Gość: ala IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 09.04.02, 12:55 Mam takie pytanko: ile kosztuje przepisanie na komputerze pracy dyplomowej, licencjackiej? I jak to jest liczone? Pozdrawiam ala Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Artur Re: PRZEPISYWANIE PRAC IP: *.sasknet.sk.ca 09.04.02, 16:53 Nie wiem czy to jest do zrealizowania w Polsce ale sa skanery, ktore rozpoznaja litery. Czyli mozna to dosc latwo zautomatyzowac. Sa tez dostepne male skanerki wielkosci mazaka. Podlaczasz je do komputera i co podkreslisz to wedruje do programu piszacego. Kosztuja $100-400. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: PRZEPISYWANIE PRAC IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 09.04.02, 23:39 Wiem co masz na mysli: program do rozpoznawania liter nazywa sie, o ile pamietam, Recognita. Ale Trzeba niestety wiele po ni poprawiac :-( A nie wiesz ile sobie teraz zycza za taka usługe? Ala Odpowiedz Link Zgłoś
wiolsen Re: PRZEPISYWANIE PRAC 10.04.02, 10:32 Właśnie skończyłam pisac swoją pracę mgr, na szczęscie pisałam ją samodzielnie, ponieważ przepisywanie jest bardzo drogie. Podobno liczą od strony i jest to koszt w granicach 3,5 do 5 zł, plus koszty za rysowanie tabelek, wykresów, itp. Za 100 stron pracy zapłacisz jakieś 500 zł, plus oprawienie za 15- 30 zł - rozbój w biały dzień. ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jolek Re: PRZEPISYWANIE PRAC IP: *.waw.cdp.pl 10.04.02, 17:13 to nie rozboj! przepisywales/as kiedys takie prace? ja czesto pomagam znajomym i przepisuje prace. robie to tez i za pieniadze (tyle ze juz nie dla znajomych) i czasami cos mnie trafia jak widze jak te prace sa napisane. jest pelno bledow, rysunki gorsze niz schematyczne, ze nie wspomne o skladni zdania.... bardzo zadko mi sie zdarzylo przepisywac prace bezproblemowo. a wogole to np. spruboj sobie przepisac w wordzie prace skladajaca sie z samych wzorow i obliczen matematycznych, lub np. budowlanych. to wtedy masz poczucie, ze 5 zl za strone to taniocha. u mnie w miescie i okolicy raczej srednio 1 strona kosztuje okolo 2 zl. 5 zl bierze sie za strone z wykresami, tabelkami lub w jezyku obcym. no i niestety trzeba sprawdzac tego przepisujacego tez. bo sa to czasami ludzie ktorzy mysla, ze jak maja komputer to juz sa mistrzami w uzywaniu worda. a tu trzeba jeszcze miec pojecie o skladzie tekstu i innych takich bajerach. pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: PRZEPISYWANIE PRAC IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 11.04.02, 00:20 Czesc Jolek! U mnie w miescie masz na mysli Warszawe? 2 zl od strony, ale jaka czcionka (10 pkt?) i z jakimi marginesami? Czy 2 zl to z wydrukiem? Pozdrawiam Ala Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anima Re: PRZEPISYWANIE PRAC IP: *.sap-ag.de 11.04.02, 11:03 I Ty przepisujesz prace?? Wytykasz ludziom błędy, a sam ich robisz tyle! żadko, wogóle, spruboj... wrrrr... za nawet najmniejsze pieniądze nie chciałabym, byś przepisywał moją pracę!!! tu trzeba mieć pojęcie o ORTOGRAFII i innych takich bajerach, mój drogi... no cóż, ofiar spell-checkera coraz więcej w naszym zacnym społeczeństwie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prof adres www IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 11.04.02, 02:45 Gość portalu: ala napisał(a): > Mam takie pytanko: ile kosztuje przepisanie na komputerze pracy dyplomowej, > licencjackiej? I jak to jest liczone? > > Pozdrawiam > ala ---------- W wyszukiwarce jest wiele stron oto jedna z nich : www.napisze.prv.pl/ - prace mgr i inne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bogna Re: PRZEPISYWANIE PRAC IP: *.acn.pl / 10.133.134.* 19.04.02, 01:52 U mnie 3,- zł za stronę znormalizowaną, czyli 1800 znaków (optycznie to nieco więcej niż strona A-4). Oferuję przy tym gratis korektę językową (stylistyczną, składniową, ortograficzną itp.). Bogna - bognaw@tenbit.pl Mieszkam w Warszawie. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: PRZEPISYWANIE PRAC IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 23:13 Mi w Wordzie na stronie A4 tekst pisany czcionka 14 pkt liczy ok 2500 znaków. Może Ty robisz większe odstępy? Pozdrówka Ala Odpowiedz Link Zgłoś