nati1011
07.06.08, 22:06
Utwórzmy łańcuch serc i módlmy się dziesiatką różańca codziennie o
21 (jak ktoś nie może, to oczywiście tez o innej porze).
Niech to bedzie modlitwa w intencji 14 letniej dziewczynki w ciaży,
która przeżywa teraz bardzo cieżkie chwile.