IP: *.dip0.t-ipconnect.de 10.03.03, 12:19
Prosze o pomoc. Poszukuje hotelu w Londynie o cenach nie zwalajacych z nog.
Bede wdzieczna za pomoc. A moze tez podzielicie sie wrazeniami/opiniami na
temat tego miasta?
Obserwuj wątek
    • Gość: To nic Re: londyn IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 15.03.03, 22:00
      W styczniu ubieglego roku znalazlem przyjemny hotel w milej okolicy (obok
      stacji metra)w cenie 40funtow za pokoj 2 osobowy ze sniadaniem. Nie bylo moze
      luksusowo ale za to bardzo nastrojowo (stara wiktorianska kamienica). Znalazlem
      ten hotel w internecie i przez internet zrobilem rezerwacje. Po przyjezdzie na
      miejsce okazalo sie, ze gdybym robil rezerwacje bezposrednio w hotelu
      zaplacilbym 2x wiecej. Nie pamietam juz adresu strony www ale od tego jest
      Google albo inne wyszukiwarki.

      Poza tym to fascynujace choc drogie miasto. Zycze milej podrozy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka