Dodaj do ulubionych

Czasy PRL-u

15.05.05, 19:44
Każdy z nas pamięta jak milicja pałowała za niewinność niewinnych
ludzi.Dlaczego teraz nie pałują winnych??????????????
Obserwuj wątek
    • golam5 Re: Czasy PRL-u 15.05.05, 21:03
      A co robili wtedy pałkowniki? Teraz to łatwo się mądrzyć.
    • babajaga22 Re: Czasy PRL-u 16.05.05, 00:59
      Dzisiaj jest za dużo winnych i chłopaki chyba nie wiedzą od kogo mają
      zacząć.Czekają na rozkazy, a góra milczy.Nikt nie lubi pały.
      • obserwator.2236 Re: Czasy PRL-u 16.05.05, 08:18
        babajaga22 napisała:

        > Dzisiaj jest za dużo winnych i chłopaki chyba nie wiedzą od kogo mają
        > zacząć.Czekają na rozkazy, a góra milczy.Nikt nie lubi pały.

        Zwłaszcza zakutej Babo Jago...
        • babajaga22 Re: Czasy PRL-u 17.05.05, 09:14
          Oj, tak, masz całkowitą rację.Poznajemy ją po tym, że zamiast włosów ma
          przeważnie owczą wełnę i jest obrotowa. Obraca się zawsze zgodnie z kierunkiem
          wiatru.Ale nie o zakutej rzecz była, a o pałowaniu. Chyba przysnąłeś nad
          klawiaturą.
    • wanda43 Re: Czasy PRL-u 17.05.05, 07:32
      Teraz tez pałuje za niewinnosc,a nawet za niewinnosc zamyka,bywa,ze i strzela
      jak do kaczek bez powodu.Więc cóż się zmieniło?Czerwone na czarne? Brak towarow
      na brak pieniędzy?
      A podłości ludzkiej jest znacznie więcej.Co widać i słychać i czuć.Niestety
      również w Sulejówku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka