Dodaj do ulubionych

słów kilka

15.06.04, 13:34
Zatroskanym donoszę (brzydkie słowo, co?), że mam się dobrze, żyję na
przyspieszonych obrotach, ale tak chyba lubię.... biegam, szaleję, ale już
niebawem odpocznę.
No i rzecz jasna pozdrawiam, z uśmiechem :))
Obserwuj wątek
    • poo_5 Re: słów kilka 15.06.04, 16:07
      zajrzyj czasem:)
      poozdrawiam
    • weber9 łał łał łał 15.06.04, 17:16
      zatroskanym ? hmm...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka