Dodaj do ulubionych

29.04 - 03.05 Budapeszt

24.02.11, 12:33
Poszukiwany doświadczony pilot do Budapesztu w terminie
29.04 - 03.05.2011. Wyjazd ze Szczecina/okolic.

kontakt: backpacker@o2.pl
---
www.jacekjakubowski.pl
Obserwuj wątek
      • agnes-05 Re: 29.04 - 03.05 Budapeszt 24.02.11, 22:47
        smerv napisał:

> Obawiam się, że na takie ogłoszenia, to już w grudniu było za późno

Ej, myślę, że zawsze ktoś się znajdzie, przecież mamy taką podaż pilotów, jak chyba żaden kraj europejski..
        Chociaż z doświadczeniem, fakt...może być kłopot..
    • smerv Re: 29.04 - 03.05 Budapeszt 24.02.11, 23:13
      Czuję przez skórę, że chodzi o takiego gościa, co bez przewodnika sobie poradzi. Tych polskojęzycznych przewodników w Budapeszcie jest niewielu, a ich język czasami nieco tylko przypomina polski. Z kolei nie jest to łatwe miasto do jeżdżenia, a wykopki, związane z budową linii metra, jeszcze to utrudniają. Sam się na jesieni naciąłem, bo okazało się, że tradycyjna nawrotka na Placu Kalwina jest nieprzejezdna. W dodatku 1 maja należy oczekiwać zamknięcia okolicy Placu Bohaterów i znacznej części ulicy Dózsa György w stronę Dworca Wschodniego (pochody). Na szczęście 2 i 3 maja to na Węgrzech normalne dni robocze. Przy okazji - dla wybierających się: 1 maja sklepy są zamknięte. Сухой закон.
      • bluemar Re: 29.04 - 03.05 Budapeszt 25.02.11, 10:05
        Jakoś odechciało mi się jeździć do Budapesztu po jednej z ostatnich "węgierskich" imprez.
        Wykupił sobie miejsce facet powiązany z biurem z Katowic,rozdawał uczestnikom katalogi tego biura,
        wszystko krytykował i próbował wzniecić na każdym kroku awanturę,nie wyszło mu to ale atmosfera była ciężka bo dokooptował sobie do "zespołu" rodzinę i kilka "wolnych pań":) z grupy.
        Po tej imprezie byłam jeszcze w Budapeszcie dwukrotnie- już bez poprzedniego "zapału" niestety.Pomimo,że akurat z tej grupy kilka osób "zaprzyjaźniło się" i jedziemy latem razem "na Włochy".
          • agnes-05 Re: 29.04 - 03.05 Budapeszt 25.02.11, 10:22
            A ja jeszcze nigdy w życiu nie byłam w Budapeszcie ( nie licząc przesiadek na lotnisku ). Serio! Rzucało mnie w życiu ma krańce świata, znam chyba wszystkie pozostałe stolice europejskie ( no może poza Tiraną) i wiele pozaeuropejskich, a Budapesztu nie.((.
            Jeśli ktoś z Was będzie jechał na fajną imprezę, to dajcie znać, chętnie się zabiorę jako turystka. Przyrzekam, że nie będę narzekać!!! Aha, i katalogów konkurencji tez nie nie będę rozdawać!!
            • bluemar Re: 29.04 - 03.05 Budapeszt 25.02.11, 10:44
              agnes-05 napisała:
              >A ja jeszcze nigdy w życiu nie byłam w Budapeszcie>

Duży błąd!!! (pomimo faceta z katalogami :)))
              Mnie ze stolic europejskich pozostał Dublin i ... Węgorzewo :).
              tyle,że narazie nie ma kiedy, nawet prywatnie.
              • agnes-05 Re: 29.04 - 03.05 Budapeszt 25.02.11, 10:50
                bluemar napisała:

> agnes-05 napisała:
                > >A ja jeszcze nigdy w życiu nie byłam w Budapeszcie>
                >
                > Duży błąd!!!

Toteż właśnie chcę go naprawić. I zauważ bluemar, że uczciwie się przyznaję, a nie odpowiadam jak wielu znanych mi pilotów, na pytanie " czy był pan (-ni) w tym miejscu?",...."byłam, tylko bardzo dawno temu"...
    • admin_pw oferty pracy z nazwami organizatora 26.02.11, 12:26
      [b][color=red]Oferty pracy - prosimy tylko z nazwą organizatora (choćby w adresie e-mail lub w loginie), inaczej będą kasowane. Nie reklamujemy tu żadnych kursów. Nie odpowiadamy na oferty pracy na forum, ale odpisujemy bezpośrednio na podany w niej adres e-mail. [/color][/b]

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka