Dodaj do ulubionych

Praca 25$ za godzinę

01.07.16, 02:37
25$ za godzinę oglądania reklam. Międzynarodowy gigant reklamowy potrzebuje ponad 50 tys. ludzi w wieku powyżej 21 lat i ukończyli szkołę średnią, którzy będą oglądać do 10 godzin reklam telewizyjnych, programów pilotażowych, zwiastunów filmów, ankiet wideo i innych, które będą w 90% dostępne z dowolnego komputera lub smartfona. Po obejrzeniu będzie trzeba umieszczać komentarze.

THW chcę robić to co YouTube tylko w odwrotnej kolejności. YouTube wypłaca miliony ludziom, którzy mają duży ruch na swoich stronach. THW chce wypłacać miliony ludziom, którzy ruch generują.

Nie ma żadnych opłat i sztuczek. Jest to oferta globalna, więc możesz ją także przekazać swoim znajomym. Po rejestracji trzeba potwierdzić wiadomość od THW, którą otrzymasz na podany przez siebie mail. A po potwierdzeniu otrzymasz drugą wiadomość, w której będą linki do rejestracji z twojego polecenia (wszystkie 3 linki są do tej samej strony). Za poleconego z 1 linii otrzymasz 5$ za każdą godzinę oglądania reklam przez niego, a za poleconych do 10 linii 1$ za każdą ich godzinę.

THW chce być większy i lepszy niż YouTube i chce się stać jednym ze światowych gigantów. Reklamodawcy będą płacić 1,5$ za minutę oglądania ich treści reklamowej, co daje 90$ na godzinę z czego THW 40$ chce wypłaci oglądającym (25$ dla oglądającego + 5$ dla jego bezpośredniego sponsora + 10x1$ dla sponsorów z wyższych linii = 40$).

Obecnie ma miejsce rejestracja przedstartowa. Program rusza za ok 10 dni. Zarejestruj się dziś, zachęcam. Nic nie tracisz, a jeżeli program wypali można sporo zarobić. Sprawdź 4 lipca stronę THW - wtedy startują. Zapraszam do zespołu emer91.THWglobal.com
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka