Poradźcie mi proszę jak zrobić, żeby spod krzyżyków nie było widac
kanwy. Pytanie osoby początkującej

. Mam kanwę Aidy mieszcząca 10
krzyzyków w calu, czyli to pewnie 10. Iloma nićmi wyszywać, żeby
kanwę całkiem zakryć nicią? W przepisie są 2 nitki, ale to nie to.
Wyszywałam 4, ale jeszce widać. Wyszywać całą muliną? A moze po
zakończeniu wyszywania, wypraniu i wyprasowaniu to wszysko jakoś
samo się "zejdzie"? Pomóżcie proszę!