Dodaj do ulubionych

Parę słów o sobie:-)

14.02.05, 09:20
Napiszcie cos o sobie.
Ja mam 23 lata, studiuje zaocznie ochrone srodowiska, w tygodniu pracuje. W
tym roku, w marcu bronie inzyniera, ale nie wiem jak z tym wyjdzie, bo caly
czas jestem w trakcie pisania pracy.
Napiszcie jeszcze do jakich szkol chodziliscie,
bo moze my wszyscy sie znamy:-)
Ja najpierw do dwojki, a pozniej do Ekonoma.
pozdrawiam wszystkich w Dniu Walentegou
Obserwuj wątek
    • zbyszek_opryszek Re: Parę słów o sobie:-) 15.02.05, 15:14
      to mi wygląda prawie na anons matrymonialny. brakuje tylko zdięcia i czegoś o
      zainteresowaniach (może prywatnie uda się zdobyć.no ale gospodynię już znamy.
      Z O :lat 23,III rok , najpierw kopernik a później budowlanka.
      • gixera Re: Parę słów o sobie:-) 15.02.05, 22:47
        Jak ktos jest bystry, to zainteresowania z nicka powinien wyczytac.
        Slowem wyjasnienia, watek ma na celu, zeby wszyscy sie wpisywali, ja nie szukam
        meza:)
        • 2paco Re: Parę słów o sobie:-) 17.02.05, 15:03
          już i tak masz w głowie jednego gościa :)))
        • zbyszek_opryszek Re: Parę słów o sobie:-) 17.02.05, 18:22
          nigdy nie widziałem w mińsku żadnej laski na motorze( oczywiście w roli
          kierowcy)!!!
          • gixera Re: Parę słów o sobie:-) 17.02.05, 20:51
            ale ja nie jezdze, ja sie tylko interesuje:)
    • jackussi Re: Parę słów o sobie:-) 16.02.05, 17:30
      Same młodzieniaszki tu.
      :))
      Pracuję w wawce w WIEEELKIEJJJ firmie.
      mieszakm w Mińsku a własciwie tylko spie :))
      • piotrmm Re: Parę słów o sobie:-) 05.03.05, 10:37
        to nie śpij:) zajrzyj do ludzi...
        Nefrik
        • jackussi Re: Parę słów o sobie:-) 05.03.05, 10:39
          Witaj nefrik, pogadajmy :))
          • piotrmm pogadajmy:) 05.03.05, 19:34
            jakieś konkretne propozycje, czy wybót tematu zależy ode mnie?
    • top.floor Re: Parę słów o sobie:-) 28.02.05, 11:08
      Gixera, ja też chodziłam do Dwójki, ale jestem z rocznika '83, więc byłam klasę
      niżej. Później do Chemika, a teraz studiuję w Warszawie. Próbuję pisać pracę
      licencjacką, z naciskiem na słowo próbuję.
    • katalinka5 Re: Parę słów o sobie:-) 25.10.05, 13:34
      ja dopiero dziś odkryłam to forum, wiec nie znam was na tyle, aby pisać jakieś
      szczegóły o swojej osobie:))
      • gixera Re: Parę słów o sobie:-) 25.10.05, 14:13
        wlasciwie to nikt nie zna sie na tyle:)
        • eszi a ja 25.10.05, 14:24
          stara baba już jestem, ale co tam..... dziecko do szkoły poszło, ja
          pracuję.... mieszkam tu kilka lat choć związana jestem z MM o wiele dłużej......
          i tyle...
          • katalinka5 Re: a ja 25.10.05, 15:43
            w ogóle to forum nudą powiewa. Niemal nikogo tu nie ma. Jak ktoś się pojawi to
            raz na godzine, ewentualnie co pół, więc i ja sobie poszłam:)
            • gixera Re: a ja 25.10.05, 16:10
              ale trzeba przyznac, ze sie rozwija i coraz wiecej osob tu zaglada
              • katalinka5 Re: a ja 26.10.05, 17:15
                i zobacz, właśnie tu zajrzałam i cisza!. Wątki cały czas stare. Może jakoś
                trzeba rozleklamować to mińsie forum?.
                • jackussi Re: a ja 27.10.05, 14:47
                  katalinka5 napisała:

> i zobacz, właśnie tu zajrzałam i cisza!. Wątki cały czas stare. Może jakoś
                  > trzeba rozleklamować to mińsie forum?.

Niech kazdy w sygnaturce umieści link a poza tym może niech każdy wydrukuje te
                  dysksję razy 5 i rowiesi na słupach hi hi :))))))))))))))))
                  • gixera Re: a ja 27.10.05, 21:52
                    kiedys mialam link, ale nie chce zeby sie trole tu zaczeli schodzic
                  • bbqueen Re: a ja 20.07.06, 11:59
                    jest jeszcze coś takiego jak www.minskmaz.com.pl. może tam byłoby dobrze
                    zajrzeć?
    • agnieszkak10 Re: Parę słów o sobie:-) 25.10.05, 19:50
      29 lat, ukonczona podstawowka w Koperniku, pracuje, studiuje, pzdr
    • c43 Re: Parę słów o sobie:-) 26.10.05, 08:52
      A ja mam 35 lat nie jestem z Mińska dokłądnie z Lublina przyjechałem tu bo poznałem dziewczynę z Mińska w sumie nikogo nie znam, a pracuje w Warszawie już prawie 10 lat (te codzienne dojazdy)rok temu zmieniłem pracę pracuję w biurze projektów
    • albin83 Re: Parę słów o sobie:-) 17.12.05, 17:12
      Ten wątek trzeba tu chyba przykleić na stałe...
      • dziczek22 Re: Parę słów o sobie:-) 19.12.05, 10:53
        ja już się przedstawiałam w moim topiku na dzień dobry, ale.. rocznik 83 (widzę,
        że dużo tu takich :), pozdrawiam wszystkich) mieszkam w mińsku od maja..
        wcześniej Wawa (2 lata) a wcześniej okolice Garwolina.. hmm Borowie (jak ktoś
        lubuje się w dyskotekach, to pewnie wie o co chodzi). Mam za sobą 2 prace
        reklamecje i PR, traz rzuciłam wszystko i zajęłam się licencjatem. Chciałam
        poszukać pracy na miejscu, ale nie wiem dla kogo to? Z tych pensyjek, które tu
        proponują nawet na waciki nie wystarczy... Poza tym uważam, że stanowczo za mało
        ludzi tu na forum :)
        • kimiwawa Re: Parę słów o sobie:-) 19.12.05, 14:03
          napisz do mnie jak chcesz pogadać kdel@interia.pl
        • albin83 Re: Parę słów o sobie:-) 19.12.05, 14:28
          Z ludźmi na forum nie jest tak źle, przejrzyj starsze posty. Sporo osób tu się
          przewinęło. Po prostu większość czyta a piszą tylko nieliczni.
          Ale i tak forum robi postępy, u zarania jego dziejów przez kilka miesięcy nikt
          tu nie pisał. Dopiero później dostało "kopa".

Czy Borowie leży daleko od Miastkowa Kościelnego? Znam tam kilka osób...

Pozdrawiam!
          • dziczek22 Re: Parę słów o sobie:-) 19.12.05, 19:19
            hihi, no to mnie pocieszyłeś albin83, i też mam nadzieję, że będzie coraz lepiej
            :). A Miastków Kościelny..chyba niedaleko tak na skróty, ale ja osobiście za
            wielu osób tam nie znam. Chodziłam do liceum z dziewczynką z Miastkowa i na tym
            koniec.
            • albin83 Re: Parę słów o sobie:-) 19.12.05, 20:22
              Tak zapytałem, bo jest u mnie na roku jedna dziewczyna z Miastkowa Kościelnego,
              rocznik 1983, na imię ma Agnieszka. Przypadkiem to nie ta? :)
              • dziczek22 Re: Parę słów o sobie:-) 19.12.05, 21:39
                moja się Marta nazywała:). A co studiujesz?
                • albin83 Re: Parę słów o sobie:-) 19.12.05, 22:42
                  Odpowiedź jest odrobinę wyżej w tym wątku...
                  • dziczek22 Re: Parę słów o sobie:-) 19.12.05, 23:04
                    a no fakt.. czytałam przecież... kobiece roztrzepanie. Ambitny chłopak z Ciebie :).
                    • albin83 Re: Parę słów o sobie:-) 19.12.05, 23:34
                      Masz na myśli ostatnie zdanie tamtego postu? :)
                      • dziczek22 Re: Parę słów o sobie:-) 20.12.05, 09:10
                        haha, nie.. to wcześniejsze o planach nauki :).
                        • horszcz Re: Parę słów o sobie:-) 21.12.05, 01:50
                          Witam serdecznie
                          A ja od niedawna mieszkam w Mińsku pracuje w wa-wie mam 28 wiosen i prawie
                          nikogo w Mińsku nie znamy tzn. ja i moja lepsza połowa. Ale mam nadzieję, że się
                          to zmieni :-)
                          A tak wogóle to jestem z Włodawy (j. białe).

pozdro
                          • dziczek22 Re: Parę słów o sobie:-) 21.12.05, 11:06
                            Cześć Horszcz, doskonale Cię rozumiem:). My z moją gorszą połową mamy
                            przynajmniej fajnych sąsiadów :)
                            • horszcz Re: Parę słów o sobie:-) 21.12.05, 15:12
                              Mam nadzieję, że za roczek i ja bedę miał fajnych sąsiadów narazie mieszkam w
                              starych blokach ze starymi ludzmi (dla wyjasnienia nic do nich nie mam) Rano
                              radio rydzyk show na cały regulator ale jakoś idzie wytrzymać :-))))
                              • cudaki Re: Parę słów o sobie:-) 11.01.06, 11:51
                                Witam Was dzieciaki. W MM mieszkam oooooj już bardzo długo, tu się urodziłem,
                                kończyłem Kopernika za czasów dyr. Tałzowskigo ha,ha, technikum elektryczne, a
                                pózniej ekonomię na UW. W młodych latach naszą oazą do zabaw i wygłupów był
                                znany park tzw "Rydzyk" (stara szkoła "handlówka") który został zniszczony
                                przez dworzec PKS. Pozdrawiam wszystkich.
    • mtrzaskalska7 Re: Parę słów o sobie:-) 23.01.06, 13:45
      A ja nie jestem z Mińska, nie przepadam za tym miastem, a utknęłam w nim na
      razie na dłużej. Urodziłam tu 2 synków, prawie nie mam znajomych. Pracuję w Wa-
      wie (to znaczy teraz jestem na wychowawczym). Mam trochę po trzydziestce. O
      wyglądzie nie napiszę, bo jest na tyle charakterystyczny, że zaraz wołalibyście
      za mną na ulicy :)))))
      Poza tym jestem wredna, złośliwa i zarozumiała. Ale fajna też, trochę.
      Martyna

P.S. Wyślę ten post, ale czy ktoś ten wątek w ogóle czyta czasami?????
      • dziczek22 Re: Parę słów o sobie:-) 23.01.06, 16:11
        czyta, czyta, pozdrawiam Martynko :).
        • mtrzaskalska7 Re: Parę słów o sobie:-) 23.01.06, 18:53
          O! A myślałam, że ja tak "sobie a muzom" :)

Zajrzałam tylko na moment, bo chłopcy nie dają spokoju ani na moment. Teraz też
          włażą mi na kolana, więc przepraszam za ewentualne literówki.

Pozdrawiam wszystkich; jestem tu nowa, ale chyba warto tu zaglądać od czasu do
          czasu :)

Martyna
          • jackussi Re: Parę słów o sobie:-) 24.01.06, 08:07
            mtrzaskalska7 napisała:

> A ja nie jestem z Mińska, nie przepadam za tym miastem, a utknęłam w nim na
            > razie na dłużej. Urodziłam tu 2 synków, prawie nie mam znajomych. Pracuję w Wa-
            > wie (to znaczy teraz jestem na wychowawczym). Mam trochę po trzydziestce.

A któż to jest z Minska?? Ja tu tkwię już 16 lat.Znajomych zero, właściwie to
            tylko tu śpię.A pracuję w wawce.
            • iza.jm Re: Parę słów o sobie:-) 01.02.06, 19:55
              jackussi napisał:

> mtrzaskalska7 napisała:
              >
              > > A ja nie jestem z Mińska, nie przepadam za tym miastem, a utknęłam w nim
              > na
              > > razie na dłużej. Urodziłam tu 2 synków, prawie nie mam znajomych. Pracuję
              > w Wa-
              > > wie (to znaczy teraz jestem na wychowawczym). Mam trochę po trzydziestce.
              >
              > A któż to jest z Minska?? Ja tu tkwię już 16 lat.Znajomych zero, właściwie to
              > tylko tu śpię.A pracuję w wawce.

witam w klubie. kilka lat w mmm. praca w wa-wie i zero znajomych!!!! masakra
              totalna!!!
              • mtrzaskalska7 Re: Parę słów o sobie:-) 02.02.06, 11:17
                > witam w klubie. kilka lat w mmm. praca w wa-wie i zero znajomych!!!! masakra
                > totalna!!!

Masakra? Piłą mechaniczną (czy to może była piła elektryczna...):))))))) Cześć,
                Iza.
                Może faktycznie powinniśmy założyć jakiś klub... Chociaż wtedy mogłoby nam się
                tu spodobać, nie daj Boże , i chcielibyśmy zostać tu na dłużej, zamiast
                kombinować, jak stąd zwiać... :) Z drugiej strony - zawsze można w takich
                wypadkach liczyć na miejscowych (takich jak Peggy, która napisała do mnie w
                innym wątku), którzy i tak będą nam się kazali wynosić, bo za dużo zamieszania
                wprowadzamy w ich uporządkowane, spokojne życie... Gdyby nam się już tu
                spodobało, zawsze mogliby nam nasz "elitarny klub" podpalić. Chociaż Peggy o to
                nie posądzam, dziewczyna po studiach, dobrze sytuowana - chyba nie biega z
                pochodnią po mieście?

Pozdrawiam
                Martyna
                • iza.jm Re: Parę słów o sobie:-) 08.02.06, 18:19
                  witaj Martynko!
                  nie wiem czy w Wa-wie np byłoby lepiej. mieszkałam tam 6 lat i było podobnie.
                  z drugiej strony odnośnie tego "elitarnego klubu"... skoro mamy czas na pisanie
                  na tym forum to może faktycznie dobrze byłoby się spotkać i normalnie pogadać?

pozdrawiam Iza
                  • mtrzaskalska7 Re: Parę słów o sobie:-) 10.02.06, 09:30
                    No, warto na pewno. Tylko zauważ, że każdy pisze o innej porze - czyli każdemu
                    spotkania (ewentualne) pasowałyby kiedy indziej. A poza tym - jak ktoś już
                    gdzieś zaznaczył: po powrocie z pracy mamy ochotę spędzać czas z rodziną...
                    Ale pomysł mi się podoba (z tym klubem elitarnym), fajnie, że ktoś jeszcze go
                    popiera :)
      • dronka Re: Parę słów o sobie:-) 19.02.06, 14:13
        mtrzaskalska7 napisała:

>O wyglądzie nie napiszę, bo jest na tyle charakterystyczny, że zaraz
        wołalibyście za mną na ulicy :)))))

Nie wiem jak innych, ale mnie to zaintrygowało :) To by bylo nawet interesujace,
        gdyby jakis obcy czlek zawolal do Ciebie - "Martyna, hej, chyba znamy sie z
        forum?" :)
        • mtrzaskalska7 Re: Parę słów o sobie:-) 20.02.06, 16:24
          Nie wiem, czy zwróciłabym uwagę, gdyby ktoś wołał za mną na ulicy. Nie znam tu
          nikogo, więc jestem "zaprogramowana" na to, że nikt za mną nie woła :)

Martyna
    • nproton Re: Parę słów o sobie:-) 18.02.06, 21:41
      Witam.
      I ja się dopisze:)
      Jestem Mariusz, lat 32, pracuje, a właściwie to firma jest w warszawie a ja i
      tak jeżdzę po całym wojewódzctwie, tak więc te pare kilometrów do domu nie jest
      straszne. Pochodze z Żoliborza to jest w warszawie, w Mińsku mieszkam już
      półtora roku.
    • dronka Re: Parę słów o sobie:-) 19.02.06, 14:11
      Ha, znowu sie obudzilam z reka w nocniku!

Witajcie, sorry, ze tak pozno sie przedstawiam, ale wstyd powiedziec dopiero mi
      ten watek wpadl w oko.

Mieszkam w Minsku niestety/stety od zawsze, czyli ponad 28 lat. Chwilowo nie
      pracuje, bo male dziecko na wychowaniu, notabene prawie wcale nie spi, wiec
      rzadko tez mam okazje tu wpadac, choc staram sie to nadrabiac.
      Chodzilam do trojki, pozniej na Piekna (bleah, fatalna szkola).

Ciekawi mnie strasznie czy kiedys sie spotkalismy w realu a moze niektorych z
      Was znam? W koncu to male miasto :)

Pozdrawiam w okropnie mokry dzień.
      • iza.jm Re: Parę słów o sobie:-) 21.02.06, 10:52
        Też sie nad tym zastanawiałam. Może mijamy się na ulicy nie majac pojęcia, że to
        właśnie Nowi Znajomi z tego naszego klubu????....

Za mną też nikt nie po imieniu bo .. nikogo tu nie znam...

Pozdrawiam serdecznie w deszczowy i smutny ranek ( no prawie południe)

i oby do wiosny (słonecznej)
        • agnieszab Re: Parę słów o sobie:-) 28.03.06, 17:13
          Witam wszystkich w pierwszy cieplejszy dzień wiosny. Dopiero dzisiaj odkryłam
          to forum, ale oderwać się od niego nie mogę.
          Jestem "stateczną panią" po 30. Mieszkam w Mińsku od 20 lat. Kończyłam ogólniak
          na Pięknej pod dyrekcją p.Jensen(ś.p.). Pracuję w Mińsku. I strach napisać ale
          też nie mam tu znajomych. Ci mińszczanie tacy są nieprzyjaźni?!! Bym się
          uśmiała, gdyby się okazało, że niektórych z Was znam osobiście.
          Pozdrawiam.
          Agnieszka
          • uedi Re: Parę słów o sobie:-) 20.04.06, 19:42
            heh /chodzilem na piekna a teraz studia w wawie /tez tylko kilku znajomych mam w
            minsku ogolnie to duzo tu burakow i debili szczegolnie wsrod mlodych co sie
            idzie to przeklinaja a ich tematy miedzy bluzgami zal sluchac /ja sem rocznik 84 :)
            pozdr
    • canidy Re: Parę słów o sobie:-) 15.05.06, 18:04
      Witam,

Od dzisiaj na forum, więc serdecznie wszystkich pozdrawiam :) Mam 28 lat,
      skończyłem mechanika i studia w W-wie. Jak widzę, większość tutaj spoza Mińska,
      a ja w zasadzie od urodzenia. Myślę, że nikt nie rodowitych Mińszczan wytykać
      nie będzie, bo i dlaczego? Ludzie mieszkający tu od niedawna mają często
      ciekawe spostrzeżenia, inny punkt widzenia.
      Miłego dnia

Paweł
      • mtrzaskalska7 Re: Parę słów o sobie:-) 15.05.06, 18:43
        No witaj :)

Martyna
    • nie.my Re: Parę słów o sobie:-) 30.05.06, 10:26
      Czuwaj,
      urodzilem sie w wawie 31 lat temu ale cale zycie mieszkam w MM, skonczylem SzP
      nr 3 i budowlanke, pracuje glownie w Wawie i okolicach ale mam nadzieje na
      kontrakt w MM ;-) Mam zone i swietna corke.
      W sobote dowiedzialem sie, ze jest takie forum, wiec sie zapisuje.

Pozdrawiam

NieMy

P.S. Bylem w Zuchach jeden dzien ;-)
      • kami_la Re: Parę słów o sobie:-) 31.05.06, 22:31
        Oj, oj, oj. A ja dopiero ten wątek zobaczyłam.....
        Pochodzę z Podkowy Leśnej, w Mińsku mieszkam od 6 roku życia, jestem z rocznika
        1983. Najpierw Szp NR 5. Studiuję zaocznie, ale głównie pracuje. Dojeżdzam
        niestety codziennie do warszawy, ale w stolicy zamieszkać nie zamierzam.
        Złośliwa jestem jak Martyna :-). Męża - brak, dzieci - brak ;-). Serdecznie
        pozdrawiam wszystkich.
        • mtrzaskalska7 Re: Parę słów o sobie:-) 31.05.06, 22:34
          Oj, to my się musimy koniecznie gdzieś spotkać - skoro takie z nas dwie
          złośliwości...! No, chyba, że to o jakiejś innej Martynie mowa - to ja
          przepraszam...

Martyna
    • patysia104 Re: Parę słów o sobie:-) 07.06.06, 18:03
      To i ja się dopiszę ;)
      Mam 2? lat, skończyłam Kopernik i Piękną. Później poszłam sobie na PW ale
      ulotniłam się po 1,5 roku i zaczęłam studiowac zaocznie ubezpieczenia. Obecnie
      edukacje zakończyłam :)
      Pracowłam trochę w Mińsku i w Warszawie teraz siedzę w domu z córeczką.
      Szukałam pracy ale już nie szukam, dobiły mnie zarobki jakie mi proponowano.
      • mtrzaskalska7 Re: Parę słów o sobie:-) 07.06.06, 18:07
        Witaj na forum :)
        A skad jesteś? Tzn. gdzie mieszkasz w MM???

