11.12.06, 11:10
poco misiaczgowi, ktury nie pali, zapalniczgi?
Obserwuj wątek
    • szwagier_z_niemodlina Re: zapytanie 11.12.06, 20:41
      Tako miauem in-tujycjem, nie, kobjecom, rze to takie z Njemocuuf, o dochtora
      Frojta. I zapytauem szawgra Romedzka, co go zancie, co sije wywaliul na mortku,
      nie am rurururu, tylko teras ma kosjairke to traffy, no nje. I on, Romedzeg mi
      muwi rze te zapalidzki to iedz pragemaska poczeba Machdgefil, zreby byc
      supersamjec niosoncy ogjne, taki lucyfer i rze to iezd stanism albo piirumajna,
      jakous tak, nje. TO parco trendi bszmi, prawi jak Britni Szpirsz, nje, no nje, co?
        • szwagier_z_niemodlina Re: zapytanie 12.12.06, 19:47
          okrent9 napisała:

> to znatshy śe irz yag byuą muotshom laskom i nosiuą zapaóki hodź ńepale bo
          > ńekce smakovadź jag Popyel-niczka to byuą samcę?

Nije, nozaśbynje, nonje? To iezd: we f samczykó to robi za machtgefüla i on siem
          wtedy czoje teki Onan Barpażynica, conje, kórde odlot, co? Jag byź Ogr€cigó iako
          młotom laskom to nosiiłła to hybyby szuo o po kazanie Ogńizdoździ, rze tak puo
          mjenna, to jezd terz machdgefül ale inny nonje? Rze taka laska jak Dyzsa od
          rakiety abo Rakjeta z dyszom, do gfiazt odlottowa nje?
            • szwagier_z_niemodlina Re: zapytanie 12.12.06, 20:24
              ciociapolcia napisała:

> Pżeprażam, ale po otpofjedzji shanofneko Shfagra nje mokem sję okarnonć...
              > A so jag lazka nozi w torepce zcysoryg i taźmę mjarkę?

Chmmm, tag od razooh to ja nje wjem, to Romedzeg muj szfagjer wje lepjej bo
              mjeszka w Chamburkoo, to ia za pydam. Ale tag po pyzgu na jintoojij... no, qrde,
              no to, kobjeco co iedz, nje, to hiba w torepce sjem nje lidzy. Bo w torepce to
              nje iezzd u lazek egzem.. egzdra, no eksktraktorowerdyzm, no, iakie troodne suow
              mi sje na pisauo, qurde,a le odlot, co, to znadzy ze w torpece to lazga hcem
              howac, a nie rzeby vizarz z tego by i pijar, nje?
              Aco s tego rze lazka mataźmę mjarkę w torepcku wnyiga to nje wjem, zapytam
              Romedzga i iego Tusi, to iutro powjem, dopsze, bo teras to jusz swoie auto bez
              dahoo murze rururururu, co nje?
                • szwagier_z_niemodlina Re: zapytanie 13.12.06, 08:58
                  ciociapolcia napisała:

> Ogej! To tscegam s niecirplifoźciom, bo mosze mam jagaź źifna jezdem, alboco. W
                  >
                  > kaszdym rasie nje jezdem oknizda, bo sapalnitchek nje noshe... sad

Aha, to szfagjer Romedz€g (on siem teras tak pirze), tę Alfa-Romedżeg, co Agóle
                  cmomcmok serijalowo, tak muwi, to muwi rze hyba ten miarek krawjecki w torepce
                  to frojtosfko łoboznaczy ókrywanje swego ómjarkowanja (pytajcie Romedżga co to
                  oboznacza, ja sem na spodzje od bereteki zapisau) albo lenk przed odkrycjem
                  swoih zapenduff do krawjectfa. A zcyzroyk to cza by wjedzjec jakje ma koń
                  cuffki, bo to jezd warzne w jinterpretacii szczyzorkff w torepce. Ile ma
                  osczcuff I czy jezd np. Słis Mejd czy hińska pod Ruba, nonje. Ale, przecje Kozmo
                  nje noźi pod Rup tylko Orginau, nje. Ale I tag cza wjedzejec. I jiloźdź dja
                  mętów na ronczce sycyzrka terz jest warzna, nje.
                  Totyle.

• ciociapolcia Re: zapytanie 15.12.06, 11:31
                    Shfagsze! Otósz mjarka nje jezd krawjetska, tylgo taga budoflana - znaczysję
                    taka rzułta ofkors markofa, orginalna Stanlej, 5 metróf.
                    A zcysoryg oczywiździe tesz markofy, nobojak inadżei? Śwajdzarzgi, czerfony,
                    ale nje jagiź ful vypaz, tylgo ztonofana ęlęganzja - jedno oszczeę dlóge, a
                    dróge krutke, pilniczeg do moich tipzuf, wykaudżka, noszyczki, kurkociong.
                    Co do zapenduf do krajwietstwa nje mam napefno. Hyba sze bardso ókryte, ale
                    fontpję. Mam bardso słe wzpomnjenja gdy f młodoździ pszychawtofaułam wyszyfanke
                    do pszeździeraduła... Trałma posostauła...
                • wave32 Re: ciocia polcia 12.12.06, 22:14
                  bei napisała:

> mijarka do zmieżenia..a scyzoryg do opciencia dłórzyzny..?.

Ech, fkrenca Vas Poldzia, aVy jag dzieci...
                  Vjadomo, irz mjarka suórzy Kozmidce do mjeżenja, czy blóska ma otpovjednjo mauo bespżodó, a sókięka otpovjednjo mauo besdouó!
              • aga_piet Atak wogle 12.12.06, 23:09
                Szwagże! Z koro Ty masz kątakt z Romeczkię, mojim extra pszyjacielę spszeszłości
                to jego goronco po zdruw!!!!! Niezmjernie rzauje irz tu niezaglonda.
                Ja tam mam mjarke w oku i w cale nie musze mjeżyć miśaczkowi aby wjedzieć czy
                jezt wart gżechu czynie!
          • okrent9 Re: zapytanie 12.12.06, 20:41
            no ńevję żfagże- segregóyesh rze bendonc muodszom laskom byuą ognizda a teras
            yoosh ńe? mooshe sprafdzidź co mą ftorepce.Oprudź żminek ofkors.
            • szwagier_z_niemodlina Re: zapytanie 13.12.06, 08:51
              okrent9 napisała:

> no ńevję żfagże- segregóyesh rze bendonc muodszom laskom byuą ognizda a teras
              > yoosh ńe? mooshe sprafdzidź co mą ftorepce.Oprudź żminek ofkors.

No, pytauaź jak byuaś mlodo lasko – to, itó pod-greźlam –demonomonsterowauaź
              rześ byua okńista, nie? Boź miaualź modzieńczo poczebe demonsterowanja, iake
              tródne suowo, no nje?
              A terasz to morze natenpszykuat nje marz jórz poczeby demontow..tegowanja, czeci
              ras nie napiszem ortgkraficznje, co nje? Cosiem manijag napszykuat to
              ałtentycznei kozmoognistoździ co jo muszo chudone lóxóz drinki huodzić bobysie
              przepaliua na Zew-noncz, tak?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka