15.02.06, 12:18
strasznie nudno na tym kurde czacie, ostatnio.
a może już wyrosłam?:D
Obserwuj wątek
    • nightrain Re: nudno 15.02.06, 13:41
      na tym kurde?;)
      • m_och.1 Re: nudno 15.02.06, 14:24
        ..o kurde:)
    • inseg Re: nudno 15.02.06, 14:25
      a może "to" co dzieje się wokół ciebie to jak "to" odbierasz jest tylko
      jaśniejszym lustrem Ciebie samej ...
      • elle.bellee Re: nudno 15.02.06, 14:51
        może:)
    • hermanowy Re: nudno 15.02.06, 14:52
      Nudnemu zawsze nudno :].
      • t_waits Re: nudno 15.02.06, 14:56
        hermanowy napisał:

        > Nudnemu zawsze nudno :].

        coś w tym jest, nudy doznaje zazwyczaj z kimś,
        sam - nigdy hehe
      • elle.bellee Re: nudno 15.02.06, 15:01
        ach ta głęboka psychoanaliza:DD
        • t_waits Re: nudno 15.02.06, 15:12
          elle.bellee napisała:

          > ach ta głęboka psychoanaliza:DD

          i skromność, skromność przede wszystkim.
    • ramon1 Re: Dla.. Elle Belle...:-) 15.02.06, 18:17
      Nuda!
      Nudzę się!
      Nuda!
      Nudzę się!
      Nuda!
      Nudzę się!
      Codzienność mnie męczy!
      Ludzie mnie nie znoszą!
      Głowa mi pęka od myśli!
      Dusza mi pęka od uczuć!
      Oczy nie bolą mnie od łez!
      Czuję, że jestem żałosna!
      Nie wołam "pomocy"!
      Nuda!
      Nudzę się!
      Nuda!
      Nudzę się!
      Nuda!
      Nudzę się!
      Nuda zabija człowieka.


      ..pozdrawiam .. :-))
      • elle.bellee Re: Dla.. Elle Belle...:-) 15.02.06, 18:26
        ta ramon, oczywiście, oczywiście:D<zieffffff> <zieeeeffff>:)))
    • argentynka Re: nudno 15.02.06, 21:12
      elluśka bo Ty kurde za trzeźwa jesteś ostatnio... ;)
      nie martw nic... nadrobimy :D
    • elle.bellee Re: nudno 15.02.06, 21:31
      arg, to ciekawa uwaga:D zastanowię się nad nią:DDD:))
      • j.oker Re: nudno 15.02.06, 22:33
        Polanc,nalac,dolac,zalac-zdrowie pieknych Pan i eluski:)))
        • elle.bellee Re: nudno 15.02.06, 23:11
          no i już się robi ciekawiej:D
          • argentynka Re: nudno 16.02.06, 10:21
            a na zagryzkę co? ;))
            • elle.bellee Re: nudno 16.02.06, 11:26
              hmm, a co proponujesz?:)
    • she_5 Re: nudno 16.02.06, 11:28
      No, nuuuuda
      dobrze, ze ramon od czasu do czasu jakis Wiersz napisze...
      • elle.bellee Re: nudno 16.02.06, 12:54
        taaaa:>bez ramona to by były na pudy te nudy:DDD
        • jolik33 Re: nudno 16.02.06, 16:13
          a mi sie nudzi bo nie moge wejsc na czat
          • argentynka Re: nudno 16.02.06, 19:15
            a ktoś Ty?
            • jolik33 Re: nudno 16.02.06, 19:48
              Argi to ja joli.
              • argentynka Re: nudno 17.02.06, 18:54
                Joluśka właśnie, nie ma Cię i nie ma... choć maila byś przysłała... ;)
    • ramon1 Re: nudno....nuda.... 17.02.06, 08:52
      Nic nowego się nie dzieje
      Nic się nie zmienia
      Bezruch
      Spokój
      Cisza

      Czasem poleci kilka słów...
      Cisza
      Między dwojgiem
      Nic się nie dzieje
      Nuda...

      A w środku?
      W jednym środku
      W drugim środku
      Na krańcach wzroku
      W głębinach tajemnic

      Lawa gorąca!
      Burza szalejąca!
      Radość bucha!
      Nie okiełznana zawierucha!
      To wszystko wyrywa się z brzucha!

      Wokół nic się nie dzieje
      Cisza
      Oni leżą
      Patrzą w oczy
      Nuda....



      .............. :-))))
      • j.oker Re: nudno....nuda.... 19.02.06, 04:56
        No dzis to bylo wywjatkowo nudo .......chyba pojde spac (co bede tak sam
        siedzial)
        • argentynka Re: nudno....nuda.... 20.02.06, 10:23
          trzeba było zadzwonić po ekipę ;)
          • elberr Re: nudno....nuda.... 02.03.06, 14:29
            Podobno inteligentni ludzie sie nie nudza :-)
            • hermanowy Re: nudno....nuda.... 02.03.06, 15:26
              elberr napisał:

              > Podobno inteligentni ludzie sie nie nudza :-)
              Idac dalej tym tokiem rozumowania - na czacie nie ma inteligentnych ludzi - bo
              tylko z nudó tutaj można przyjsc :P.
            • elle.bellee Re: nudno....nuda.... 03.03.06, 09:46
              elberr napisał:

              > Podobno inteligentni ludzie sie nie nudza :-)

              ja jestem bardzo mało inteligentna, nie wiedziałeś?:>
              • cezarx Re: nudno....nuda.... 04.03.06, 09:43
                Elle nudno ci ??? może budyń :PP
                PS a tak naprawde tylko dlatego ze ze mną tak długo nie rozmawiałaś :)))
                PS 2 Kapcie masz zawodowe :)
                PS 3 Szacun :)))
                • elle.bellee Re: nudno....nuda.... 04.03.06, 10:00
                  cezarx napisał:

                  > Elle nudno ci ??? może budyń :PP
                  > PS a tak naprawde tylko dlatego ze ze mną tak długo nie rozmawiałaś :)))
                  > PS 2 Kapcie masz zawodowe :)
                  > PS 3 Szacun :)))

                  czeżar, no co ja mogę powiedzieć?:> święęęta racjąą:DD:)
                  tyle, że zamiast budyniu może kisiel:))))

                  • cezarx Re: nudno....nuda.... 04.03.06, 11:03
                    > tyle, że zamiast budyniu może kisiel:))))


                    Dobra specjalnie Dla ciebiue jaki tylko chcesz
                    PS I tak go kupie w Tesco :)
                    PS 2 Jak ci smakowała twoja własnoreczna babeczka ????
                    Miłego Dnia
                    • elle.bellee Re: nudno....nuda.... 05.03.06, 00:35
                      :D za sucha była, ale nie zakalec, słowem:szukczes:)
    • kreon1 Re: nudno 02.03.06, 21:26
      Masz rację Elle, nudno jak nie wiem. Kiedyś nie było tak nudno, działo się
      wystarczy zajrzeć do historii czata. Ale się wypaliło, trochę ludzi odeszło,
      reszta została chyba z przyzwyczajenia.
      "Siedzimy , nie , nic się nie dzieje, siedzimy":)
    • nuda.a Re: nudno 03.03.06, 16:04
      ja nieeee moge, normalnie juz wymiękam..........

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka