Dodaj do ulubionych

OT - Kolacja

06.11.21, 20:23
Zapomniałam się Wam wczoraj pochwalić. Taką kolacyjkę miałam przy piątku.
Kielonki weszły w sumie trzy. Zmrożona Bieługa. Tak pyszna, że jak się pije to jakby mały Jezusek gołą stópką przez gardło przechodził.
Obserwuj wątek
    • qqbek Re: OT - Kolacja 06.11.21, 20:39
      Tatar, chleb ze smalcem... to rozumiem.

Ale do kurwy nędzy, schłodzoną jak lód wódkę pić?
      Tylko ohydną!
      Dobra wódka wchodzi najlepiej jak ma ładnych kilka stopni powyżej, a nie kilka poniżej zera.

Ma na blat kuchenny z kwarcytu za ładne parę tysięcy, a nie ma na wódkę, której by nie trzeba było mrozić, żeby ładnie weszła ;)
        • qqbek Re: OT - Kolacja 06.11.21, 21:46
          lajtova napisał(a):

> Tylko Bieługa. No czasem Danzka.

Tylko Baczewski... no od biedy Belvedere.
          Ruskie to mogą bimber pędzić, a nie za wódkę się brać... a Duńczykom najlepiej wychodzi tuczenie świń, a nie robienie wódki.

> Z 4 wpisów widzę dwa. Jacyś zablokowani debile walili sobie konia do tego wątku
          > .
          >

car_fox i 1matka-polka
          • perski_niebieski Re: OT - Kolacja 07.11.21, 10:44
            Kup se Russian Standard Platinum...
            Słyszałem wiele dobrego o Czarnej Żubrówce - czas spróbować, zanim ją Polakom sprzedadzą ?
            Oddadzą ? Też piję Baczewskiego, a gdy mam nastrój i wolną kasę - wyłącznie Grey Goose.
            :)

• waga173 Re: OT - Kolacja 06.11.21, 21:36
        Ciekawe ktora Bieluge tak spijala, bo jedna jest cztery razy drozsza od drugiej. Ja pije w niskiej szklance z kostka lodu, malymi lyczkami. Nawet nie wkladam jej do lodowki nie mowiac o zamrazarce. Tatarek ladny.
        • qqbek Re: OT - Kolacja 06.11.21, 21:51
          No właśnie - picie zmrożonej wódki to dobre jest na początku wesela... picie drogiej wódki po 25ml i zmrożonej jak ta z czerwoną kartką to już przegięcie. W szklaneczce ma szanse sobie po ściankach sobie ładnie pospływać, podniebienie popieścić... walnięcie kielona psuje całą zabawę.

Rzadko pijam wódkę, ale jak już piję wódkę to po pierwsze nie popijam (za to "zakuszam"), po drugie nie leję jej w siebie, tylko piję.
          • waga173 Re: OT - Kolacja 06.11.21, 22:19
            www.youtube.com/watch?v=PI_U2nuWPMM

Takie cos znalazlem w sieci. Ta Gold Line ma w pudelku (skorzanym) mlotek i miotelke. Mlotkiem sie obtlukuje lak, miotelka zmiata lakowy kurz, odkreca drucik ala szampan i wyciaga korek. W miedzyczasie wzrasta apetyt.
            • qqbek Re: OT - Kolacja 06.11.21, 23:50
              Znalazłem w sieci też cenę - 42 kafle za wódkę z ciekawej francuskiej karafki z gołą dupą.
              Gdybym był Bezosem albo innym Muskiem, to pewnie piłbym codziennie.
              A tak - zostanę przy Baczewskim... choć goła dupa na kryształowej karafce kusi.
                • qqbek Re: OT - Kolacja 07.11.21, 00:46
                  To też racja.

A co do "drogich alkoholi" przeszło mi.
                  Na studiach, przynajmniej na tych pierwszych, co nie skończyłem sesji, to wypalałem Bolivara.
                  Takiego wielkiego, no. 1, z tuby.
                  To była Panie rozpusta, przy tamtejszym budżecie, której dziś nie pobiłoby nawet wytrąbienie wódy czy łyskacza za tysiaka czy dwa.

Poszło z dymem?
                  No i chuj!
                  • waga173 Re: OT - Kolacja 07.11.21, 01:59
                    Podobno jakiemus Ruskowi alkohol poszedl z dymem, bo tyle sie nazlopal ze jak przypalal fajke to pierdolnelo i go rozerwalo. Rozrywkowy gosciu musial byc. Moze tez student?
      • galtomone Poniekąd zazdroszczę.... 07.11.21, 09:14
        qqbek napisał:

> Dobra wódka wchodzi najlepiej jak ma ładnych kilka stopni powyżej, a nie kilka
        > poniżej zera.

Jeszcze mi się taka nie trafiła, która by wywoływała pozytywne wrażenia smakowe 😢.

Swoją drogą (to btw "mody na LGBT")... Tak się jakiś czasem temu zastanawiałem nad propagandą mody w tym zakresie i chyba dlatego mnie takie pieprzenie wku...wia, bo wiem, że to nie działa.

A szkoda... Gdyby działało to najlepiej byłoby zostać "BI". Najwięcej przyjemności i możliwości. Niestety... pomimo starań "prawicy" to tak nie działa i 50% możliwości zupełnie mnie nie interesuje... W sumie szkoda.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka