Dodaj do ulubionych

parking w Kownie

21.09.10, 20:47
Drodzy koledzy - proszę o pomoc. Gdzie mogę zaparkować autokar w Kownie (blisko centrum).
Obserwuj wątek
    • bluemar Re: parking w Kownie 21.09.10, 21:00
      To zależy co masz na myśli pisząc centrum :)-chodzi o zwiedzanie?
      To pod tym co pozostało z zamku-wjazd z ronda-ul Jonavos.Wszyscy tam stają-jest duży parking i wc !:)
      ps tu na FP są też koleżanki
      • admin_pw Re: parking w Kownie 21.09.10, 21:29
        A jak zdaniem osób znających Kowno sprawdza się wynik poszukiwania parkingu w przypadku wpisania w GOOGLE MAPS słów: KOWNO PARKING (link do mapy z wynikami) ?
        --
        Wejdź na przedłużenie forum PILOCI WYCIECZEK na facebooku
        &
        TEMATYCZNE ARCHIWUM DYSKUSJI
        • free-znowak Re: parking w Kownie 21.09.10, 22:35
          Drogi adminie - przy STARÓWCE - parking dla autokarów - SPRAWDZA się tylko pod literką B, czyli tak jak pisze bluemar: Jonavos. Ale do Muzeum Diabłów to już trochę daleko - jest jednak czas na przemarsz bo Staróweczka malutka.
          bluemar - ja parkuję nie "pod tym co pozostało z zamku", ale pod tym co niedawno pobudowano (i przykryto nawet dachem) NA TYM CO POZOSTAŁO PO ZAMKU!
          • mott10 Re: parking w Kownie 22.09.10, 22:39
            pod muzeum diabłów mozna podjechac autokarem, chyba, że coś się zmieniło od czerwca i pojawily sie jakies ograniczenia dla autokarów. Poza tym jak powyzej - obok dawnego/obecnego zamku
            • bluemar Re: parking w Kownie 23.09.10, 11:11
              Parking wzdłuż ulicy przy diabłach jest w dalszym ciągu aktualny tylko jak zjedzie z pięć autokarów to może być problem.Jak jest dużo czasu to można iść przez deptak i umówić się z kierowcami na dojazd.
              • kamyk4 Re: parking w Kownie 27.09.10, 10:31
                A ja parkuje na ul. Sv. Gertrudos, pomiedzy Savanoriu Prospektas a Mackeviciaus gatve. Jest dokladnie w polowie drogi miedzy muzuem diablow a starym miastem.
                Po ostatniej wycieczce wiecej do muzeum diablow nie ide! Grupa je obejrzala w 15 minut!
                • bluemar Re: parking w Kownie 27.09.10, 13:40
                  kamyk4 napisała:
                  > Po ostatniej wycieczce wiecej do muzeum diablow nie ide! Grupa je obejrzala w 1
                  > 5 minut!>
                  :) grupa obleci i w 10 min jeżeli ją się tylko "wpuści"-po tym muzeum trzeba oprowadzać i coś grupie o tych diablach i sztuce ludowej opowiedzieć.Najlepiej nie oszczędzać na miejscowych przewodnikach-oni to muzeum robią dobrze,ja spędzam tam zwykle ok 45 min,oczywiście z lokalnym przewodnikiem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka