Dodaj do ulubionych

21 modlitwa w intencji 14 latki i jej dziecka

07.06.08, 22:06
Utwórzmy łańcuch serc i módlmy się dziesiatką różańca codziennie o
21 (jak ktoś nie może, to oczywiście tez o innej porze).

Niech to bedzie modlitwa w intencji 14 letniej dziewczynki w ciaży,
która przeżywa teraz bardzo cieżkie chwile.
Obserwuj wątek
    • iktoto Re: 21 modlitwa w intencji 14 latki i jej dziecka 08.06.08, 10:53
      smile
    • micra41 Re: 21 modlitwa w intencji 14 latki i jej dziecka 08.06.08, 11:37
      To my(mam na uwadze społecznośc) robimy horror tej dziewczynce,jedni chcą by
      była aborcja a inni nie.Myślę,że Ona tak do końca nie rozumie co się dzieje.Jej
      psychika właśnie teraz jest spatrzana.Współczuję temu dziecku i jej matce ale
      niech One podejmą decyzję.14 letnia dziewczynka to jeszcze dziecko i niech mama
      decyduje o tym co jest dla niej najlepsze.Ja mogę pomodlic się za to co się
      stało ale dziewczyny bywają różne nie wiemy za dużo o tym co się tak naprawdę
      wydarzyło.Moja sąsiadka ma 15 letnią córkę,która pali,pije i już .....Jeżeli
      aborcja ma byc wykonana dopiero w 11 lub 12 tygodniu to zadam pytanie dlaczego
      tak póżno na ostatni gwizdek?dlaczego chcą odebrac matce władzę rodzicielską a
      nie tylko ograniczyc?To Was nie zastanawia?Jestem ławnikiem w sądzie rodzinnym i
      trochę tego liznęłam.Proszę nie dajmy się zwariowac
      • mamaanieli Re: 21 modlitwa w intencji 14 latki i jej dziecka 08.06.08, 13:51
        a jeśli matka zdecyduje o aborcji (bo dziewczynka może być
        nieświadoma, zgadzam się), a za cztery lata, gdy będzie dziewczyna
        stanie się pełnoletnia i stwierdzi, że matka podjęła złą decyzję???
        gdyby moja matka zrobiła mi coś takiego, nie potrafiłabym wybaczyć.
        poza tym: gdyby (nie daj Bóg) moje dziecko zostało tak skrzywdzone,
        otoczyłabym je najlepszą opieką psychiczną, starałabym się jej pomóc
        ponad wszystko. ale ciągnąć ją po szpitalach z Federą przy boku?? po
        jednym fizycznym koszmarze, koszmar psychiczny. a do tego groźba
        skrobanki - super perspektywa.
        I inna opcja: matka pomaga dziewczynie przebrnąć przez ciążę. Rodzi
        się dziecko, a młoda matka wraca do normalności. Powoli, to jasne.
        Dziecko trafia do adopcji, lub babcia je adoptuje.
        Dziewczyna konczy osiemnaście lat. I z pewnością nie będzie
        nienawidzić własnej matki.
        Za dziewczynę trzeba się modlić. Stanowczo.
        • egregat Re: 21 modlitwa w intencji 14 latki i jej dziecka 08.06.08, 14:26

          A skąd wiesz żę aborcja dla tej dziewczynki nie będzie wybawieniem ?
          Tą dziewczynke spotkała potrójna krzywda.
          Pierszą był gwałt, drugą jest ciąża z gwałtu, trzecią stał się odzew
          kościoła i nawiedzonych fanatyków.
          mamaanieli napisała:
          > gdyby moja matka zrobiła mi coś takiego, nie potrafiłabym wybaczyć.
          gdyby moja matka zmusiła mnie do urodzenia dziecka gwałciciele
          znienawidziłabym ją.
          > I inna opcja: matka pomaga dziewczynie przebrnąć przez ciążę.
          Rodzi
          > się dziecko, a młoda matka wraca do normalności. Powoli, to jasne.
          > Dziecko trafia do adopcji,
          Nie no chcecie, nie dość żę chcesz aby ta dziewczynka urodziła, to
          chcesz jej jeszcze zabrać dziecko ?
          Po czymś takim nie ma powrotu do normalności.
          > Za dziewczynę trzeba się modlić. Stanowczo.
          A co temu dziecku da modlitwa hmm...?
          • angela_5 Re: 21 modlitwa w intencji 14 latki i jej dziecka 08.06.08, 17:06
            Tobie modlitwa egregat nic nie da - spokojnie, ale tej dziewczynce może dać
            wiele... z tym, że nie będę Ci tłumaczyła czym jest modlitwa, bo Ty u tak nie
            zrozumiesz, a mi szkoda słów...
            • egregat Re: 21 modlitwa w intencji 14 latki i jej dziecka 08.06.08, 18:04
              Co ta modlitwa da tej dziewczynce hmm...?
              Nie pomyślałaś, że to dziecko jest może innego wyznania ? Może jest
              ateistką ? Dlaczego uważasz, że Agatka jest katoliczką ?
              angela_5 napisała:

              > Tobie modlitwa egregat nic nie da - spokojnie, ale tej dziewczynce
              może dać
              > wiele... z tym, że nie będę Ci tłumaczyła czym jest modlitwa, bo
              Ty u tak nie
              > zrozumiesz, a mi szkoda słów...
              Racja mi modlitwa nic nie da, nie jestem katoliczką, nie wierzę w
              Boga przedstawionego przez kościół katolicki, w torebce noszę
              karteczke z napisem aby w razie mojego nagłego wypadku nie wpuszczać
              mi do pokoju czarnych, nie chcę ani namaszczenia chorych, ani
              ostatniego namaszczenia, rodzinę poprosiłam aby moje zwłoki
              pochowali na cmentarzu komunalnym.
              Mam pytanie czy tobie da coś mantra, czy uważasz, że tej dziewczynce
              da coś mantra ?
              Nie będziesz mi tłumaczyła czym jest modlitwa bo sama tego nie
              wiesz, dlatego ja ci to powiem.
              Modlitwa jest szczerą rozmową z Bogiem, nie powtarzaniem dźwięków o,
              których w pewnej chwili przestajesz w ogóle myśleć.
              • mamaanieli Re: 21 modlitwa w intencji 14 latki i jej dziecka 08.06.08, 18:19
                egregat, więc nie do ciebie ten wątek.
                ps. nie mamy zamiaru "zabierać dziewczynie jej dziecka". jej matka
                chce to zrobić.
              • angela_5 Re: 21 modlitwa w intencji 14 latki i jej dziecka 08.06.08, 22:49
                Dla mnie możesz mówić, co chcesz... Wiem, czym jest modlitwa - nie tylko rozmową
                z Bogiem, ale nie mam obowiązku tłumaczenia sie Tobie do jakiego zgrupowania
                należę itd. I pamiętaj, obojętnie, co to jest, jakiego wyznania itd. takie coś
                zawsze pomaga.
                A jak Ty w nic ani w nikogo nie wierzysz to po co Ty w ogóle tutaj sie tak
                burzliwie wypowiadasz, co?
                Chwała, ze masz jakieś zasady, bo pewnie je masz....co?
    • nati1011 do egregat 08.06.08, 18:53
      PAP właśnie podał, że dziewczynka wcale nie została zgwałcona tylko
      zaszła w ciążpę z kolega. Więc "fakty" podane przez GW zaczynają
      stawać sie faktoidami.

      Chyba nie do ciebie było to zaproszenie do modlitwy. Na szczęście
      nawet w najgorszym reżimie nie można było ludziom zabronić modlitwy
      i wiary w Boga. Można kogoś zniewolić, sponiewierać, nawet zabić,
      ale on i tak pozostanie wolny w swej wierze i miłości do Boga.

      Zapraszam dziś wszystkich. 21.00 bądźmy razem. Dziś, jutro,
      pojutrze... Tak niewiele może zdziałać tak wiele. Zapraszam
      szczególnie wszystkie dziewczyny "po". Wy wiecie najlepiej co grozi
      temu biednemu dziecku.
      • egregat Re: do egregat 08.06.08, 19:02
        Przestaje czytać GW : )
        O ile ta dziewczynka wsześniej została uznana za ofierę o tyle teraz
        wolę nie myśleć co będzie się z nią działo.
        Mimo wszystko dziewczynka została bardzo skrzywdzona.
        Przez media.
        Chociaż z drugiej strony czy wierzyć PAP.
        Nadal sprawę znamy tylko z mediów.
        Nati zastanawiam się dlaczego to zaproszenie modlity nie było
        również do mnie ?
        Mimo mojego sceptycznego podejścia do modlitwy pomodlę się za tą
        dziewczynkę, a nóż coś jej to pomoże...
        • nati1011 Re: do egregat 08.06.08, 19:09
          dzięukję bardzo za modlitwe. smile))

          Prosiłąm o modlitwe za dziewczynkę a nie o konkretne rozwiazanie, a
          ty stwierdziłąś, że to bez sensu, i że moze sobie tego nie życzy.
          dlatego napisałam, ze zaproszenie chyba nie do ciebie. Przepraszam.
          Ja uważam, że modlitwa jeszcze nikomunie zaszkodziła. A pomogla już
          wielu. Sama widzisz, ze mediom nie zawsze mozna wierzyć. A dziecku
          na pewno jest teraz bardzo ciezko. Może sie zaraz okazać, ze wiecej
          z tych doniesień wygladało inaczej i może ona wcale nie chciała tego
          dziecka zabijać. Wiele jest na tym forum dziewczyn zmuszonych do
          aborcji przez mamuśki.

          Mam nadzieję, ze bedziesz o 21 z nami smile)))
          • mamaanieli Re: do egregat 08.06.08, 19:37
            ja bym jednak wierzyła PAP-owi niż Wybiórczejsmile))
          • egregat Re: do egregat 08.06.08, 19:49
            Rzeczywiście za ostro zareagowałam na pomysł modlitwy, za tą
            dziewczynkę, Przepraszam.Ja mam trochę inne poglądy.
            A na mediach można sie bardzo przejechać.
            Mam nadzieję, że ta dziewczynka chce donosić ciąży i urodzić dziecko.
            Tak byłoby najlepiej.
            Pozdrawiam.



            • nati1011 Re: do egregat 08.06.08, 20:22
              No widzisz, czasem nawet z moherowym betonem można znaleźć wspólny
              jezyk wink))

              Pozdrawiam
              • angela_5 Re: do egregat 08.06.08, 22:53
                Nie, no po prostu ja to chyba czytać już nie umiem.
                Egregat, cóż za zmiana - nie wierzę.
                Co do tego gwałtu całego - mówiłam, że nie do końca w to wierze, po ostatniej
                sytuacji, którą doświadczyłam w rodzinie. Trzeba było brać poprawkę - może się
                okazać jeszcze wiele szokujących rzeczy... Aha, cieszę się, ze Egregat zmieniła
                poniekąd decyzję o aborcji....
                • egregat Re: do egregat 09.06.08, 07:47
                  angela_5 napisała:

                  > Nie, no po prostu ja to chyba czytać już nie umiem.
                  Błąd, ty nigdy nie potrafiłas czytać, przynajmniej ze zrozumieniem.
                  > Egregat, cóż za zmiana - nie wierzę.
                  Jaka zmiana hm...?
                  Aha, cieszę się, ze Egregat zmieniła
                  > poniekąd decyzję o aborcji....
                  Egregat zastananawia się o jaką decyzję o aborcji chodziło..?
                  Ponieważ, (jakbyś nie zauważyła) Egregat nigdzie nie opowiedział się
                  ani za aborcją ani za donoszeniem ciąży i urodzeniem dziecka.
                  Natomiast Egregat nie zmienił swoich poglądów co do możliwości
                  wykonywania aborcji.
                  Decyzje należy zawsze zostawić kobiecie.
                  I tyle.

    • twoj_aniol_stroz Mama tej dziewczynki... 11.06.08, 09:52
      Proponuję ją też otoczyć modlitwą do Ducha Św o mądrość, siłę i
      światło...
      • leonoraaaaaaaaaa Re: Mama tej dziewczynki... 11.06.08, 18:38
        sram na modlitwe

        sprawa jest tak nagłośniona, ze będzie sie bala usunąć..
        dziecko i tak sie urodzi




        • egregat Re: Mama tej dziewczynki... 11.06.08, 19:32
          > sram na modlitwe
          Jeżeli masz ochotę używać takiego słownicta to idź gdzie indziej, na
          tym forum nikt nie potrzebuje chamstwa i prostactwa.
          Osobiście wolę panie w moherowych beratach dla, których modlitwa to
          lekarstwo na wszystko, aniżeli takie bezczelne małolaty, nie
          szanujące czyjejś wiary.

          • iktoto Re: Mama tej dziewczynki... 11.06.08, 19:34
            srasz? hoho, ale ostro, uszanuj innych, jeśli nie masz ochoty na
            modlitwe to nie rób tego i juz.
    • malumcia Re: 21 modlitwa w intencji 14 latki i jej dziecka 13.06.08, 04:27
      Ja moge sie pomodlić o to, żeby dziewczyna lub jej matka podjęły
      najlepszą dla ciężarnej decyzje, czy będzie tym rozwiązaniem
      utrzymanie ciaży czy nie. Żeby była to decyzja dzięki której Agata
      będzie w życiu szczęśliwa.
    • wino.porzeczkowe boszzzz jaki CIEMNOGRÓD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! 23.07.08, 19:21
    • pelna_watpliwosci Re: 21 modlitwa w intencji 14 latki i jej dziecka 16.08.08, 17:34
      Ja bym się w Twojej intencji chętnie pomodliła - o otwarty umysł,
      byś pozwoliła innym zyć tak, jak chcą, a nie tak jak Ty chcesz.
      Nic mnie tak nie wkurza, jak pełne miłości songi do zarodka. Szkoda,
      że dla narodzonych dzieci tej miłości już brakuje.
      Jak jesteś taka pro life, to podam Ci numer konta do potrzebującej
      matki, możesz wspomagać ją w wychowywaniu dziecka. Niestety, ale
      samą modlitwą człowiek nie wyżyje. Za modlitwę nie kupisz pampersów,
      nie opłacisz proszku do prania ciuszków, prądu i wody.
      Dziewczyno, skończ te brednie o zygocie i swoją energię przeznacz na
      adoptowanie dziecka z domu dziecka. Albo załóż rodzinny dom dziecka.
      Taka praca będzie naprawdę pomocna.
      • twoj_aniol_stroz Re: 21 modlitwa w intencji 14 latki i jej dziecka 16.08.08, 18:32
        A skąd Ty wiesz kim jest autorka i co robi na co dzień? Nie wiesz,
        prawda, więc nie atakuj, bo ten aak może być jak kulą w płot. I
        napisz na priv adrest tej mamy, która potrzebuje wsparcia smile
        • skp110 Re: 21 modlitwa w intencji 14 latki i jej dziecka 16.08.08, 21:43
          > A skąd Ty wiesz kim jest autorka i co robi na co dzień? Nie wiesz,
          > prawda, więc nie atakuj, bo ten aak może być jak kulą w płot. I
          > napisz na priv adrest tej mamy, która potrzebuje wsparcia smile

          Jak to skąd, wszak oświecone wiedą wszystko najlepiej, poza tym taki
          slogan pasuje do usprawiedliwienia jej postawy życiowej
          • twoj_aniol_stroz Re: 21 modlitwa w intencji 14 latki i jej dziecka 17.08.08, 19:41
            Myślę, że każdy taki osąd, obojęnie z której strony, wynika z
            niewiedzy, z niezrozumienia drugiego człowieka, jego uczuć i emocji.
            Często wynika też z naszej potrzeby poczucia się kimś lepszym niż
            jesteśmy.
            Ty też nie osadzaj, a to robisz pisząc o jej postawie życiowej.
            Znacznie lepiej jest nie atakować, a tłumaczyć łagodnie, bo atakując
            budzisz agresję, a od tej do zaślepieniajuż tylko krok, a
            rozmawiając spokojnie bez osądów pomagasz komuś spojrzeć na życie
            innymi oczami.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka