olivvia 15.06.04, 13:34 Zatroskanym donoszę (brzydkie słowo, co?), że mam się dobrze, żyję na przyspieszonych obrotach, ale tak chyba lubię.... biegam, szaleję, ale już niebawem odpocznę. No i rzecz jasna pozdrawiam, z uśmiechem :)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj