Gość: klasycznie IP: 213.17.237.* 01.12.03, 14:04 W poniedziałek 1 grudnia wystartowało RMF Classic - jedyne w Polsce komercyjne radio o charakterze muzyczno-literackim. Więcej: www.opalnet.pl/~media-news/modules.php?name=News&file=article&sid=733 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
viking73 Re: Ruszyło RMF CLASSIC 01.12.03, 14:29 Pasmo dla Krzysztofa Żurka to dla mnie sygnał ostrzegawczy - nie ma co sobie robić przesadnych nadziei, ale posłuchać i sprawdzić zawsze można:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jw Re: Ruszyło RMF CLASSIC IP: *.torun.mm.pl 01.12.03, 16:42 Także tu: www.rmf-classic.pl/index.html?a=sluchaj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Riff Re: Ruszyło RMF CLASSIC IP: *.aster.pl 05.12.03, 17:53 W Warszawie na tej częśtotliwości było Radio Zdrowie, poza kretyńskimi pogadankami o zdrowiu nadawało fajną muzyczkę. Szkoda, że zniknęło zastąpione przez symfoniczne nudziarstwo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dawid Re: Ruszyło RMF CLASSIC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.03, 13:25 Gość portalu: Riff napisał(a): > W Warszawie na tej częśtotliwości było Radio Zdrowie, poza kretyńskimi > pogadankami o zdrowiu nadawało fajną muzyczkę. Szkoda, że zniknęło zastąpione > przez symfoniczne nudziarstwo Cóż, najwidoczniej twój poziom kultury i rozwoju intelektualnego nie pozwala Ci na konsumpcję programów rozgłośni o tak wysublimowanym profilu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Riff Re: Ruszyło RMF CLASSIC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.03, 14:19 Też żałuję że jestem taki chamowaty. Idę posłuchać Tercetu Egzotycznego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wookie Re: Ruszyło RMF CLASSIC IP: *.teleton.pl 29.12.03, 02:13 nie wiem dlaczego podobalo ci sie radio zdrowie. moze dlatego ze w porze obiadowej rozmawiano np nt swierzbu??? a moze potliwosci stop Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Re: Ruszyło RMF CLASSIC IP: *.polsl.gliwice.pl / *.polsl.gliwice.pl 06.12.03, 22:07 wlasnie slucham po raz pierwszy tego radia (przez internet) i pierwsze wrazenia sa jak najbardziej pozytywne, bardzo dobrze sie slucha. dobrze, ze jest to rmf-classic, a nie rmf-tophits. Riff, jakie nudziarstwo, "...chyba nie jest Pan CHAMEM" :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IANU Re: Ruszyło RMF CLASSIC IP: *.gemini.net.pl / *.gemini.net.pl 07.12.03, 00:11 Puściłem sobie to Radio (Classic) i rzeczywiście to duża przyjemność posłuchać lekkiej muzyki poważnej po ble-ble-techno, które akurat leci w TrUjce!Chyba będę to robił częściej. Odpowiedz Link Zgłoś