Dodaj do ulubionych

Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony.

21.01.04, 09:41
Panowie - a ja w kwestii trochę wstydliwej
lecz zdrowotnie istotnej:
Nosicie kalesony?
Obserwuj wątek
    • aand Re: Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony. 21.01.04, 09:42
      ogabignac napisał:

      > Panowie - a ja w kwestii trochę wstydliwej
      > lecz zdrowotnie istotnej:
      > Nosicie kalesony?
      • aand Re: Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony. 21.01.04, 09:46
        Wyrwało się...

        Mój kolega - pilot śmigłowca bojowego sprecyzowałby to pytanie: A chodzi o sort
        letni czy zimowy?( on jak lata na dużych wysokościach to i latem zakłada :)

        Ja hamletek nie noszę - jestem zmarźluch, ale zahartowany... :)
        • ogabignac Re: Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony. 21.01.04, 09:50
          Mogą być i letnie, na razie zimy w Białymstoku nie było,
          aha no i czy czapkę też?
    • h.olender Re: Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony. 21.01.04, 09:45
      Nosiłem w dzieciństwie. Tutaj w Holandii nie ma zresztą takiej potrzeby. Mrozy
      są dużą rzadkością.
      • ogabignac Re: Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony. 21.01.04, 09:54
        To faktycznie fajnie, że nie mrozi ale wiatry panie
        to u was całkiem, całkiem - nie?
    • poziomk Re: Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony. 21.01.04, 09:58
      dlaczego wstydliwe?
      odpowiadam: nie- nie nosze a z tego powodu , ze jest za cieplo, nie ma w
      tym roku takiego mrozu aby zakladac :)
      • ogabignac Re: Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony. 21.01.04, 10:52
        poziomk napisał:

        > dlaczego wstydliwe?
        > odpowiadam: nie- nie nosze a z tego powodu , ze jest za cieplo, nie ma w
        > tym roku takiego mrozu aby zakladac :)

        No przynajmniej tak było w podstawówce, że jak się ujawniło na wu-efie
        że ktoś nosił kalesony to był ha! - KALESONIARZ.
        Spadały od razu notowania a najgorzej jak już koleżanki z klasy szeptały
        to sobie do uszu chichocząc znacząco - tragedia.
        • poziomk Re: Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony. 21.01.04, 11:11
          a jeszcze jak czerwone...... to tym bardziej sie smiali i wolali BABA !!, BABA
          !!.... :))))
    • habitus Re: Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony. 21.01.04, 11:37
      Architekt jak lekarz, nieraz i do męskiego Wc musi wejść,żeby rozmieścić
      pisuary. (w moim życiu zawodowym przydarzył sie taki fakt, że z Wykonawcą
      właziliśmy w Mariotcie do kibli męskich, żeby podpatrzeć szczegóły wykonania
      kabin (już widzę te uśmieszki :)). W końcu ochroniarze nas wyprosili. :))))
      Dziwnie patrzyli :)). Ten przydługi wstęp był celem usprawiedliwienia, że
      weszłam. Widzę, że mogę jako żona i matka syna coś w tej materii pomóc.
      Kalesony nie muszą być białe, przydługie i widoczne spod nogawki. Mogą być
      sportowe, z goretexu w kolorze czarnym, ciemnoszarym albo granatowym, swietnie
      opinające męską pupę. Można takie kupić w sklepach sportowych. Ja
      kupiłam "niewymowne" w Sklepie Podróżnika. Doskonałe kalesony można kupić u
      Schiessera. Są dość drogie ale warto kupić, bo są ładne i bardzo trwałe. A tak
      wogóle to co to za pytanie? Trzeba nosić gdy jest zimno. Zapalenie pęcherza czy
      nerek to takie szczęście wielkie?
    • h.olender walonki 21.01.04, 11:40
      A czy ktoś z was nosi jeszcze walonki?
      • all2 Re: walonki 21.01.04, 11:56
        Skoro Habi już się wcięła to i ja nie będę udawać że nie czytam ;) Walonki są
        jak najbardziej w użyciu - mówię to na podstawie znajomości wsi polskiej
        nadwiślańskiej. Sama jednakowoż nie używam :)
        • habitus Re: walonki 21.01.04, 12:05
          Ale ja się za to bardzo dobrze usprawiedliwiłam!!! :-)
          • all2 Re: walonki 21.01.04, 12:19
            habitus napisała:

            > Ale ja się za to bardzo dobrze usprawiedliwiłam!!! :-)


            Ja na swoje usprawiedliwienie mam tylko znajomość kwestii walonkowej. Ale co
            tam, najwyżej mnie Herr O. wyprosi z wątku - jednego bana już mam, więc co mi
            zależy. Za to mogę się wkupić paroma historyjkami ze wsi z serii busz po polsku.
            • ogabignac No dobra - skoro już jesteście;) 21.01.04, 12:36
              O bushu polskim jak najbardziej - dawaj śmiało.
              Ale niezależnie od zalet w noszeniu kaleson zimą jest to temat trochę tabu.
              Bo nigdy na żadnym filmie nie widziałem żeby po romantycznej kolacji na drodze
              do sypialni, pośród innych
              seksownych gadżetów, znalazły się kalesony;)
              Co innego w ruskich filmach - tam zawsze facio miał biały podkoszulek
              na ramiączkach.
              No i całkowita zmiana frontu - na froncie a konkretnie w "Czerech pancernych i."
              żołnierze jak biegli do jeziorka to obowiązkowo w białych, długich kalesonach.
              Ale to już tematyka wojskowa...
        • ashanti5 Re: walonki 21.01.04, 12:05
          Kiedy miała dwa latka, dziadek zrobił mi takie mini-walonki. Do tej pory mam
          zdjęcie ze żłobka, z imprezy choinkowej. Przebrania krasnala i do tego
          waloneczki :)
          • anka1 Re: walonki 21.01.04, 13:32
            watek dla Panow ale sie wtrace : bylabym szczesliwa gdyby druga Polowa nosila
            kalesonki. zalezy mi na Jego zdrowiu.
            • ralston Re: walonki 21.01.04, 18:32
              Panie widzę - jak toaleta damska zajęta, to wchodzą do pierwszej wolnej ;)))
              A wracając do ad remu, to czapeczkę a i owszem - calutką zimę naszam pilnie.
              Kalesonów praktykuję rzadko, gdyż albowiem srogie zimy się nam pokończyły.
              Ostatni raz miałem na sobie chyba z rok temu, jak się z synem wybraliśmy na
              jezioro zimą... Było coś koło minus piętnaście...
              • awee Margines 22.01.04, 00:09
                ralston napisał:

                > Panie widzę - jak toaleta damska zajęta, to wchodzą do pierwszej wolnej ;)))

                Ponieważ czasami działa siła wyższa i trudno wytrzymać. Cokolwiek to znaczy.
                Co tu dużo mówić: Panowie zachowują się w identycznyczny sposób.
                • ralston Re: Margines 22.01.04, 00:19
                  awee napisała:

                  >
                  > Ponieważ czasami działa siła wyższa i trudno wytrzymać. Cokolwiek to znaczy.
                  > Co tu dużo mówić: Panowie zachowują się w identycznyczny sposób.
                  >
                  Jak na razie stwierdzenie jest bezpodstawne. Póki co panowie nie wchodzą na
                  wątki przeznaczone wyłącznie dla pań... ;)
                  • awee Re: Margines 22.01.04, 00:32
                    ralston napisał:

                    > Jak na razie stwierdzenie jest bezpodstawne. Póki co panowie nie wchodzą na
                    > wątki przeznaczone wyłącznie dla pań... ;)

                    Bo takowych nie ma ? Niech się tylko pojawią a zobaczymy.... ;)
                    Stwierdzenie było oparte na obserwacji innych w rzeczywistości rzeczywistej w
                    tzw pub-ie :)


                    A i jeszcze usprawiedliwienie: Co prawda nie lekarz, nie architekt,
                    nie ekspert od walonek ale jako zastępca Szeryfa jako taką kontrolę
                    środowiskową mogę prowadzić. I tyle :)
    • rider_of_rohan Re: Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony. 21.01.04, 19:47
      ogabignac napisał:

      > Panowie - a ja w kwestii trochę wstydliwej
      > lecz zdrowotnie istotnej:
      > Nosicie kalesony?

      Nosiłem, nosiłem. A potem skończyłem 5 lat.
      A czapka - po co? Zimno jest, czy co?
      • anka1 Re: Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony. 22.01.04, 09:25
        nie calkiem cieplo, jakies - 16 bylo rano :)))
    • anahella Chyba nie sadziles... 22.01.04, 20:33
      ... ze dajac taki temat watku panie otworza go z zamknietymi oczami?:)))))))

      A tak naprawde to myslalam ze to taki zart, na jaki pozwolilam sobie kiedys na
      F Kobieta.
      Dalam temat "Tylko dla panow - panie nie zagladac" albo cos w podobie, a w
      tresci napisalam ze nie mam watpliwosci ze panie beda zagladac i jak juz
      zajrzaly to niech sie wpisza. Plakalam ze smiechu jak czytalam co dziewczyny
      tam pisaly.:)))))
      • ogabignac Re: Chyba nie sadziles... 23.01.04, 13:49
        anahella napisała:

        > ... ze dajac taki temat watku panie otworza go z zamknietymi oczami?:)))))))
        >
        > A tak naprawde to myslalam ze to taki zart, na jaki pozwolilam sobie kiedys
        na
        > F Kobieta.
        > Dalam temat "Tylko dla panow - panie nie zagladac" albo cos w podobie, a w
        > tresci napisalam ze nie mam watpliwosci ze panie beda zagladac i jak juz
        > zajrzaly to niech sie wpisza. Plakalam ze smiechu jak czytalam co dziewczyny
        > tam pisaly.:)))))

        Zakładając ten wątek nawet nie wiedziałem jakie może on w przyszłości
        przyjąć zadania. No i okazał się przydatny do pewnych że tak powiem
        "grubszych" tematów do których czasami panie się nie przyznają;)
        Patrz a może lepiej nie na wpis niżej.
        • anahella Re: Chyba nie sadziles... 23.01.04, 16:18
          ogabignac napisał:

          > Patrz a może lepiej nie na wpis niżej.

          No chcialam _nie_popatrzec ale mi sie nie otwiera. Buuuu glupie netszkapa, glupi
          mekintosz:(
    • ogabignac Re: Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony. 23.01.04, 13:41
      To dlatego tu bo by paniom uszy zwiędły;)

      www.funnyjunk.com/pages/mydog.htm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka