Jestem tutaj nowa. To znaczy podczytuję forum, ale nigdy jeszcze nie pisałam.
Poszukuję schematu cocker spaniela. Chciałabym go wyszyć siostrze. Wrzuciłam
hasło w wyszukiwarkę, ale są tam inne pieski. Może ktoś mógłby mi pomóc. Będę
bardzo wdzięczna, pozdrawiam