Martyna
        • patysia104 Re: Parę słów o sobie:-) 07.06.06, 19:49
          Błonie
          • mtrzaskalska7 Re: Parę słów o sobie:-) 08.06.06, 13:47
            To znaczy? Przepraszam, ale nawet po kilku latach siedzenia w MM nie kojarzę
            jeszcze wszystkich miejsc :) Gdzie jest Błonie???

Martyna
            • patysia104 Re: Parę słów o sobie:-) 08.06.06, 14:04
              To jest taka mała uliczka osiedlowa pomiędzy Siennicką a Chemikiem, prostopadła
              do 1PLM. W moim bloku jest przychodnia MELISA. Mam nadzieję, że już wiesz gdzie
              jest Błonie.

Pozdrawiam
              Patrycja
              • mtrzaskalska7 Re: Parę słów o sobie:-) 08.06.06, 15:25
                O, no pewnie, że wiem! Mijam ten blok w drodze do przedszkola :) Macie całkiem
                ładne podwórko z placem zabaw dla dzieci. A czy jest też fontanna? Bo to chyba
                blok SM Mechanik, jeśli dobrze pamiętam. A znakiem rozpoznawczym Mechanika (jak
                zauważyłam jakiś czas temu) były fontanny na środku podwórka :)))
                Jak Ci się tam mieszka?

Martyna
                • patysia104 Re: Parę słów o sobie:-) 08.06.06, 20:38
                  Masz rację to jest blok SM Mechanik i oczywiście jest fontanna.
                  Mieszka się dobrze, w naszym bloku mieszka dużo młodych mam i można sobie z
                  dzieckiem wyjść na to nasze podwórko.
                  Jedyne co mnie denerwuje to źle zaparkowane samochody, które utrudniają
                  przejście z wózkiem i odzywki kierowców jak im zwracam uwagę, że źle
                  zaparkowali auto.
                  • nie.my Re: Parę słów o sobie:-) 09.06.06, 16:44
                    patysia104 napisała:

> Jedyne co mnie denerwuje to źle zaparkowane samochody, które utrudniają
                    > przejście z wózkiem i odzywki kierowców jak im zwracam uwagę, że źle
                    > zaparkowali auto.
                    Eee tam, nie przesadzaj, gdzies trzeba zaparkowac, ja co prawda parkuje na
                    podziemnym ale jak wpadam na godzinkie to nie chce mi sie bawic z drzwiami
                    garazowymi i parkuje pod blokiem ;-)
                    Aha, hu....om co mi pogieli tylna wycieraczke w zeszlym tygodniu mowie &%$#@!

Pozdrawiam

NieMy

P.S. Male to miasto jak jasna cholera ;-)
                    • patysia104 Re: Parę słów o sobie:-) 09.06.06, 17:47
                      > Eee tam, nie przesadzaj, gdzies trzeba zaparkowac....

Uwierz mi nie przesadzam!!! Ja nie mówię o normalnym parkowaniu tylko o tym, że
                      ludzie parkują na chodniku i żeby przejśc z wózkiem trzeba obejść samochód
                      ulicą, albo o tych co parkują centralnie przed schodami od podwórka i w żaden
                      sposób nie idzie ich ominąć z wózkiem.

> P.S. Male to miasto jak jasna cholera ;-)

Małe, małe, to już jest nas troje z bloku Błonie 15

Pozdrawiam sąsiada
    • miko100 Re: Parę słów o sobie:-) 10.06.06, 18:21
      Jestem,że tak powiem Mińszczaninem od urodzenia,liceum na Pięknej,studia w
      SGH,obecnie własna firemka.Pozdrowienia dla wszystkich uczestników forum
      • mtrzaskalska7 Re: Parę słów o sobie:-) 12.06.06, 08:17
        Pozdrawiamy :)
    • waxi Re: Parę słów o sobie:-) 21.06.06, 20:25
      Mam trochę powyżej 30-tki. Chodziłam do dwójki a potem na Piękną. Zrobiłam
      licencjat w W-wie. Pracuję w Mińsku w państwowej firmie. Mam dwójkę dzieci i
      męża. Mieszkam niedaleko Błonia 15 :):):)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka