IP: *.uwoj.wroc.pl 16.06.05, 15:09
Polecacie Augustów? Przez 8 dni będziemy pływać na łódce a potem chcielibyśmy
spędzić tydzień w Augustowie. Nigdy nie byliśmy w tamtych rejonach. Warto? Co
jest ciekawego do zobaczenia? Czy ktoś może polecić jakieś miejsce do spania?
Będę bardzo wdzięczna za informacje
Pozdarwaim Ewelina
Obserwuj wątek
    • wysoka9 Re: Augustów 24.06.05, 19:38
      jestem rodowita augustowianką. jezli chciałaby Pani skorzustac z mojej oferty
      to serdecznie zapraszam. mam do wynajecia domek, nieopodal którego znajduje się
      jezioro oraz las. jest to około 2 min. drogi.jeżeli chodzi o aktywny wypoczynek
      z tym nie bedzie zadnego problemu, ponieważ obok znajduje się wypozyczalnia
      rowerów itp. jezli jest Pani zainteresowana to prosze o kontakt :
      wysoka00@go2.pl
    • Gość: e. Re: Augustów IP: 193.138.110.* 27.06.05, 09:55
      Augustów nie ma za wielu zabytków do zwiedzania ale polecam przepłynąc się
      statkiem lub kajakiem by zobaczyć jak miło jest się śluzować. Można też
      pozwiedzać śluzy (każda z nich jest inna). Wieczorem polecam spacery po pięknym
      bulwarze. Na rynku, na witrynie domu kultury jest wywieszony program imprez. W
      centrum znajduje się też centrum informacji turystycznej, gdzie można uzyskac
      więcej informacji.
      • pacynka4 Re: Augustów 27.06.05, 16:58
        ełk jest zdecydowanie ciekawszym miejscem niż augustów, w ostatnim czasie
        bardzo się rozwinęło zaplecze turystyczne, a tak naprawde to na korzysc
        augustowa wplywaja tylko stare piosenki i mit stolicy czegos tam. W ełku
        znajdziesz więcej niz w augustowie, szczerze, nawet moja kolezanka z augustowa
        tak mowi. Jesli bedziesz miala wiecej pytan to pisz na pwiva na adres gazetowy.
        Ełk jest nowoczesnym, czystym, pięknym miastem z kilkunastoma plazami w
        poblizu... A jesli o nim nie slyszalas to tylko dlatego ze od paru lat dopiero
        maksymalnie stawia sie na turystyke, w tym czasie powstala swietna promenada
        nad jeziorem z kilkunastoma barami, dyskotekami, pubami, nawet jeden jest na
        wodzie, zaglowki itp.... Zapraszam do ełku!!!
        • melsted Re: Augustów 29.06.05, 20:42
          Jeśli ktoś lubi bardziej hałaśliwe wakacje to potwierdzam, że Ełk się nadaje.
          Bywam w Ełku i okolicach co roku.
          Świetna baza wypadowa, bo leży między z lewej Gizyckiem, Mikołajkami, Rucianem
          Nida, a z prawej Suwałkami, Augustowem i Biebrzańskim Parkiem Narodowym.
          A i jezior wokół nie brakuje.
          Jadę za tydzień :-)
          No i właściwie napiałam nie na temat tego wątku;-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka