marekggg
01.06.26, 08:43
W Polsce nikt ich nie je, a u naszych sąsiadów to imprezowy hit. Chrupią lepiej niż chipsy
jadlem jakies 15 lat temu w hiszpanii w totalnej dziurze - proste dobre, tanie.
jak poczytalem w komentarzach, nikt by tego do ust nie wlozyl. No ale to tak samo jak z watrobka, czy owocami morza. za to wszyscy beda wpieprzac okropna kielbase na grilu, "bo to znaja i to dobre bo nasze"
Inna sprawa, ze kupic uszy wieprzowe w polsce to nie jest takie proste, tak samo jak z jagniecina.