Dodaj do ulubionych

Hotel Gołębiewski w Mikołajkach

08.05.03, 11:28

A był ktoś tam? Jakie wrażenia, bo marzy mi się Tropikana. Czy naprawdę warto?
Obserwuj wątek
    • ewusia94 Re: Hotel Gołębiewski w Mikołajkach 10.05.03, 00:52
      Bywam tam z rodziną (najpierw z mężem, potem też z
      dziećmi) od wielu, wielu lat - ale zawsze w zimie,
      wczesną wiosną lub jesienią - nigdy w sezonie.
      Warto, czy nie? To zależy co ci jest niezbędne do udanego
      odpoczynku.
      Nie licz na rodzinną atmosferę, intymność, dobrane
      towarzystwo i wyszukane rozrywki. Gołebiewski to miasto w
      mieście, ruch, hałas, masówa i dojenie kasy.
      1. Pokoje (nie znam apartamentów). Przez cienkie ścianki
      słychać sąsiadów, którzy często imprezują do późnej nocy.
      2. Wyzywienie. My akurat lubimy te bufety z licznymi
      daniami śniadaniowymi i obiadowymi. Obżeramy się
      nieprzyzwoicie. Szczególnie smakują nam naturalnie
      wędzone wędliny, sałatki i przystawki obiadowe. Ale wielu
      z naszych obytych w świecie znajomych potępia tą kuchnię
      jako niezdrową, niemodną i niewyszukaną.
      3. Parking. W cenę pokoju nie jest wliczone miejsce
      parkingowe. Jak nie załapiesz się na miejsce pod hotelem
      - musisz ustawić furkę na parkingu strzeżonym (dalekim i
      płatnym).
      4. Towarzystwo. Ofiary kursokonferencji dużych firm
      (można spotkać znajomych), niemieccy emeryci i nobliwe
      rodziny z krajów byłego ZSRR.
      5. Rozrywki. Za to kochamy Gołebiewskiego. Można bawić
      się rewelacyjnie, niezaleznie od pory roku, wieku i od
      rana do nocy. Choć nie raz szatnie nie wytrzymują naporu
      wycieczek - Tropicana robi duże wrażenie, mozna tam
      spędzić cały dzień, a dzieciaki wyciaga się z basenów
      siłą i ze ślochem (chyba że prosto do pokoju zabaw dla
      dzieci). Do tego bary, klub, dansing, kręgle, stoły
      bilardowe, grill i ogniska nad jeziorem, konie, bryczki,
      wycieczki statkiem, łódki żaglowe, śmigłowiec, etc. To
      już płatne.
      Jak ma się kasę - najlepsza zabawa w Polsce.
      • ewamanduk Re: Hotel Gołębiewski w Mikołajkach 10.05.03, 14:31
        ewusia94 napisała:
        to, za co serdecznie dziękuję!
        • Gość: MISIA Re: Hotel Gołębiewski w Mikołajkach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.03, 17:11
          Co prawda w samych hotelu nie mieszkałam, bo po pierwsze mnie nie stać, a po
          drugie nie nocuję w takich anonimowych pod względem atmosfery
          miejscach.Natomiast korzystałam z basenu, ciekawe miejsce , moich znajomych
          ciężko było z tamtąd wyciągnąć,udało się dopiero gdy okazało się,że skończyła
          się im kasa przeznaczona na pobyt na basenie:).Zauważyłam jeden
          mankament,grzyb na ścianach w tunelu wodnym.To było 3 lata temu, mam
          nadzieję,że już to usunęli.Widać było ,że panuje w hotelu spory ruch, dużo
          gości.Ja za tym nie przepadam ale sam basen wspominam miło.Napewno warto tam
          spędzić ze 2 godzinki.
    • Gość: julka Re: Hotel Gołębiewski w Mikołajkach IP: *.suwalki.cvx.ppp.tpnet.pl 01.06.03, 19:58
      Tylko: Woda chlorowana do maximum, ekstrementy w niej, brak jakiejkolwiek
      kontroli wchodzących (np. kapiel panów w spoedniach, etc.) do tego częsty
      widok - parki uprawiające seks w basenie. Jestem tam 5 dni w tygodniu,
      napatrzyłam się. nie polecam.
      • ewamanduk Re: Hotel Gołębiewski w Mikołajkach 01.06.03, 22:39
        Gość portalu: julka napisał(a):

> Tylko: Woda chlorowana do maximum, ekstrementy w niej, brak jakiejkolwiek
        > kontroli wchodzących (np. kapiel panów w spoedniach, etc.) do tego częsty
        > widok - parki uprawiające seks w basenie. Jestem tam 5 dni w tygodniu,
        > napatrzyłam się. nie polecam.

