 16:42
      Także tu:
      www.rmf-classic.pl/index.html?a=sluchaj
      • Gość: Riff Re: Ruszyło RMF CLASSIC IP: *.aster.pl 05.12.03, 17:53
        W Warszawie na tej częśtotliwości było Radio Zdrowie, poza kretyńskimi
        pogadankami o zdrowiu nadawało fajną muzyczkę. Szkoda, że zniknęło zastąpione
        przez symfoniczne nudziarstwo
        • Gość: Dawid Re: Ruszyło RMF CLASSIC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.03, 13:25
          Gość portalu: Riff napisał(a):

          > W Warszawie na tej częśtotliwości było Radio Zdrowie, poza kretyńskimi
          > pogadankami o zdrowiu nadawało fajną muzyczkę. Szkoda, że zniknęło zastąpione
          > przez symfoniczne nudziarstwo

          Cóż, najwidoczniej twój poziom kultury i rozwoju intelektualnego nie pozwala Ci
          na konsumpcję programów rozgłośni o tak wysublimowanym profilu.
          • Gość: Riff Re: Ruszyło RMF CLASSIC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.03, 14:19
            Też żałuję że jestem taki chamowaty. Idę posłuchać Tercetu Egzotycznego
          • Gość: wookie Re: Ruszyło RMF CLASSIC IP: *.teleton.pl 29.12.03, 02:13
            nie wiem dlaczego podobalo ci sie radio zdrowie. moze dlatego ze w porze
            obiadowej rozmawiano np nt swierzbu??? a moze potliwosci stop
        • Gość: Adam Re: Ruszyło RMF CLASSIC IP: *.polsl.gliwice.pl / *.polsl.gliwice.pl 06.12.03, 22:07
          wlasnie slucham po raz pierwszy tego radia (przez internet) i pierwsze wrazenia
          sa jak najbardziej pozytywne, bardzo dobrze sie slucha. dobrze, ze jest to
          rmf-classic, a nie rmf-tophits.
          Riff, jakie nudziarstwo, "...chyba nie jest Pan CHAMEM" :)
          • Gość: IANU Re: Ruszyło RMF CLASSIC IP: *.gemini.net.pl / *.gemini.net.pl 07.12.03, 00:11
            Puściłem sobie to Radio (Classic) i rzeczywiście to duża przyjemność posłuchać
            lekkiej muzyki poważnej po ble-ble-techno, które akurat leci w TrUjce!Chyba
            będę to robił częściej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka