Gość: Marek
IP: *.zgrudna.kghm.com.pl / 172.30.31.*
26.09.02, 12:41
Opinia odnośnie silników 3 cylindrowych jest taka, że pracują
nierównomiernie, bo jest nieparzyście, czy to prawda? Lepiej gdy auto jest 4
cylindrowe?
Jaka jest różnica między nowymi silnikami 3 i 4 cylindrowymi w dynamice
jazdy, żywotności itp.
Co sądzicie o silniku 3 cylindrowym w nowym Seacie Ibiza 1,2 12V 64.