Boże, Julko, nie mogę w to uwierzyć? Żartujesz? Aż taki brak kontroli?!
        • Gość: MISIA Re: Hotel Gołębiewski w Mikołajkach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.03, 20:56
          Co prawda widziałam tam mocno obściskujące się pary na oczach małych dzieci,
          ale żeby aż tak................Teraz nie wiem , może się coś faktycznie
          zmieniło na niekorzyść, ja tam po prostu teraz nie jeżdżę.Ostatnio byłam pod
          Kielcami na skromniejszym basenie, bez takich atrakcji, ale ładnie, czysto i
          miło.Chlor to niestety jest wszędzie,dla waszego bezpieczeństwa i trzeba się z
          tym pogodzić, choć trochę.Jezeli ktoś chce pojechać: Basen Perła, Nowiny koło
          Kielc.
          • ewamanduk Re: Hotel Gołębiewski w Mikołajkach 02.06.03, 22:00
            Jestem wdzięczna, że ktoś poświęcił mi uwagę, ale te ekstrementy... To mocno
            powiedziane.
            Po prostu wierzyć się nie chce. Sama nie wiem - wierzyć, nie wierzyć? Przecież
            to wygląda na istną spelunę. Czy to jest możliwe?
            • Gość: Fly Re: Hotel Gołębiewski w Mikołajkach IP: 156.24.231.* 11.06.03, 11:41
              najbardziej przeszkadzali mi w golebiewskim ludzie, ktorzy po chamsku glosno
              zachowywali sie na korytarzach w drodze do lub z pokoju... i te rozwrzeszczane
              bachory (bo nawet nie dzieci) biegajace po korytarzach czasem nawet po 23ciej...
              basen - moze byc - ale zeby jakas straszna atrakcja? jestem tam pare razy w
              roku, nie ukrywam- wybieram pakiety rodzinne, co najmniej dwu, trzy noclegowe -
              bo taniej to raz i dwa z wyzywieniem.
              Mozna pojezdzic na koniach i "uzywac" rozrywek, o ktorych pisano powyzej...
              Najlepsze sa pokoje z widokiem na jezioro, bo zielen i woda cieszy oko i jest
              ciszej... acha! sa pokoje urzadzone w "cieplej" rozowo-brazowej kolorostyce...
              raz mi sie zdarzylo byc w pokoju na parterze: czarne biurowe meble i zielony
              dywanik brr....
              z jedzenia mozna cos dla siebie wybrac...ale zauwazylam ze b.rzadko zmieniaja
              menu...(natomiast jest kakao jak poprosisz)...
              obsluga mila...
              z basenu, hmm...ta zjezdzalnia z "lejem" jest taka ciemna w srodku i nie
              przyjemna, gdyby pomalowali to na jasny kolor byloby chyba przyjemniej...
              ogolenie - polecam...tylko wybierz sobie (na stronie www) najlepsza okazje
              cenowa i terminowa... po co przeplacac? i tak drogo...

• ewamanduk Re: Hotel Gołębiewski w Mikołajkach 11.06.03, 15:37
                Gość portalu: Fly napisał(a):

>polecam...tylko wybierz sobie (na stronie www) najlepsza okazje
                > cenowa i terminowa... po co przeplacac? i tak drogo...

Fly, bardzo ci dziękuję za tak konkretne informacje. Otóż zdarzyło się... że
                chciałam zarezerwować na początku tego tygodnia ÓW POBYT w hotelu. Oczywiście
                pakiet rodzinny (promocja), trzy noce w termienie od 19 do 22 czerwca.

I otrzymałam maila, że nie mają miejsc właśnie na 19, ale od 20 już mają...
                Oznacza to m.in., że decydując się na dwie noce tracę prawo do 30% zniżki przy
                wynajmie rowerów czy kupnie biletów na rejs statkiem Grażyna.

Dla mnie to dziwne, że nie ma miejsc 19. A 20 już są. Przecież tam jest ponad
                pół tysiąca pokoi! Zresztą zaczyna wię wtedy nie tylko długi weekend, ale i
                wakacje - a więce właśnie od 19 i dalej.
                Odpisałam, że dwie noce to dla nas za mało i podziękowałam. Na szczęście
                znalazłam miejsce w innym hotelu, już nie takim "cool", ale co robić? (Mazur)
                • Gość: Fly Re: Hotel Gołębiewski w Mikołajkach IP: 156.24.231.* 13.06.03, 11:37
                  slownie raz - zdarzylo mi sie, ze mialam rezerwacje (potwierdzona!) a jak
                  przyjechalam na miejsce to panienka w recepcji zrobila oczy i mowi "nie ma
                  takiej rezerwacji"... podalam jej numer rezerwacji i spokojnie poprosilam o
                  klucz do pokoju z widokiem na jezioro w cieplej tonacji kolorystycznej...
                  mowilam naprawde spokojnie... i...dostalam taki pokoj... :)
                  pokoi maja naprawde duzo, ale wiesz - ludzi tez tam przybywa ogrom...

a tak na marginesie...jak wrocisz z tego drugiego hotelu - daj znac co to za
                  hotel i jak tam jest...(warunki i cenowo...)

pozdrawiam,
                  Fly
    • Gość: tomski Re: Hotel Gołębiewski w Mikołajkach IP: *.acn.pl 18.06.03, 23:43
      A ja sie zatrzymuje w mazurskiej chacie przy cieplym kominku i smaze sobie
      kielbache z gospodarzem oraz pije piwko. Cena to 20 PLN, a czlowiek odpoczywa
      10 razy lepiej niz w Golebiewskim.

Golebiewski=halas, bachory, chlor na max w basenie, darcie ryja przez Ruskich
      po pijanemu.
      • ewamanduk Hotel Gołębiewski kontra Hotel Mazur 24.06.03, 14:50

Byłam, polecam.
        Bliziutko jeziora, miła obsługa, żadnych krzyków, duży wybór wędlin na stole
        szwedzkim (śniadanie),
        ech,
        szkoda tylko, że pogoda nie dopisała.
      • Gość: iwka Re: Hotel Gołębiewski w Mikołajkach IP: *.acn.pl / 10.66.0.* 24.06.03, 19:19
        Zgadzam się w 100%!
        Nie cierpię takiej masówy!Byłam tam prze kilka dni ( służbowo), i na basen
        poszłam raz- żenszcziny, które ze mną siedziały w jacuuzi były tak pijane, że
        zrobiło mi się niedobrze i dałam sobie spokój.Nie polecam bo tam wypocząć się
        nie da...Wolę mazurską chatę, spokój i śpiew ptaków niż darcie mordy pijanych
        towarisćiów.
        • Gość: Fly do ewymanduk IP: 156.24.231.* 25.06.03, 13:33
          no witam...wrocilas...polecasz...
          ale napisz gdzie bylas dokladnie - co to za hotel? gdzie polozony? jak tam
          trafic i ceny...ceny....
          maja strone www? jak sa urzadzone pokoje i czy z lazienkami?
          daj znac prosze - niedlugo wybieram sie w tamte strony z synem...

pozdrawiam,
          Fly
          • ewamanduk Re: do ewymanduk 25.06.03, 15:56
            Proszę dobrze, fly!

www.republika.pl/hotelmazur/
            Cena za dobę w pokoju dwuosobowym - 200 zł ( w tym śniadanie - bufet szwedzki),
            mają własny parking. Można płacić kartami. Ręczniki zmieniają codziennie. Łóżka
            obszerne, telewizja - niestety podstawowe polskie ze zaśnieżonym TVN, za to
            pięknie się przedstawia oferta kanałów niemieckich, ale widomo dlaczego.
            Łazienki w pokojach standardowych przeciętne, ale bez, że tak powiem, chamówy.
            Obsługa (recepcja etc.) bardzo, bardzo miła.

Hotel położony jest przy Placu Wolności, na którym znajduje się kiczowata
            fontanna z Królem Sielaw... Sam zobaczysz.
            Wjeżdżasz do Mikołajek, przejeżdżasz most, skręcasz w ulicę 3 Maja, jedziesz
            nią prosto do Placu Wolności, widziesz hotel, skręcasz w prawo, następnie do
            przodu - po prawej stronie jest wjazd do hotelu i wejście (jakby od zaplecza, a
            nie to od Placu Wolności).

3 kroki od hotelu... jest porcik, a w porciku wiadomo co.

Miłego pobytu!
            • Gość: Fly Re: do ewymanduk IP: 156.24.231.* 26.06.03, 10:11
              dzieki za info!
              moze skorzystam...
              skoro tak blisko porcik....dalo sie spac? nie bylo zbyt glosno w nocy?

milego dnia,
              Fly
              • Gość: Fly suplement... IP: 156.24.231.* 26.06.03, 10:13
                bylam na stronie www... PODOBA mi się! ladne pokoje i restauracja...
                no to milego,
                Fly
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka