ogabignac 21.01.04, 09:41 Panowie - a ja w kwestii trochę wstydliwej lecz zdrowotnie istotnej: Nosicie kalesony? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aand Re: Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony. 21.01.04, 09:42 ogabignac napisał: > Panowie - a ja w kwestii trochę wstydliwej > lecz zdrowotnie istotnej: > Nosicie kalesony? Odpowiedz Link Zgłoś
aand Re: Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony. 21.01.04, 09:46 Wyrwało się... Mój kolega - pilot śmigłowca bojowego sprecyzowałby to pytanie: A chodzi o sort letni czy zimowy?( on jak lata na dużych wysokościach to i latem zakłada :) Ja hamletek nie noszę - jestem zmarźluch, ale zahartowany... :) Odpowiedz Link Zgłoś
ogabignac Re: Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony. 21.01.04, 09:50 Mogą być i letnie, na razie zimy w Białymstoku nie było, aha no i czy czapkę też? Odpowiedz Link Zgłoś
h.olender Re: Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony. 21.01.04, 09:45 Nosiłem w dzieciństwie. Tutaj w Holandii nie ma zresztą takiej potrzeby. Mrozy są dużą rzadkością. Odpowiedz Link Zgłoś
ogabignac Re: Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony. 21.01.04, 09:54 To faktycznie fajnie, że nie mrozi ale wiatry panie to u was całkiem, całkiem - nie? Odpowiedz Link Zgłoś
poziomk Re: Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony. 21.01.04, 09:58 dlaczego wstydliwe? odpowiadam: nie- nie nosze a z tego powodu , ze jest za cieplo, nie ma w tym roku takiego mrozu aby zakladac :) Odpowiedz Link Zgłoś
ogabignac Re: Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony. 21.01.04, 10:52 poziomk napisał: > dlaczego wstydliwe? > odpowiadam: nie- nie nosze a z tego powodu , ze jest za cieplo, nie ma w > tym roku takiego mrozu aby zakladac :) No przynajmniej tak było w podstawówce, że jak się ujawniło na wu-efie że ktoś nosił kalesony to był ha! - KALESONIARZ. Spadały od razu notowania a najgorzej jak już koleżanki z klasy szeptały to sobie do uszu chichocząc znacząco - tragedia. Odpowiedz Link Zgłoś
poziomk Re: Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony. 21.01.04, 11:11 a jeszcze jak czerwone...... to tym bardziej sie smiali i wolali BABA !!, BABA !!.... :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
habitus Re: Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony. 21.01.04, 11:37 Architekt jak lekarz, nieraz i do męskiego Wc musi wejść,żeby rozmieścić pisuary. (w moim życiu zawodowym przydarzył sie taki fakt, że z Wykonawcą właziliśmy w Mariotcie do kibli męskich, żeby podpatrzeć szczegóły wykonania kabin (już widzę te uśmieszki :)). W końcu ochroniarze nas wyprosili. :)))) Dziwnie patrzyli :)). Ten przydługi wstęp był celem usprawiedliwienia, że weszłam. Widzę, że mogę jako żona i matka syna coś w tej materii pomóc. Kalesony nie muszą być białe, przydługie i widoczne spod nogawki. Mogą być sportowe, z goretexu w kolorze czarnym, ciemnoszarym albo granatowym, swietnie opinające męską pupę. Można takie kupić w sklepach sportowych. Ja kupiłam "niewymowne" w Sklepie Podróżnika. Doskonałe kalesony można kupić u Schiessera. Są dość drogie ale warto kupić, bo są ładne i bardzo trwałe. A tak wogóle to co to za pytanie? Trzeba nosić gdy jest zimno. Zapalenie pęcherza czy nerek to takie szczęście wielkie? Odpowiedz Link Zgłoś
all2 Re: walonki 21.01.04, 11:56 Skoro Habi już się wcięła to i ja nie będę udawać że nie czytam ;) Walonki są jak najbardziej w użyciu - mówię to na podstawie znajomości wsi polskiej nadwiślańskiej. Sama jednakowoż nie używam :) Odpowiedz Link Zgłoś
habitus Re: walonki 21.01.04, 12:05 Ale ja się za to bardzo dobrze usprawiedliwiłam!!! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
all2 Re: walonki 21.01.04, 12:19 habitus napisała: > Ale ja się za to bardzo dobrze usprawiedliwiłam!!! :-) Ja na swoje usprawiedliwienie mam tylko znajomość kwestii walonkowej. Ale co tam, najwyżej mnie Herr O. wyprosi z wątku - jednego bana już mam, więc co mi zależy. Za to mogę się wkupić paroma historyjkami ze wsi z serii busz po polsku. Odpowiedz Link Zgłoś
ogabignac No dobra - skoro już jesteście;) 21.01.04, 12:36 O bushu polskim jak najbardziej - dawaj śmiało. Ale niezależnie od zalet w noszeniu kaleson zimą jest to temat trochę tabu. Bo nigdy na żadnym filmie nie widziałem żeby po romantycznej kolacji na drodze do sypialni, pośród innych seksownych gadżetów, znalazły się kalesony;) Co innego w ruskich filmach - tam zawsze facio miał biały podkoszulek na ramiączkach. No i całkowita zmiana frontu - na froncie a konkretnie w "Czerech pancernych i." żołnierze jak biegli do jeziorka to obowiązkowo w białych, długich kalesonach. Ale to już tematyka wojskowa... Odpowiedz Link Zgłoś
ashanti5 Re: walonki 21.01.04, 12:05 Kiedy miała dwa latka, dziadek zrobił mi takie mini-walonki. Do tej pory mam zdjęcie ze żłobka, z imprezy choinkowej. Przebrania krasnala i do tego waloneczki :) Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: walonki 21.01.04, 13:32 watek dla Panow ale sie wtrace : bylabym szczesliwa gdyby druga Polowa nosila kalesonki. zalezy mi na Jego zdrowiu. Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: walonki 21.01.04, 18:32 Panie widzę - jak toaleta damska zajęta, to wchodzą do pierwszej wolnej ;))) A wracając do ad remu, to czapeczkę a i owszem - calutką zimę naszam pilnie. Kalesonów praktykuję rzadko, gdyż albowiem srogie zimy się nam pokończyły. Ostatni raz miałem na sobie chyba z rok temu, jak się z synem wybraliśmy na jezioro zimą... Było coś koło minus piętnaście... Odpowiedz Link Zgłoś
awee Margines 22.01.04, 00:09 ralston napisał: > Panie widzę - jak toaleta damska zajęta, to wchodzą do pierwszej wolnej ;))) Ponieważ czasami działa siła wyższa i trudno wytrzymać. Cokolwiek to znaczy. Co tu dużo mówić: Panowie zachowują się w identycznyczny sposób. Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Margines 22.01.04, 00:19 awee napisała: > > Ponieważ czasami działa siła wyższa i trudno wytrzymać. Cokolwiek to znaczy. > Co tu dużo mówić: Panowie zachowują się w identycznyczny sposób. > Jak na razie stwierdzenie jest bezpodstawne. Póki co panowie nie wchodzą na wątki przeznaczone wyłącznie dla pań... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
awee Re: Margines 22.01.04, 00:32 ralston napisał: > Jak na razie stwierdzenie jest bezpodstawne. Póki co panowie nie wchodzą na > wątki przeznaczone wyłącznie dla pań... ;) Bo takowych nie ma ? Niech się tylko pojawią a zobaczymy.... ;) Stwierdzenie było oparte na obserwacji innych w rzeczywistości rzeczywistej w tzw pub-ie :) A i jeszcze usprawiedliwienie: Co prawda nie lekarz, nie architekt, nie ekspert od walonek ale jako zastępca Szeryfa jako taką kontrolę środowiskową mogę prowadzić. I tyle :) Odpowiedz Link Zgłoś
rider_of_rohan Re: Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony. 21.01.04, 19:47 ogabignac napisał: > Panowie - a ja w kwestii trochę wstydliwej > lecz zdrowotnie istotnej: > Nosicie kalesony? Nosiłem, nosiłem. A potem skończyłem 5 lat. A czapka - po co? Zimno jest, czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony. 22.01.04, 09:25 nie calkiem cieplo, jakies - 16 bylo rano :))) Odpowiedz Link Zgłoś
anahella Chyba nie sadziles... 22.01.04, 20:33 ... ze dajac taki temat watku panie otworza go z zamknietymi oczami?:))))))) A tak naprawde to myslalam ze to taki zart, na jaki pozwolilam sobie kiedys na F Kobieta. Dalam temat "Tylko dla panow - panie nie zagladac" albo cos w podobie, a w tresci napisalam ze nie mam watpliwosci ze panie beda zagladac i jak juz zajrzaly to niech sie wpisza. Plakalam ze smiechu jak czytalam co dziewczyny tam pisaly.:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
ogabignac Re: Chyba nie sadziles... 23.01.04, 13:49 anahella napisała: > ... ze dajac taki temat watku panie otworza go z zamknietymi oczami?:))))))) > > A tak naprawde to myslalam ze to taki zart, na jaki pozwolilam sobie kiedys na > F Kobieta. > Dalam temat "Tylko dla panow - panie nie zagladac" albo cos w podobie, a w > tresci napisalam ze nie mam watpliwosci ze panie beda zagladac i jak juz > zajrzaly to niech sie wpisza. Plakalam ze smiechu jak czytalam co dziewczyny > tam pisaly.:))))) Zakładając ten wątek nawet nie wiedziałem jakie może on w przyszłości przyjąć zadania. No i okazał się przydatny do pewnych że tak powiem "grubszych" tematów do których czasami panie się nie przyznają;) Patrz a może lepiej nie na wpis niżej. Odpowiedz Link Zgłoś
anahella Re: Chyba nie sadziles... 23.01.04, 16:18 ogabignac napisał: > Patrz a może lepiej nie na wpis niżej. No chcialam _nie_popatrzec ale mi sie nie otwiera. Buuuu glupie netszkapa, glupi mekintosz:( Odpowiedz Link Zgłoś
ogabignac Re: Tylko dla panów - paniom wstęp wzbroniony. 23.01.04, 13:41 To dlatego tu bo by paniom uszy zwiędły;) www.funnyjunk.com/pages/mydog.htm Odpowiedz Link Zgłoś