Gość: grogreg
IP: 212.160.165.*
19.11.01, 15:58
Czy zimowki powinny byc szersze czy wezsze? Mam 55, a sprzedawca doradzal mi
45. Argumentowal to wiekszym naciskiem na jednostke powierszchni, jednak jakos
to do mnie nie przemawia.
Tak wiec co lepsze na zime?