sasky7
08.03.03, 00:18
Misiu...
Czy ty aby nie przesadzasz?
Czy to Twoje prywatne forum?
Sprawia Ci to satysfakcję,że w 72% postów widnieje Twój nick?(strzeliłam)
Trochę to męczące.
Bez urazy.
P.S. Jeśli lubisz tak pisać- to chociaż postaraj się o "wciągające" i
bardziej wyczerpujące posty.
Sorry za tą "smołę".
Pozdrawiam
sasky7