maciong1 15.05.05, 19:44 Każdy z nas pamięta jak milicja pałowała za niewinność niewinnych ludzi.Dlaczego teraz nie pałują winnych?????????????? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
golam5 Re: Czasy PRL-u 15.05.05, 21:03 A co robili wtedy pałkowniki? Teraz to łatwo się mądrzyć. Odpowiedz Link
babajaga22 Re: Czasy PRL-u 16.05.05, 00:59 Dzisiaj jest za dużo winnych i chłopaki chyba nie wiedzą od kogo mają zacząć.Czekają na rozkazy, a góra milczy.Nikt nie lubi pały. Odpowiedz Link
obserwator.2236 Re: Czasy PRL-u 16.05.05, 08:18 babajaga22 napisała: > Dzisiaj jest za dużo winnych i chłopaki chyba nie wiedzą od kogo mają > zacząć.Czekają na rozkazy, a góra milczy.Nikt nie lubi pały. Zwłaszcza zakutej Babo Jago... Odpowiedz Link
babajaga22 Re: Czasy PRL-u 17.05.05, 09:14 Oj, tak, masz całkowitą rację.Poznajemy ją po tym, że zamiast włosów ma przeważnie owczą wełnę i jest obrotowa. Obraca się zawsze zgodnie z kierunkiem wiatru.Ale nie o zakutej rzecz była, a o pałowaniu. Chyba przysnąłeś nad klawiaturą. Odpowiedz Link
wanda43 Re: Czasy PRL-u 17.05.05, 07:32 Teraz tez pałuje za niewinnosc,a nawet za niewinnosc zamyka,bywa,ze i strzela jak do kaczek bez powodu.Więc cóż się zmieniło?Czerwone na czarne? Brak towarow na brak pieniędzy? A podłości ludzkiej jest znacznie więcej.Co widać i słychać i czuć.Niestety również w Sulejówku. Odpowiedz Link