elle.bellee 15.02.06, 12:18 strasznie nudno na tym kurde czacie, ostatnio. a może już wyrosłam?:D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
inseg Re: nudno 15.02.06, 14:25 a może "to" co dzieje się wokół ciebie to jak "to" odbierasz jest tylko jaśniejszym lustrem Ciebie samej ... Odpowiedz Link Zgłoś
t_waits Re: nudno 15.02.06, 14:56 hermanowy napisał: > Nudnemu zawsze nudno :]. coś w tym jest, nudy doznaje zazwyczaj z kimś, sam - nigdy hehe Odpowiedz Link Zgłoś
t_waits Re: nudno 15.02.06, 15:12 elle.bellee napisała: > ach ta głęboka psychoanaliza:DD i skromność, skromność przede wszystkim. Odpowiedz Link Zgłoś
ramon1 Re: Dla.. Elle Belle...:-) 15.02.06, 18:17 Nuda! Nudzę się! Nuda! Nudzę się! Nuda! Nudzę się! Codzienność mnie męczy! Ludzie mnie nie znoszą! Głowa mi pęka od myśli! Dusza mi pęka od uczuć! Oczy nie bolą mnie od łez! Czuję, że jestem żałosna! Nie wołam "pomocy"! Nuda! Nudzę się! Nuda! Nudzę się! Nuda! Nudzę się! Nuda zabija człowieka. ..pozdrawiam .. :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
elle.bellee Re: Dla.. Elle Belle...:-) 15.02.06, 18:26 ta ramon, oczywiście, oczywiście:D<zieffffff> <zieeeeffff>:))) Odpowiedz Link Zgłoś
argentynka Re: nudno 15.02.06, 21:12 elluśka bo Ty kurde za trzeźwa jesteś ostatnio... ;) nie martw nic... nadrobimy :D Odpowiedz Link Zgłoś
elle.bellee Re: nudno 15.02.06, 21:31 arg, to ciekawa uwaga:D zastanowię się nad nią:DDD:)) Odpowiedz Link Zgłoś
j.oker Re: nudno 15.02.06, 22:33 Polanc,nalac,dolac,zalac-zdrowie pieknych Pan i eluski:))) Odpowiedz Link Zgłoś
she_5 Re: nudno 16.02.06, 11:28 No, nuuuuda dobrze, ze ramon od czasu do czasu jakis Wiersz napisze... Odpowiedz Link Zgłoś
elle.bellee Re: nudno 16.02.06, 12:54 taaaa:>bez ramona to by były na pudy te nudy:DDD Odpowiedz Link Zgłoś
argentynka Re: nudno 17.02.06, 18:54 Joluśka właśnie, nie ma Cię i nie ma... choć maila byś przysłała... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ramon1 Re: nudno....nuda.... 17.02.06, 08:52 Nic nowego się nie dzieje Nic się nie zmienia Bezruch Spokój Cisza Czasem poleci kilka słów... Cisza Między dwojgiem Nic się nie dzieje Nuda... A w środku? W jednym środku W drugim środku Na krańcach wzroku W głębinach tajemnic Lawa gorąca! Burza szalejąca! Radość bucha! Nie okiełznana zawierucha! To wszystko wyrywa się z brzucha! Wokół nic się nie dzieje Cisza Oni leżą Patrzą w oczy Nuda.... .............. :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
j.oker Re: nudno....nuda.... 19.02.06, 04:56 No dzis to bylo wywjatkowo nudo .......chyba pojde spac (co bede tak sam siedzial) Odpowiedz Link Zgłoś
argentynka Re: nudno....nuda.... 20.02.06, 10:23 trzeba było zadzwonić po ekipę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
elberr Re: nudno....nuda.... 02.03.06, 14:29 Podobno inteligentni ludzie sie nie nudza :-) Odpowiedz Link Zgłoś
hermanowy Re: nudno....nuda.... 02.03.06, 15:26 elberr napisał: > Podobno inteligentni ludzie sie nie nudza :-) Idac dalej tym tokiem rozumowania - na czacie nie ma inteligentnych ludzi - bo tylko z nudó tutaj można przyjsc :P. Odpowiedz Link Zgłoś
elle.bellee Re: nudno....nuda.... 03.03.06, 09:46 elberr napisał: > Podobno inteligentni ludzie sie nie nudza :-) ja jestem bardzo mało inteligentna, nie wiedziałeś?:> Odpowiedz Link Zgłoś
cezarx Re: nudno....nuda.... 04.03.06, 09:43 Elle nudno ci ??? może budyń :PP PS a tak naprawde tylko dlatego ze ze mną tak długo nie rozmawiałaś :))) PS 2 Kapcie masz zawodowe :) PS 3 Szacun :))) Odpowiedz Link Zgłoś
elle.bellee Re: nudno....nuda.... 04.03.06, 10:00 cezarx napisał: > Elle nudno ci ??? może budyń :PP > PS a tak naprawde tylko dlatego ze ze mną tak długo nie rozmawiałaś :))) > PS 2 Kapcie masz zawodowe :) > PS 3 Szacun :))) czeżar, no co ja mogę powiedzieć?:> święęęta racjąą:DD:) tyle, że zamiast budyniu może kisiel:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
cezarx Re: nudno....nuda.... 04.03.06, 11:03 > tyle, że zamiast budyniu może kisiel:)))) Dobra specjalnie Dla ciebiue jaki tylko chcesz PS I tak go kupie w Tesco :) PS 2 Jak ci smakowała twoja własnoreczna babeczka ???? Miłego Dnia Odpowiedz Link Zgłoś
elle.bellee Re: nudno....nuda.... 05.03.06, 00:35 :D za sucha była, ale nie zakalec, słowem:szukczes:) Odpowiedz Link Zgłoś
kreon1 Re: nudno 02.03.06, 21:26 Masz rację Elle, nudno jak nie wiem. Kiedyś nie było tak nudno, działo się wystarczy zajrzeć do historii czata. Ale się wypaliło, trochę ludzi odeszło, reszta została chyba z przyzwyczajenia. "Siedzimy , nie , nic się nie dzieje, siedzimy":) Odpowiedz Link Zgłoś
nuda.a Re: nudno 03.03.06, 16:04 ja nieeee moge, normalnie juz wymiękam.......... Odpowiedz Link Zgłoś