Dodaj do ulubionych

Haft FUJICO

26.02.07, 18:18
Mam do Was ogromną prośbę!
Próbuję z tej strony zapisać sobie ten wzór. Gdy chcę go wydrukować to jest
bardzo nieczytelny. Czy któraś z Was mogłaby mi go, gdyby miała wysłać na
adres gazetowy?
Druga sprawa, czy ktoś ma przelicznik na DMC tych nici?
Jakie wymiary powinna mieć ta kanwa? Nie znam chińskiego i nie wiem jaki ten
wzór będzie duzy.


photofile.ru/users/antuanneta/1233613/25295349/#breadcr
Obserwuj wątek
    • pysia.w Re: Haft FUJICO 26.02.07, 18:41
      Wzór jest bardzo czytelny, musisz go powiększyć zanim zapiszesz na kompie, pod
      obrazkiem są dwie strzałki a między nimi kwadracik z napisem full sizesmile kliknij
      a w nowym oknie pokaże sie wzór w dobrej jakości, zapisz i drukuj.
      nie trzeba znać chińskiego zeby wiedzieć jak duzy będzie wzór - a może być taki
      jak chcesz - zależy na jakiej kanwie go zrobisz, wzór ma 151 na 200 krzyżyków
      jeśli zrobisz go na aidzie 14 to będzie miał wymiary 27.4 na 36.3 cm + margines
      na oprawe taki jak chcesz ja daję ok 5 cm, jeśli na 16 lub 18 to będzie
      odpowiednio mniejszy.
      przeliczniki z Cosmo na DMC poszukam i jeśli znajdę to wyślę na gazetowy,
      mam nadzieję, że pomogłamsmile
    • ullenkaa76 Re: Haft FUJICO 26.02.07, 22:13
      Dzięki ! Już wydrukowałam . Przelicznik na gazetowy tez doszedł. Już drugi raz
      mi pomogłaś. Bardzo mocno Ci dziękuję.
      • smerfetka_24 Re: Haft FUJICO 27.02.07, 09:58
        Witam.Czy ja też mogę dostać taki przelicznik bo mam parę wzorów w tych niciach
        a brdzo mi sie podobaja.Z góry dziękuję
        • pysia.w Re: Haft FUJICO 27.02.07, 10:56
          poszło na gazetowy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka