retyutryhnbty
17.09.08, 16:56
Kupiłem używany samochód w komisie, komis wystawił mi ubezpieczenie ważne
przez miesiąc na poprzedniego właściciela.
Teraz nie wiem czy jakieś ubezpieczenie jest kontynuowane, a jeśli tak, to jak
mam je wytropić żeby wypowiedzieć umowę? Komis nic nie wie, a poprzednim
właścicielem był inny komis.
Co za bzdurny przepis; boję się że nie wypowiem ubezpieczenia o którym nic nie
wiem i będę musiał za zapłacić
mam wynająć agencję detektywistyczną czy jak? Macie jakieś pomysły?
Dzięki..