brezly Re: Wabik na Aniele 21.04.05, 13:47 Kici kici kici, cip cip, cip...Jak sie Aniele wabi? :-( Babin... babin... babins... Odpowiedz Link Zgłoś
anchan Re: Wabik na Aniele 21.04.05, 13:50 brezly napisał: > Kici kici kici, cip cip, cip...Jak sie Aniele wabi? :-( szardonejem i oxycortem znowu się jakieś paskudztwo złapało, fuj Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Wabik na Aniele 21.04.05, 13:51 anchan napisała: > > znowu się jakieś paskudztwo złapało, fuj Zielone w dodatku:-) No czarny to jestem glownie ja:-9 Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: Wabik na Aniele 21.04.05, 16:48 aha szlam sladami okruszkow. hyhy nie powiem Wam ze sa zielone, bo darowanym okruszkom nie bede w date przydatnosci zagladac :) Odpowiedz Link Zgłoś
vaud Re: Wabik na Aniele 21.04.05, 18:03 wabik czyli muszke przykleic na bladym ciele nalezy. Panie Brezly pan zaczyna! Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: Wabik na Aniele 21.04.05, 18:43 aha, chyba polknelam motyla! czuje go w zoladku czasami Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Wabik na Aniele 21.04.05, 19:18 yhyhyhy, w znaczeniue niemiecki? Uczciwszy uszy "die schmeterlingen im bauch"? No, to gratuluje, ale w końcu wiosna, jakby, panie sieżancie, jak słusznie zauważyła MZ. Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: Wabik na Aniele 21.04.05, 20:10 hyyh nieno, jeszcze tego mi trzeba. skoro tak, ide zapic tego robaka skrzydlatego :) Odpowiedz Link Zgłoś
vaud Re: Wabik na Aniele 22.04.05, 02:12 To przeciez moze byc gasieniczka w kokonie. Taki jedwabnik na ten przyklad. To ostroznie go zalewac, bo my potem bedziem rozsuplywac kokon. ( tym razem TO NIE Panterka namotala). Pani Fiorcia, jako najdoswiadczensza tou gloveu wydzierga, co my jou na transparent na pochod 1-Majowy. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Wabik na Aniele 22.04.05, 07:57 Yhhm! Ja nawet proponuje na goldlo DM cos takiego: pol orla - pol jedwabnika. Odpowiedz Link Zgłoś
anchan Re: Wabik na Aniele 22.04.05, 08:36 brezly napisał: > Yhhm! Ja nawet proponuje na goldlo DM cos takiego: pol orla - pol jedwabnika. góra-dół czy prawo-lewo? hyhyh Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Wabik na Aniele 22.04.05, 08:39 Eee, slaska tradycja raczej wskazuje na lewo-prawo. Moje rodzinne ma pol orla - pol krzyza. Co jedwabnik bedzie trzymal w lapach? (??) Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: Wabik na Aniele 22.04.05, 09:03 Ja mam pytanie, a w jakim stanie ma wystapic jedwabnik? Czy larwa - baaardzo pachnaca, za to gola, czy poczwarka gola, czy w poloprzedzie, czy calym kokonie, czy przepoczwarzony? Bo sam motyl jedwabnik to najpiekniejszy z calej wsi nie jest. Odpowiedz Link Zgłoś
olo53 Re: Wabik na Aniele 22.04.05, 09:10 Usprawiedliwia go fakt ze jest pozyteczny. Podobno po przekazaniu go cyw. zach. byly jakies ofiary. Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: Wabik na Aniele 22.04.05, 09:12 Byla ich niepoliczalna ilosc i nie sposob nad wszystkimi plakac. W jedwabiach nie powinni chadzac wegetarianie, moim skromnym zdaniem. Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: Wabik na Aniele 22.04.05, 09:18 proponuje jeszcze do wyboru inne zwierzeta heraldyczne, z ktorych runo pozyskuje sie bez ofiar w poglowiu: Barana merynosa w skoku, Koze kaszmirska en face lame alpake od tylu (przynajmniej nie pluje) wielblada w cwiercprofilu Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Wabik na Aniele 22.04.05, 09:20 To moze orzel bedzie mial twarz wielblada? Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: Wabik na Aniele 22.04.05, 09:20 Z wyrazem takim, jak na starej reklamie Cameli? Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: Wabik na Aniele 22.04.05, 09:22 O, tu: www.blech-schilder.de/a292.htm Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Wabik na Aniele 22.04.05, 09:24 Ewentualnie, ale bez tych okularow. Na glowie siatka ochronna do wlosow, taka typowa dla przemyslu tekstylnego. Ewentualnie beret mohairowy. Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: Wabik na Aniele 22.04.05, 09:28 Moheru przy warstacie nie wolno, podobnie jak angorki. Wplatuje sie pojedynczymi, obcymi kolorystycznie klakami w strumien tkaniny, jak siecien. Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: Wabik na Aniele 23.04.05, 07:56 Kofta spiewalw 60 min. na godzine, a moze i jeszcze wczesniej, tekst jakiegos innego autora na nute smutmelancholijna: "Mario.... w strumien swiatla wlatal mi sie-cien" Odpowiedz Link Zgłoś
anchan Re: Wabik na Aniele 22.04.05, 09:16 orzeł z mieczem a jedwabnik z kądzielą Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Wabik na Aniele 22.04.05, 09:17 I bedziemy sie upierac ze nasz narod nie "jak lawa" tylko "jak larwa" tylko byl blad w druku, tak? Odpowiedz Link Zgłoś
olo53 Re: Wabik na Aniele 22.04.05, 09:23 Stanowczo szkodzimy sobie u narodowcow. Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: Wabik na Aniele 22.04.05, 09:24 Olo, nie przejmuj sie. poki co, ide popatrzec sobie na zycie z dystansu kilku metrow. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Wabik na Aniele 22.04.05, 09:25 Nie mam problemu z narodowcami i rasistami. Oni po prostu nie maja racji. Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: Wabik na Aniele 22.04.05, 09:31 MW to jest to, czego nie widzialam? Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Wabik na Aniele 22.04.05, 09:33 Ale to nie jest ruch, z ktorym nalezy dyskutowac. Inne srodki tu sa konieczne. Zreszta w warunkach poskich z kazdego Wodza paczkuja liczne Wodzusie, nawzajem sie zwalczajace. Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: Wabik na Aniele 22.04.05, 09:30 Proponuje zlekcewarzyc z pelna godnoscia. Odpowiedz Link Zgłoś
olo53 Re: Wabik na Aniele 22.04.05, 09:38 Zgoda, ja jednak widzialem w akcji Mlodziez Wszechpolska. Horror. Odpowiedz Link Zgłoś
pieranka Re: Wabik na Aniele 22.04.05, 09:58 Tak! godność powinna dawać się odczuwać. Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: Wabik na Aniele 22.04.05, 11:32 W bliskim kontakcie z pewna znana uzbrojona formacja w 1983 r. stracilam kawalek gornej jedynki. Nauczona doswiadczeniem sadze, ze z godnoscia nalezy albo przepraszam, olac, albo uprzedzac przeciwnika. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Niu...? 28.04.05, 17:16 No, wreszcie. Pogadac chcialem. Potrzymam ci troche ciezar z duszy, chcesz? Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: Niu...? 28.04.05, 17:17 aha wygladam na ociezala duchowo? robie sobie liste rzeczy do druku Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: Niu...? 28.04.05, 17:21 aha wiedza o tym jak pisac statut szkoly, regulamin organiazcyjny medalu (!), regulamin targowiska czy statut spoldzielczego przedsiebiorstwa oszpeca, oby nietrwale. :) Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Niu...? 28.04.05, 17:23 Czyli Order Sztandaru Pracy III Klasy mial swoj regulamin organizayjny. hehehe, Z zawodu byl Pisarzem Regulaminow Organizacyjnych Odzanczen Panstwowych, nosz kurcze. Aniela, rzuc mi numer na majla, to bede ci slal homiletyczne i psychoterapuetyczne SMSy w Przededniu, jak chcesz. Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: Niu...? 28.04.05, 17:31 nawrzucalam Ci na mejla :) albo: o prawo projektowe i pelnienie nadzoru autorskiego. pierwsze widze. od tego robia mi sie dziury w glowie Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: Niu...? 28.04.05, 17:36 a nene, nadzor rodzicielski to piekna rzecz w porownaniu. troche skomplikowana jest tylko egzekucja na podts. wyroku odbierajacego prawa rodzicielskie, ale sam nadzor- nie moge narzekac. cototonie. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Niu...? 28.04.05, 17:38 Czyli gorzej byc autorem jak rodzicem, wnioskuje. Stad wiecej ludzi rodzicami jak autorami. Moja blyskotliwosc odbila sie od ekranu i porazila mnie w oko, wlasnie. Ech, mnie na podobna okolicznosc to o milsze rzeczy pytali. Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: Niu...? 28.04.05, 17:42 o fosfór? :) ja tam nie wiem czy to milsze dla czlowieka. w spisie Witamin Podstawowych podrecznego bodymaxa go nie ma. to nie moze byc przypadek Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: Niu...? 28.04.05, 17:45 wlasnie mi przyszlo do glowy ze moze fosfor to nie witamina? prosze o wybaczenie, ale wczoraj np rozwazalam na powaznie, czy mozna powziac uchwale mniejszoscia glosow. zrzucam to na karb. wszystko, cokolwiek mi sie przydarzy jeszcze. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Niu...? 28.04.05, 17:49 Jak mniejszosc kwalifikowana, mniej niz 1/3 to chyba mozna. Pa! Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Niu...? 28.04.05, 17:48 E, nie. O Niemcow roznych. Czym sie rozni Przyblizenie Jednego Niemca od Przyblizenia Dwoch Innych Niemcow, i co ten Jeden Niemiec zaniedbal. I kiedy sie to ujawnia. W polu sie ujawnia, nawiasem mowiac, ten pierwszy Niemiec chyba bez kurtki chodzil. Jedyny problem ze musialem miec ksiazke telefoniczna Berlina w glowie zeby tych Niemcow nie pomieszac. Fosfur jest zdrowy bo jest w rybach a ryby sa zdrowe. No, Aniela , lece. Mozesz liczyc na support jutro jakbyco. Milego:-) Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: Niu...? 28.04.05, 17:49 yyy jutro? to jeszcze nie jutro jest, ale kazdy saport mile widziany. bawcie sie dobrze :) Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: Wabik na Aniele 29.04.05, 12:16 bym chciala podziekowac za esemesa oraz za wielomowne puste koperty takoz :) a. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Wabik na Aniele 29.04.05, 12:18 Tak jest, jak sie od dzieci telefon pozycza :-) Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: Wabik na Aniele 29.04.05, 12:20 no ale zmiesciles sie w do trzech razy sztuka :) Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Wabik na Aniele 29.04.05, 12:26 Od wczoraj wielkie postepy uczynilem. Szybko sie ucze. Probowalem naklonic dziecko do pokazania co i jak, ale moglem krzyczec tylko: a mozesz to polsku powiedziec? No i sie okazalo ze nie bardzo. Germish only. Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: Wabik na Aniele 29.04.05, 12:28 no bo jak to tak przy dziecku mowic po niemiecku??? ps nene wyszlo po polsku i ladnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Wabik na Aniele 29.04.05, 12:32 Aha, ale jeszcze musze popracowac nad znakami przestankowymi. Ty wiesz ze jak lata cale, od czasu kiedy moj kastet Alcatela w kolorze "jungle" odszedl do Krainy Wiecznych Rozmow, obywalem sie bez czegos? Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: Wabik na Aniele 29.04.05, 12:37 nie wierze. i jak Ci ie udalo pielegnowac przyjaznie bez mozliwosci uprzedzenia, ze sie spoznisz? Odpowiedz Link Zgłoś