anti23 11.08.08, 10:41 czy ktos ma doswiadczenia albo jakakolwiek wiedze o podyplomowych studiach w minsku z zakresu wyceny, zarzadzania nieruchomości albo posredniczenia w handu nieruchomosciami? I gdzie odywaja sie zjazdy? www.studiujwminsku.pl Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj