Dodaj do ulubionych

objazdowka ecco holiday --> Maroko

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.07, 14:44
jesli ktos byl to prosze o jakies opinie na temat tej dokladnie
wycieczki, jest sporo tansza od np oferty rainbow czy itaki, dlatego
pytam o wrazenia:>
Obserwuj wątek
    • Gość: jaszczur Re: objazdowka ecco holiday --> Maroko IP: *.toya.net.pl 11.11.07, 22:02
      Wybieram się do Maroka na objazdówkę w styczniu 2008 , najprawdopodobniej pojadę
      z Rainbow ponieważ mają dobry program i sprawdzony przez ludzi ( choćby z tego
      forum ), a jeżeli chodzi o ofertę Ecco to jest jedno " ale " i to duże pilot tej
      wycieczki jest anglojęzyczny i nikt nie mówi po Polsku , nie wiem jak Twój
      angielski ale ja wolę aby był ze mną ktoś " krajowy " .
        • Gość: jaszczur Re: objazdowka ecco holiday --> Maroko IP: *.toya.net.pl 12.11.07, 14:50
          Opinie o Rainbow są różne jak o każdym BP , jednak o tej wycieczce dowiadywałem
          się z kilku źródeł i z każdego było OK . Sama czytałaś co pisała doktormurek i
          inni na tym forum , ludzie są zachwyceni Marokiem . A jeśli chodzi o Ecco to
          sama pewnie czytałaś ,że jest biuro typu "zapłać mało i wróć niezadowolony" ,
          tak jest i w tym przypadku w opisie oferty w rubryce "w cenie" znalazłem
          "anglojęzyczny przewodnik" zadzwoniłem do nich i potwierdzili , że nie mają
          Polaka na objazdówce .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka