siebenaus
04.08.06, 13:52
Jeżdziłem 7 lat BMW 740. Czas zmienić a nie stać mnie na nic w tym segmencie.
Wstępny wybór padł (m.in. z uwagi na znaczną promocję) na Peugeot 407 coupe z
silnikiem 2,7 HDI v6.
Moc itp przezyje ...
ale napiszcie czy przeżyję zawieszenie w stosunku do tego czym jeżdziłem , cz
ymoja wątroba i nerwki będa bardzo cierpiały podczas jazdy czy też nie. CZy
plastiki trzymają się jako taku w całości czy brzęczą . Będę wdzieczny za
każdą uwagę.